Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PYTANIE:

Chce usunac katalizator w moim dieslu :cool1: i pytanie brzmi...warto??

I drugie pytanie jest jakis spoasob aby sprawdzic stan kata np. VAG`iem??jak tak to jaki??

Prosze o sugestie ludzi ktorzy nie maja tego ustrojstwa...bo slyszalem ze turbina dostaje bardziej w dooope bez kata

Odgłos świstu turbiny bezcenny, także warto :>

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale tu dzisiaj cisza :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:43_________________________________________________Nosfer założyłeś dokładkę?

Opublikowano

dsc00993u.jpg

:decayed::naughty::kox:

Opublikowano

dsc00993u.jpg

:decayed::naughty::kox:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 21:23_________________________________________________potwór :kox:

Opublikowano

będę malował zderzak i zastanawiam się czy malować całość na granatowo czy zostawić ten element co orginalnie jest czarny ,oczywiście na foto trochę za dużo jest na czarno

s_line.jpg

Opublikowano

środek w czarnym macie a reszta na kolor :decayed: zobacz jak się maluje s-lina :naughty:

Opublikowano

A przy czarnym aucie jak byście to pomalowali ?

Opublikowano

...ale dzis mialem zonk rano.

Robilem nawrot, chyba na II biegu, spieszylem sie mocno i auto mi zgaslo (nie wiem jakim cudem). Zapalilem, pojechalem dalej, ale... kiera sie przestawila i jest krzywo :blink: :blink: :blink: - jak to mozliwe?!

Opublikowano

ale tu dzisiaj cisza :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:43_________________________________________________Nosfer założyłeś dokładkę?

jeszcze :) zimno jest :P

Tak sie zastanawiam czym to posklejac od srodka, epoksydem? I wloknem?

Opublikowano

...ale dzis mialem zonk rano.

Robilem nawrot, chyba na II biegu, spieszylem sie mocno i auto mi zgaslo (nie wiem jakim cudem). Zapalilem, pojechalem dalej, ale... kiera sie przestawila i jest krzywo :blink: :blink: :blink: - jak to mozliwe?!

:blink: :blink:

Coś musisz mieć nie tak, parę razy też mi się zdarzyły takie akcje, ale nigdy takiego czegoś jak Ty nie miałem... :OMG:

Opublikowano

no wiem kurfa, ze cos nie tak, tez sie zdziwilem :blink:

Opublikowano

ale tu dzisiaj cisza :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:43_________________________________________________Nosfer założyłeś dokładkę?

jeszcze :) zimno jest :P

Tak sie zastanawiam czym to posklejac od srodka, epoksydem? I wloknem?

Nosfer te kierunki to 68zl sztuka :confused4: Poj.ebalo ich :decayed:

Opublikowano

ale tu dzisiaj cisza :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:43_________________________________________________Nosfer założyłeś dokładkę?

jeszcze :) zimno jest :P

Tak sie zastanawiam czym to posklejac od srodka, epoksydem? I wloknem?

Nosfer te kierunki to 68zl sztuka :confused4: Poj.ebalo ich :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Stary - jak to Ty tam mówiłeś na początku ? - 15zł max ? :cool1:

To ja biorę za te 15zł :gwizdanie: :decayed:

~ dobra, ale w razie czego będzie możliwość zamówienia ?

no wiem kurfa, ze cos nie tak, tez sie zdziwilem :blink:

No ku.. Też bym się "zdziwił".. :blink:

Opublikowano

fil12158.jpg

A kiedyś były na ebay za około 30-40zł sztuka... od tamtego razu nie mogę ich dostać.

60-70zł za sztukę to deczko za dużo za sam kierunek :gwizdanie:

Opublikowano

Deczko.. Ale co zrobić :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.