Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany potrzebuje kabelek od kiery do zwijaka. Kto poratuje??:kwasny: Kiera MF od A3 taka jak w B7

Siemian :wink:

Napisałem... Mam nadzieję że podoła bo nikt tego nie ma:kwasny: Pany 300zł za dokładki nowe S-line przód dobra cena?? Tylko że zamiennik i trzeba by było sprawdzić jak to się "nosi":decayed:

z mocowaniem s-linowym:naughty: jeśli tak to warto zaryzykować:naughty:

No chyba tak:wink: Na foto jest identyczna jak S-line:decayed:Jak ktoś chętny spróbować to pisać to mu sprowadzę :good:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jest adres @ na który po ustaleniu kryteriów będziemy składać oferty :wink: przyjęcia do divisonu

[email protected]

Opublikowano

To wreszcie dojdzie troche autek jak w B5:wink:

Opublikowano
To wreszcie dojdzie troche autek jak w B5:wink:

no taki jest plan :banan:

Opublikowano

widze ze na forum jestesmy w innym dziale - Pasjonaci hehhe ale widac ze robil ktos z b7 bo sa na pierwszym miejscu...wogole oni by mogli sie pod nas podpiac bo oprocz innych zderzakow i lamp mamy te same auta :grin:

Opublikowano
Panowie jest adres @ na który po ustaleniu kryteriów będziemy składać oferty :wink: przyjęcia do divisonu

[email protected]

To można już wysyłać zgłoszenie czy jeszcze coś modzicie:whistling:
Opublikowano
Panowie jest adres @ na który po ustaleniu kryteriów będziemy składać oferty :wink: przyjęcia do divisonu

[email protected]

To można już wysyłać zgłoszenie czy jeszcze coś modzicie:whistling:

wiem, że to się przeciąga ale jeszcze chwilę się wstrzymajmy tak aby temat był dopracowany

Opublikowano

Ok spoko tylko pytam i cierpliwie czekam:wink:

Opublikowano

Panny, mam pytanie. To jest bixenon? Ile wart jest taki komplet ale bez przetwornic i oczywiście palnika?

2819189414

2819189414_1

Opublikowano

Tak to bix.

Za lampy w super stanie dalbym max 500zl. Mowa oczywiscie o golych.

Opublikowano
Opublikowano
Tak to bix.

Za lampy w super stanie dalbym max 500zl. Mowa oczywiscie o golych.

W supper stanie wizualnym bo odbłyśniki na pewno wypalone:wink:

Opublikowano

No to napewno.

Chociaz ostanio kupilem lampe za 230zl.

Stan idealny i swieci tez pieknie.

Mimo to i tak zmieniam soczewki

Opublikowano

Dzięki za opinie. To chyba lepiej dać sobie spokój z używkami z alledrogo i niewiadomo i przerobić lampy wkładając nowe soczewki... Tamten zestaw z fot0 440 zł czyli bez szału.

Opublikowano

No, OK. Ale jak to działa? Bierze odczyty z fabrycznych czujników parkowania?:eusathink:

Opublikowano

Ma ktoś fotki jak wyglądają końcówki Ultera w srebrnej B6?

Opublikowano

Pomoże ktoś rozszyfrować jaki kolor ma kratka powietrza o numerze 8E0 820 951 H

Bo teraz patrze na nią i nie wiem czy ona czarna czy taka ciemna szara... :facepalm:

Opublikowano

No, OK. Ale jak to działa? Bierze odczyty z fabrycznych czujników parkowania?:eusathink:

Fajny bajer ale chyba bym wolał kamere.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.