Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bierz, nowe i tak się zczochrają :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no właśnie sie zastanawiam :decayed:

Opublikowano

bierz nowki ;) Doszła paka jozek?

Bo do mnie tak :)

Opublikowano

Niedługo będe kandydował do battalionu :decayed:

Opublikowano

Lewe ramie z piórem wycieraczki mam nikt nie potrzebuje ?

Opublikowano
Lewe ramie z piórem wycieraczki mam nikt nie potrzebuje ?

Aero czy stare z klipsem?

Opublikowano
bierz nowki ;) Doszła paka jozek?

Bo do mnie tak :)

wiesz jednak około 150zł różnicy jest :decayed:

do mnie jeszcze nie :kwasny:

Opublikowano

Stare

Opublikowano
plebansk8, reikeb

Witamy W B6D!

PS. czekam na fotke miniaturki od rav85

Witam wszystkich jeszcze raz teraz oficjalnie :hi:

Jak dla mnie kox fota :naughty:

Opublikowano

Siemka reikeb i plebansk8 witamy w divisionie:wink:

Opublikowano

Witamy nowych dywizjonowców

Opublikowano

Chłopaki co sądzicie o Nokianach Z ? Ojciec ma do kupienia nówki, ale DOT 2007. Da radę na tym jeździc ?

Opublikowano

Dobre:grin::grin::grin:

Opublikowano

Ja mam nokiany na zime, zakupione nowe dot 11 i musze przyznac ze bardzo dobre.

Opublikowano

też ma nokiany zima i idą jak burza. Tylko te nowe ale 5 lat mają

Opublikowano
jestem ciekawy ile takie lampki w ASO kosztują :decayed:

Nie warto... Lepiej samemu wywiercić otwory, wsadzić diody i wygląda jak ORI a satysfakcja większa.

Nie kupisz w ASO bo niema takich ori lampek :whistling:

oj są w ASO przynajmniej w 2003 były :whistling:

sam nie modziłem auta a mam ledwo od 2 miechów i 45 letni Helmut raczej by mi się pochwalił,

przynajmniej dwa razy powtarzał, że spryski szyb na 3 dysze zakładał i że klocki z tarczami dopiero co zmieniał :grin:

lampkag.jpg

Opublikowano
Chłopaki co sądzicie o Nokianach Z ? Ojciec ma do kupienia nówki, ale DOT 2007. Da radę na tym jeździc ?

ja bym odpuscił... bo to juz 6 letnia opona, chyba ze robicie duzo Km i opony skoncza sie po jednym czy dwóch sezonach

Opublikowano

Pany, chcę zrekonstruować swoją audianę co do najmniejszej śrubki, więc byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś przesłałby mi linka do rysunków przedniego lewego narożnika, chodzi o taki na którym będą widoczne wszystkie plasticzki, nakrętki i spinki. Jak mam skorzystać z ETKI online to mi się słabo robi... BMW ma realoem, które jest według mnie o wiele bardziej user friendly...

Opublikowano

:hi: co tu tak cicho ?:whistling:

---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

62547943519681655536330.jpg

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

Turzol ramka przyszła dziś :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.