Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Cena jest :doh:

Lepiej cały zderzak za ta kasę,kupić zabrać dokładkę a jeden jako seria na allegro żeby siena malowanie dokładki zwróciło.

No ale zderzak kompletny to też 700-800zl i tak do malowania i tak :) A dokładka pewnie już sciorana na takiej uzywce.

Wszystko do odwiedzenia,dajesz a sama dokładkę trudniej trafić niż cały zderzak a cena taka sama przeważnie. Wiadomo ze najlepiej byłoby kupić sama dokładkę za 400-500 ale takich okazji niet :thumbdown: ja tak po swojemu kokbinuje jak na,tym w miarę najlepiej wyjść- chociaż za dokładkę 400 to w ..uj drogo i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

No wlasnie ja chyba kupie nowa dokladke a swoja ori s line sprubuje sprzedac za 350zl.

I tak plecak i tak:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest tutorial jak się dobrać do klapek klimatronika od strony kierowcy? :decayed:

http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/all-b6-ktos-posiada-rysunek-silnikow-klap-157853/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Domin.

btw. jak jutro tą kostkę airbag będę podłączał to stare piny do nowej kostki będę wkładał i nie wiem w które miejsca wsadzić, bo tam 4 szt. idą do airbaga chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Domin.

btw. jak jutro tą kostkę airbag będę podłączał to stare piny do nowej kostki będę wkładał i nie wiem w które miejsca wsadzić, bo tam 4 szt. idą do airbaga chyba?

w pierwsze 2 piny od lewej i tak wsadzasz w taśme , albo inaczej bier starą wtyke i przyjrzyj sie jak wchodzi w tasieme i w tych samych miejscach musi włazić przy nowej tasiemie :grin:ale sie zakręciłem:facepalm:ale skumasz:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do właścicieli aut z kierownicą po prawej :decayed:

Jak podepnie się vaga i wejdzie się w licznik w grupę pokazującą przejechane km to vag pokaże km czy mile? Niby pod wyświetlanym polem jest to opisane jako km ale czy na pewno? Głupie pytanie bo padło podświetlenie km w liczniku i chciałem w ten sposób odczytać przebieg... :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano wiem, do sedana ciezko trafić cokolwiek

Szkoda, ze zderzaka juz nie ma:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom to zdjęcie wisiało już na jego aukcjach dość długo także nie było złudzeń :wink:

powie mi ktoś jaki numer ma pierdolnik mocujący puchę filtra powietrza do błotnika??

O ten:

20130130174805.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zmienić diodę w przełączniku świateł żeby na zielono świeciła? Chodzi o ten z B6 z początku produkcji, bo on cały na czerwono świeci, znaczek od postojówek też :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zmienić diodę w przełączniku świateł żeby na zielono świeciła? Chodzi o ten z B6 z początku produkcji, bo on cały na czerwono świeci, znaczek od postojówek też :whistling:

sie da tylko diode zieloną trza:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko

Gdzie zrobić dobry kosztorys szkody?mam ubezp.w gestii stluczka nie z mojej winy..Hestia wyliczyla calkowity koszt naprawy 1180zl..masakra np.za la kierowanie drzwi oraz nadlola wyliczyli 195zl WTF. A mechanik za zdemontowanie nadkola i drzwi 15zl..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak zrobie ...a to nie jest tak ze ubezpieczyciel wyznacza gdzie wstawić auto do mechanika?przy naprawie bez gotówkowej?no w Aso przynajmniej dostaje auto zastępcze na czas naprawy?mam nadzieje

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

Wszyscy chyba śpią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...