Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niech cie pryśnie w czarny mat, ja u siebie tak zrobiłem i jest fajnie

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niech cie pryśnie w czarny mat, ja u siebie tak zrobiłem i jest fajnie

poka poka
Opublikowano

Panowie przepływka do awx ile kosztuje w ASO??

ja oddajac swoja stara przepywke placilem 430zl ale nie w ASO vtylko na www.iparts.pl

Opublikowano

DSC_0542.jpg

Opublikowano

Panowie przepływka do awx ile kosztuje w ASO??

ja oddajac swoja stara przepywke placilem 430zl ale nie w ASO vtylko na www.iparts.pl

Właśnie przeglądam tą stronkę, ale gdzieś tak dziwnie to opisali i te zdjęcia dali że nie mogę ogarnąć czy są jakieś plastiki do zderzaka s-line.

http://google.plauto-czesci/zderzak-i-czesci-zderzaka,audi,a4-avant-8e5-b6-2001-04-2004-12,1-9-tdi-130km,5-4797-16049-100187.html

Opublikowano

do s-line tylko w aso, ewentualnie gril szukaj na alledrogo, btw byłeś wczoraj widziany julianie :wink4:

Opublikowano

niech cie pryśnie w czarny mat, ja u siebie tak zrobiłem i jest fajnie

czarny kolor + czarny mat dyfuzor, bez sensu, wogule go widac nie bedzie u mnie :thumbdown:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 13:02_________________________________________________

DSC_0542.jpg

a my rozmawiamy o s4 :gwizdanie:
Opublikowano

wiem o czym rozmawiamy ale efekt ten sam, no chyba nie zrobisz tego na srebrno, to że masz czarne auto no to mały zonk :tongue4:

Opublikowano

Musi być na to sposób. U mnie przy wymianie rozrządu nie rozszczelniali układu klimatyzacji.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 11:55_________________________________________________Wspomaganie rozłączali, spuszczali płyn.

mechanicy nie sciagaja pasa przy rozrzadzie, tylko go odsuwaja o kilka cm.

Ale "wszyscy" czy "niektórzy"?

To na Przasnyskiej musieli o tym nie wiedzieć. Bo wszystkie trybiki silnika mogłem sobie bezproblemowo obejrzeć.

żeby ustawić pas w położeniu serwisowym trzeba mieć specjalne tuleje.

U siebie zlałem płyn z chłodnicy, odłączyłem węże dolny i górny i wszystko ładnie zeszło w dół.

jakie tulejki?? :decayed: Wisi i tak na przewodach od chłodnic :decayed: ja tam tylko odchylałem i było ok :good: Ale chłodnica klimy się odpina i odsuwa na bok. W b5 tak robilismy z bratem przy nierządzie :wink4:

Takie tulejki ;)

b6f23c6e7e3f154fgen.jpg

Opublikowano

chłopaki ile można sobie zażyczyc za siedzenia do b6 przód i kanapa?siedzenia kubełki podgrzewane,elektr reg.lędzwi, z wysuwanym podkolannikiem czy jak to sie tam nazywa

Opublikowano

500-600 PLN max

Opublikowano

Panowie kanapa z avanta pasuje do sedana?? (oczywiscie z oparciem)

Opublikowano

Panowie kanapa z avanta pasuje do sedana?? (oczywiscie z oparciem)

ponoć tak jeśli sedan ma dzieloną kanapę :cool1: ja nawet nie wiedziałem, że są takie które nie mają dzielonej kanapy :blink:

Opublikowano

Panowie kanapa z avanta pasuje do sedana?? (oczywiscie z oparciem)

ponoć tak jeśli sedan ma dzieloną kanapę :cool1: ja nawet nie wiedziałem, że są takie które nie mają dzielonej kanapy :blink:

ja też nie aż taką wersję sobie kupiłem :thumbdown: :thumbdown:
Opublikowano

Panowie kanapa z avanta pasuje do sedana?? (oczywiscie z oparciem)

ponoć tak jeśli sedan ma dzieloną kanapę :cool1: ja nawet nie wiedziałem, że są takie które nie mają dzielonej kanapy :blink:

ja też nie aż taką wersję sobie kupiłem :thumbdown: :thumbdown:

Ale można ją w całości składać tak?? :cool1: jak nie to auto jest praktyczne jak kupeta :decayed:
Opublikowano

mam pytanko sprężyny obniżające podejdą z 1,9tdi do 2,0 benz i czy siadzie przod tak samo

Opublikowano

bez problemu możesz całą złożyć. Fotele z avanta pasują do sedana pod warunkiem, że w sedanie były składane.

Opublikowano

dzięki panowie za odpowiedz w sparwie tych foteli :good:

Opublikowano

Chyba będę miał tylne ledy do sedana na sprzedaż ktoś chętny by był :naughty: ?

Opublikowano

Chyba będę miał tylne ledy do sedana na sprzedaż ktoś chętny by był :naughty: ?

how much? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.