Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaraz zdechne z nudów. Kupiliście sobie coś ostatnio co Was zaabsorbowało na długie godziny?:> Mam jeszcze dwie godziny przed zamknięciem sklepów ;]

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Zaraz zdechne z nudów. Kupiliście sobie coś ostatnio co Was zaabsorbowało na długie godziny?:> Mam jeszcze dwie godziny przed zamknięciem sklepów ;]

zapodałem sobie 4-ro pak lecha i straaasznie mnie on zaabsorbował... :polew:

Opublikowano

Litr wódki, na pare godzin zajęcie

Opublikowano
Litr wódki, na pare godzin zajęcie

Zwariowałeś?! :kox:

Opublikowano

Litr wódki to najgorsze co może być. Koło 1:00 zacznie mi się znów chcieć pić a do fury nie wejdę ;]

Generalnie jestem rozpaczony bo oddałem dziś auto do obklejnia folią i dopiero je w środę odbieram. Nawet nie mam czego sobie poczyścić :cry:

Opublikowano
Litr wódki to najgorsze co może być. Koło 1:00 zacznie mi się znów chcieć pić a do fury nie wejdę ;]

Generalnie jestem rozpaczony bo oddałem dziś auto do obklejnia folią i dopiero je w środę odbieram. Nawet nie mam czego sobie poczyścić :cry:

No Panie....ale jak odbierzesz to będzie:kox::slina::wink:
Opublikowano

czym bez vaga skasuje jakoś service z licznika?

Opublikowano
czym bez vaga skasuje jakoś service z licznika?
na zgaszonym zapłonie wciśnij check i przekręć zapłon trzymając...chyba dobrze pamiętam:whistling:
Opublikowano

Jest procedura w dziale z vagiem.

Opublikowano
czym bez vaga skasuje jakoś service z licznika?
na zgaszonym zapłonie wciśnij check i przekręć zapłon trzymając...chyba dobrze pamiętam:whistling:

nie działa :kwasny:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Jest procedura w dziale z vagiem.

pokaż :decayed:

Opublikowano
czym bez vaga skasuje jakoś service z licznika?
na zgaszonym zapłonie wciśnij check i przekręć zapłon trzymając...chyba dobrze pamiętam:whistling:

nie działa :kwasny:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Jest procedura w dziale z vagiem.

pokaż :decayed:

servs.jpg

:wink:

---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

Zajrzyj też tutaj

http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/kasowanie-inspekcji-in1-in2-oil-2641/

Opublikowano

Kaju dzięki :kox:

a panowie powiedzcie mi czy to mozliwe że jak podłączyłem tylko wyłącznik poduszki pasażera pojawił mi się błąd poduchy ?

Opublikowano

Nie ma to jak wyciąganie pinów domowym sposobem :decayed: Na początku myślałem, że będzie trudno ale ja pierwszego wyjąłem i obejrzałem jak on jest zrobiony i gdzie zaczepy ma to zresztą poszło jak z górki :decayed:

qcDXK5yl.jpg

Opublikowano

no nic tylko pogratuloać :wink:

Opublikowano

Jutro cały dzień rezerwuje na swap MCE LOW na MCE HIGH + DRL, CLH, fotochrom, czujnik światła...... Trzymajcie kciuki :decayed:

W sumie dzisiaj myślałem, czy by MCE z b7 nie wsadzić, no ale skoro lustro już mam i MCE F... No trudno :decayed:

Opublikowano
Kaju dzięki :kox:

a panowie powiedzcie mi czy to mozliwe że jak podłączyłem tylko wyłącznik poduszki pasażera pojawił mi się błąd poduchy ?

No jasne, bo sterownik nie jest zakodowany. Musisz zmienić jeszcze kodowanie sterownika, że masz ten wyłącznik. Tak bynajmniej było w B5, wtedy też masz dopiero możliwość wyłączania poduchy pasażera.

Opublikowano

Witam :hi:, może mi ktoś podpowiedzieć coś na temat wymiany amortyzatorów z tyłu w sedanie? Gdzie dostane się do górnego mocowania amortyzatora? Przez ściąganie boczków w bagażniku?

Opublikowano

Spójrz w górę wzdłuż amortyzatora zobaczysz dwie śruby. Żadnych boczków nie ściągasz. Wszystko robisz od dołu :-)

Opublikowano
Spójrz w górę wzdłuż amortyzatora zobaczysz dwie śruby. Żadnych boczków nie ściągasz. Wszystko robisz od dołu :-)

A w avancie?

Opublikowano
Kaju dzięki :kox:

a panowie powiedzcie mi czy to mozliwe że jak podłączyłem tylko wyłącznik poduszki pasażera pojawił mi się błąd poduchy ?

No jasne, bo sterownik nie jest zakodowany. Musisz zmienić jeszcze kodowanie sterownika, że masz ten wyłącznik. Tak bynajmniej było w B5, wtedy też masz dopiero możliwość wyłączania poduchy pasażera.

zgadza się kolego :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.