Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

Pany, pomożecie mi wycenić graty jakie zostały po mojej B6? Nie wiem, czy sprzedawać wrak w całości, czy na graty :facepalm:

- Zderzak tylny S-line, bez dziur na wydechy

- Daszek na klapę S-line

- Nakładki na wewnętrzne progi S-line

- Listwy drzwiowe S-line, ale tylko lewa strona

- MCE w wersji High (chyba F na końcu)

- Pompowtryskiwacze AVF, wszystkie korekcje w normie, bipy tak samo

- Sprzęgło z dwumasem 240mm

- Tylne lampy

- Roleta z siatką pionową

- Tylne amortyzatory ze sprężynami 1BE

- Podświetlany podłokietnik

- Mieszek, ręczny, kiera w skórze

Nie wiem jeszcze co tam mogło ocaleć :decayed:

Daje 500zł i sam przyjadę wyjąć:przebiegly:

W takim razie podłokietnik sprzedany! :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany jest B6 Avant 1.9 AWX 2002 rok RNS-e kawa z mlekiem kolor nowe pompki rozrząd i sprzęgło za 22,5tyś na zbyciu:naughty: Z pewnego źródła:good: Max może Ty?:whistling:

Opublikowano
Pany jest B6 Avant 1.9 AWX 2002 rok RNS-e kawa z mlekiem kolor nowe pompki rozrząd i sprzęgło za 22,5tyś na zbyciu:naughty: Z pewnego źródła:good: Max może Ty?:whistling:

Chciałbym, ale cała kasa idzie na weselicho :cry::facepalm:

Opublikowano
Pany jest B6 Avant 1.9 AWX 2002 rok RNS-e kawa z mlekiem kolor nowe pompki rozrząd i sprzęgło za 22,5tyś na zbyciu:naughty: Z pewnego źródła:good: Max może Ty?:whistling:

Chciałbym, ale cała kasa idzie na weselicho :cry::facepalm:

Kurfa ja też muszę na to odkładać ale z czego:facepalm: Wszystko na auto idzie:decayed:

Opublikowano
Pany jest B6 Avant 1.9 AWX 2002 rok RNS-e kawa z mlekiem kolor nowe pompki rozrząd i sprzęgło za 22,5tyś na zbyciu:naughty: Z pewnego źródła:good: Max może Ty?:whistling:

Chciałbym, ale cała kasa idzie na weselicho :cry::facepalm:

weselicho nie zając, nie ucieknie.. jak dziewczyna kocha to poczeka. a auto również ważna sprawa :decayed:

Opublikowano
Pany jest B6 Avant 1.9 AWX 2002 rok RNS-e kawa z mlekiem kolor nowe pompki rozrząd i sprzęgło za 22,5tyś na zbyciu:naughty: Z pewnego źródła:good: Max może Ty?:whistling:

Chciałbym, ale cała kasa idzie na weselicho :cry::facepalm:

Kurfa ja też muszę na to odkładać ale z czego:facepalm: Wszystko na auto idzie:decayed:

Dlatego pod tym względem ten mój wypadek jest na + :decayed:

Opublikowano

Oldboy`e straszą żę po weselichu fundusze na mody są sukcesywnie zmiejszane:przebiegly:

Opublikowano

Dlatego gram w totka :grin:

Opublikowano

Też bym nie wiedział nie jeździłem automatem :decayed:

Opublikowano
Opublikowano

Typy. Gdzieś tu był link, ale nie mogę znaleźć. Potrzebuje namiar do końcówki wydechu 90mm do wydechu od 1.8T.

Opublikowano

Ale że niby Ulter?

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

A porządne to to? Widziałem parę na allegro. Ale mają taką dziwną siatkę w wewnątrz. Bardziej podobają mi się gładkie.

Opublikowano

Nie wiem, ludzie z forum mają pozakładane, może ktoś się wypowie.

Miałem tłumiol ultera w E36, dobrze rezał czaszkę, ehhhh to były czasy :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Oldboy`e straszą żę po weselichu fundusze na mody są sukcesywnie zmiejszane:przebiegly:

Dlatego twardo się trzymam stanu kawalerskiego:decayed:

Opublikowano
Oldboy`e straszą żę po weselichu fundusze na mody są sukcesywnie zmiejszane:przebiegly:

Jak babe odpowiednio wyszkolisz i strzelisz ze trzy razy przez łeb, to nie ma nic przeciwko modzeniu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.