Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Baterk czy to znaczy że masz d1s jedna sztukę sprawną ??

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja dałem 1szt d1s tymonowi można powiedzieć że nówkę może Ci odsprzeda :)

Opublikowano
Baterk czy to znaczy że masz d1s jedna sztukę sprawną ??

Tak.

Opublikowano

Mam koła 235/40/18 naciągnietę na 8,5 calową felgę przy sprężynach Eibacha. Oczywiście ociera mi o nadkole na pofalowaniach drogi jak jasna cho... Wymiana amorów przyniesie jakieś korzyści? Słyszałem dużo dobrego o Bilsteinach tylkocena 500-600zl za sztukę to troszkę przegięcie pały.

Opublikowano
Mam koła 235/40/18 naciągnietę na 8,5 calową felgę przy sprężynach Eibacha. Oczywiście ociera mi o nadkole na pofalowaniach drogi jak jasna cho... Wymiana amorów przyniesie jakieś korzyści? Słyszałem dużo dobrego o Bilsteinach tylkocena 500-600zl za sztukę to troszkę przegięcie pały.

Tył obcieera tak?? wątpie czy amorki coś dadzą:kwasny:

Opublikowano

Właśnie nie tył. Przód dobija. Mam wrażenie że amory są za miękkie i się dobijają.

Opublikowano
Właśnie nie tył. Przód dobija. Mam wrażenie że amory są za miękkie i się dobijają.

Może być:kwasny: A te uchwyty do przykręcenia plastikowego nadkola na górze masz wycięte?? bo o to często obciera. Chociaz u mnie 235/35r19 i -35mm nie trze w sumie nic:whistling: Amorki z przodu nowe bilstein ale zwykłe nie sport:wink:

Opublikowano

Przyszła paczuszka z wycieraczkami :decayed:

Opublikowano

Kamil dobry mod ale takie newsy chyba lepiej w swoim watku wrzucac :whistling:

Opublikowano

No właśnie też mi to do głowy przyszło :grin:

Opublikowano

Bartek pisal ze Hugo musi cos ogarnac z tym

Opublikowano

Zalapie sie :naughty:

Opublikowano

A ja, ja? :grin:

Tak, wiem, gruby żart :polew:

Kurde panowie powiedzcie mi jak wyłączyć to chore konwertowanie linków do zdjęć w normalne zdjęcia? Chcę wyedytować post a tutaj 1000 fotek zamiast bb code :facepalm:

Opublikowano

ja też bym chciał :decayed:

Opublikowano

Panowie, muszę wymienić u siebie szybę czołową. Orientuje się jakie inne warianty lepsze występują?

Musi być pod czujnik deszczu. Póki co wybór padł na AG.

Opublikowano

Ostatnio był temat przetwornic wiec mam małe pytanie. Pacjent to ojca SuperB 05 ori ksenon. Pierw czasami nie zaskakiwał przy uruchamianiu silnika (auto) i wystarczyło wyłączyć\włączyć i przeważnie się zapalał i świecił ok. Od wczoraj już się ani razu nie zapalił. Włożyliśmy tam jakiś inny żarnik 100% sprawny i nadal nic.

Podpinam Vag i nie mogę połączyć się z 09 gdzie myślę, że byłby ewentualny błąd (fis pokazuje spaloną żarówkę więc myślę, że MCE jest w odpowiednio wysokiej wersji). Ze wszystkim innym normalnie się łącze ale ani w silniku ani instrumentach żadnych błędów nie ma. Połączyłem się nawet z samo poziomem i zrobiłem test wyjść (to ma inny kontroler?). Jedynie mam pomysł na jutro aby zamienić miejscami przetwornice i wtedy się okażę czy wtyczka i palnik ok. Oczywiści postoje, halogeny, długie, spryski, wszystko działa.

Jakieś inne pomysły?

Opublikowano
Właśnie nie tył. Przód dobija. Mam wrażenie że amory są za miękkie i się dobijają.

Może być:kwasny: A te uchwyty do przykręcenia plastikowego nadkola na górze masz wycięte?? bo o to często obciera. Chociaz u mnie 235/35r19 i -35mm nie trze w sumie nic:whistling: Amorki z przodu nowe bilstein ale zwykłe nie sport:wink:

Przecież ty masz taką kozę to jak ma tam coś trzeć:grin:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Bartek pisal ze Hugo musi cos ogarnac z tym

Już powoli rok się to ogarnia.:kwasny:

Opublikowano
Właśnie nie tył. Przód dobija. Mam wrażenie że amory są za miękkie i się dobijają.

Może być:kwasny: A te uchwyty do przykręcenia plastikowego nadkola na górze masz wycięte?? bo o to często obciera. Chociaz u mnie 235/35r19 i -35mm nie trze w sumie nic:whistling: Amorki z przodu nowe bilstein ale zwykłe nie sport:wink:

Przecież ty masz taką kozę to jak ma tam coś trzeć:grin:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Bartek pisal ze Hugo musi cos ogarnac z tym

Już powoli rok się to ogarnia.:kwasny:

Kurfa jak zobaczyłem że dodałeś posta w divisionie wiedziałem że zaraz będzie o kozie:decayed:

Opublikowano
Właśnie nie tył. Przód dobija. Mam wrażenie że amory są za miękkie i się dobijają.

Może być:kwasny: A te uchwyty do przykręcenia plastikowego nadkola na górze masz wycięte?? bo o to często obciera. Chociaz u mnie 235/35r19 i -35mm nie trze w sumie nic:whistling: Amorki z przodu nowe bilstein ale zwykłe nie sport:wink:

Przecież ty masz taką kozę to jak ma tam coś trzeć:grin:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Bartek pisal ze Hugo musi cos ogarnac z tym

Już powoli rok się to ogarnia.:kwasny:

Kurfa jak zobaczyłem że dodałeś posta w divisionie wiedziałem że zaraz będzie o kozie:decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.