Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie obiecuj tylko zakładaj i klamki pomaluj na srebrno :decayed:

Czarne lepsze:banan:

Daniels, to jakiś specjalny spray jest do lamp czy jak?

nie zgadzam się :decayed: :decayed:ale to kwestia gustu :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mnie się mega podobają te czarne wstawki na srebrnym :decayed:

Opublikowano

Ok to Ja tez chce nalezec do B6 Division , co mam zrobic aby mnie przyjeto w szeregi wypasionych B6? Moja A4 ma pare modyfikacji ale z braku kasy nie jest az tak wypasiona jak inne tu w Klubie :(

PS. Ok juz kumam w weekend pstrykam zdjecie Mojej A4 i zrobie jakis temacik o niej co i jak no i oczywiscie wysle emailem zgloszenie , mam nadzieje ze te zgloszenia mozna nadsylac przez jakis dluzszy okres.

Opublikowano

zgłoszenia można wysyłać non stop :wink:

Opublikowano
ale to kwestia gustu :wink:

Ty lubisz chromy, o jakim guście mówimy? :grin::grin::grin:

żartuję oczywiście :decayed:

Opublikowano

To rozumiem, że S4 B6 nie może być w Divisionie ? :decayed:

cyt.:"

Warunkiem przystąpienia do B6 Divisionu , jest:

- audi A4 B6 nie może być serią"

Opublikowano

Pewnie,ze moze.

Jest o tyle trudniej,ze trudniej cos zmodzic jak wiekszosc masz juz.

A mody są warunkiem:grin:

Opublikowano

wysylaj zgloszenie, rozpatrzymy :decayed:

Opublikowano
Pierwszy nowy kandydat juz jest na liście :wink:

mówisz od Dominiku?? :decayed:

dziś po południu wrzucę kandydatury bo coś tam słynęło :)

PINCZI - S4 B6 też :wink:

Opublikowano
ale to kwestia gustu :wink:

Ty lubisz chromy, o jakim guście mówimy? :grin::grin::grin:

żartuję oczywiście :decayed:

Jędrek :bicz::bicz:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
wyciągnąłem go i skleiłem, ciekawe co z tego będzie :decayed:

I jak tam Józek czyma się to :decayed:? Chyba na początek też to skleję, bo z jednej strony jest ułamany zatrzask tylko, nie było problemu z włożeniem tej "sprężynki"?

Opublikowano
wyciągnąłem go i skleiłem, ciekawe co z tego będzie :decayed:

I jak tam Józek czyma się to :decayed:? Chyba na początek też to skleję, bo z jednej strony jest ułamany zatrzask tylko, nie było problemu z włożeniem tej "sprężynki"?

mi się trzyma, jakiś klej dobry skombinuj i dobrze to sklej i będzie trzymać :decayed:

Opublikowano

A Ty czym kleiłeś to? Myślałem o Pattexie do plastyku, no nic zobaczymy :decayed:

Opublikowano

Siema :hi:

ma ktoś numer części sprysków podgrzewanych mgiełkowych :eusathink:

Opublikowano
Siema :hi:

ma ktoś numer części sprysków podgrzewanych mgiełkowych :eusathink:

- dysza spryskiwacza 5M0 955 986C ,adapter 8E0 955 431, króciec 1J0 955 665 C
Opublikowano
Siema :hi:

ma ktoś numer części sprysków podgrzewanych mgiełkowych :eusathink:

- dysza spryskiwacza 5M0 955 986C ,adapter 8E0 955 431, króciec 1J0 955 665 C

Dobras dzięki zrobi się moda na zimę :naughty::jerk:

Opublikowano

Tylko w ASO troche drogo

Opublikowano
Tylko w ASO troche drogo

ale na allegro jest tego cała masa w bdb cenach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.