Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlaczego nie ma tematu z Twoją nową A4 ? no ja się pytam ? jak tam taki wypas po samej d*pie widać masz.

Sie robi dopiero.

Jak sie zrobi to sie pokaze:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ech co za skąpiec :wink:

Opublikowano

Mow lepiej czy lepszy sportec czy rotor tylko, ze dobrze pomalowany:decayed:

Opublikowano

Do tej B6 sportec w graficie :hi:rotot będzie tak popularny jak RS6 (gdzie nie mówię że brzydkie) .

Opublikowano
Pocas masz już kamerkę u siebie?

Mam, sorry że nie brałem od Ciebie, ale nie chciałem się bawić w kabelki.

Opublikowano

Nie spoko spoko. Teraz mam wersję z kabelkiem do sprzedania dlatego pytam:decayed:

Opublikowano

2.jpg&k=4132

:slina:

Opublikowano

Ta jest lepsza wg mnie :

DSC_0029.jpg

Opublikowano

Panowie mam problem, przerywa mi przy przyśpieszaniu od jakis 3k obrotów, but w podłoge a on ciągnie, przestaje na dziesiątą sekundy i znowu jedzie. Już pomijam wadliwą dmuchawkę BRD która nie wstaje. Co może jej dolegać ?

Czy to może być wina zajechanego filtru paliwa ?

Opublikowano
:vaglogi:
Opublikowano
Panowie mam problem, przerywa mi przy przyśpieszaniu od jakis 3k obrotów, but w podłoge a on ciągnie, przestaje na dziesiątą sekundy i znowu jedzie. Już pomijam wadliwą dmuchawkę BRD która nie wstaje. Co może jej dolegać ?

Czy to może być wina zajechanego filtru paliwa ?

Może być i od tego bym zaczął.

Opublikowano

Właśnie kupiłem, jutro wymienię.

Problem nasilił się zimą przy mrozach oraz rezerwie w baku w nocy więc podejrzewam filtr paliwa.

Opublikowano
Panowie mam problem, przerywa mi przy przyśpieszaniu od jakis 3k obrotów, but w podłoge a on ciągnie, przestaje na dziesiątą sekundy i znowu jedzie. Już pomijam wadliwą dmuchawkę BRD która nie wstaje. Co może jej dolegać ?

Czy to może być wina zajechanego filtru paliwa ?

Może być i od tego bym zaczął.

następny w kolejności - przepływka.

Opublikowano
Właśnie kupiłem, jutro wymienię.

Problem nasilił się zimą przy mrozach oraz rezerwie w baku w nocy więc podejrzewam filtr paliwa.

Dlatego w zimę nie można długo zostawiać auta na rezerwie bo woda w baku się skrapla i pipka najlepiej mieć zawsze ponad połowę baku:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Właśnie kupiłem, jutro wymienię.

Problem nasilił się zimą przy mrozach oraz rezerwie w baku w nocy więc podejrzewam filtr paliwa.

Dlatego w zimę nie można długo zostawiać auta na rezerwie bo woda w baku się skrapla i pipka najlepiej mieć zawsze ponad połowę baku:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

wiem wiem, teraz mi się zdarzyło. Co jeszcze może być ? Dodam, że przy zimnym silniku zdarzało się to ostatnio często, przy 90stopniach było ok. Teraz przy nagrzanym silniku się to też dzieje.

Opublikowano

rotory tez w 19 calach? Jak się na nie nie zdecydujesz to daj znać...:)

Opublikowano

gdzie pobrać jakiś DOBRY program do Vagowania ?

Opublikowano

Em... VCDS/VAG :decayed:?

Opublikowano

Tymek wpadniesz jutro?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.