Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli w koszu są mocowania uchwytów na kubki to na pewno jest on inny: http://audiforum.us/threads/rns-e-latest-model-numbers-help.7332/#post-51376[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 15:39_________________________________________________BTW: Nosb chyba rezał u siebie deskę od cabrio - może wie jak to jest z tymi gratami?

u niego jest na 99% normalny kosz :decayed:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nom, potwierdzam, kosz z cabrio jest troszkę wyższy, przez miejsce na schowek okularów. Jak coś mogę zrobić fotkę albo pomierzyć dokładnie.

Jest tez szansa, że po docięciu góry będzie pasował do normalnej a4.

Opublikowano

ori sruby do kol maja 35mm dlugosci ?

Opublikowano

Artur Twoje zdjecie jest super ale nie na grudzien :gwizdanie:

Opublikowano

panowie kolega ma problem nie pokazuje mu spalania na fisie ciagle wskazuje 0 gdzie szukac przyczyny cos z elektorniki czy mechaniki?

Opublikowano

chłopaki co to jest?kolega ma to w audi a6....dsc01539cs.jpg

Opublikowano

Jest temat na A6 Klub Polska, to przelacznik do haka. Przekrecasz i hak sie wysuwa, blokujesz go recznie (dociagasz) i tak samo w druga strone.

Opublikowano

no dobra przekręcasz tak jak strzałki pokazują i wysuwa sie hak.a jak go chować?przekręcasz drugi raz?

Opublikowano

Pany wiecie gdzie moglbym kupic oprocz allegro plywak z calym koszem do A4 B6 1.9TDI 130KM :?:

Opublikowano

Pany wiecie gdzie moglbym kupic oprocz allegro plywak z calym koszem do A4 B6 1.9TDI 130KM :?:

ASO :gwizdanie:
Opublikowano

ArturB6 - ty masz jakies dokładki obniżające progi auta ?

Opublikowano

ArturB6 - ty masz jakies dokładki obniżające progi auta ?

odpowiem za kolege...to są dokładki ms design

Opublikowano

Pany wiecie gdzie moglbym kupic oprocz allegro plywak z calym koszem do A4 B6 1.9TDI 130KM :?:

ASO :gwizdanie:

360zl za sam plywak, 1100 z pompa - w nosie mam taki interes

Opublikowano

Pany wiecie gdzie moglbym kupic oprocz allegro plywak z calym koszem do A4 B6 1.9TDI 130KM :?:

ASO :gwizdanie:

360zl za sam plywak, 1100 z pompa - w nosie mam taki interes

Pytałeś gdzie, to Ci napisałem ;)
Opublikowano

Siwy mogę Ci sprzedać moją pompę. Nie będziesz musiał się babrać - podmienisz całość.

Opublikowano

ArturB6 - ty masz jakies dokładki obniżające progi auta ?

odpowiem za kolege...to są dokładki ms design

dokładnie i mi się to podoba...bo sie kumponuje z przednim zderzakiem

Opublikowano

Wiecie ile wazy fegla 18' RS4 B7 :?:

Opublikowano

Wiecie ile wazy fegla 18' RS4 B7 :?:

rs4 bylo w 19` a inne to kij wie ile ważą ale na pewno w c**j :decayed: Moje rs6 19` z oponka 20kg prawie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.