Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :hi:

No i caly dzień dzis u mechaniora praktycznie :) piasta i łożysko wymienione, do tego w koncu normalnie zamocowalem osłone silnika, filtry, olej wymienione :) tyle dobrego :wink: a i osłony wydechu pościagane, mozna mocowac 2 kominy...

Jedyny minus to taki że nie dało rady juz dzis ogarnac wydechu i juz sam nie wiem kiedy da rade...masakra...

Może ktoś z elity koło warszawy miał by możliwość i jak pomóc pospawać ten wydech i zamocowac ?

Mi spawal gosciu w płońsku wydech i jak byś to zobaczył ti wygląda lepiej niż ori:-D Wziął 50zl. Mówią na niego mcGyver:-D

Wysyłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2

To dam mu mój tylny zderzak, niech zrobi S4 :decayed:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Zaraz zdechne z nudów. Kupiliście sobie coś ostatnio co Was zaabsorbowało na długie godziny?:> Mam jeszcze dwie godziny przed zamknięciem sklepów ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zdechne z nudów. Kupiliście sobie coś ostatnio co Was zaabsorbowało na długie godziny?:> Mam jeszcze dwie godziny przed zamknięciem sklepów ;]

zapodałem sobie 4-ro pak lecha i straaasznie mnie on zaabsorbował... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litr wódki, na pare godzin zajęcie

Zwariowałeś?! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litr wódki to najgorsze co może być. Koło 1:00 zacznie mi się znów chcieć pić a do fury nie wejdę ;]

Generalnie jestem rozpaczony bo oddałem dziś auto do obklejnia folią i dopiero je w środę odbieram. Nawet nie mam czego sobie poczyścić :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litr wódki to najgorsze co może być. Koło 1:00 zacznie mi się znów chcieć pić a do fury nie wejdę ;]

Generalnie jestem rozpaczony bo oddałem dziś auto do obklejnia folią i dopiero je w środę odbieram. Nawet nie mam czego sobie poczyścić :cry:

No Panie....ale jak odbierzesz to będzie:kox::slina::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym bez vaga skasuje jakoś service z licznika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym bez vaga skasuje jakoś service z licznika?
na zgaszonym zapłonie wciśnij check i przekręć zapłon trzymając...chyba dobrze pamiętam:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest procedura w dziale z vagiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym bez vaga skasuje jakoś service z licznika?
na zgaszonym zapłonie wciśnij check i przekręć zapłon trzymając...chyba dobrze pamiętam:whistling:

nie działa :kwasny:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Jest procedura w dziale z vagiem.

pokaż :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym bez vaga skasuje jakoś service z licznika?
na zgaszonym zapłonie wciśnij check i przekręć zapłon trzymając...chyba dobrze pamiętam:whistling:

nie działa :kwasny:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Jest procedura w dziale z vagiem.

pokaż :decayed:

servs.jpg

:wink:

---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

Zajrzyj też tutaj

http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/kasowanie-inspekcji-in1-in2-oil-2641/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju dzięki :kox:

a panowie powiedzcie mi czy to mozliwe że jak podłączyłem tylko wyłącznik poduszki pasażera pojawił mi się błąd poduchy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wyciąganie pinów domowym sposobem :decayed: Na początku myślałem, że będzie trudno ale ja pierwszego wyjąłem i obejrzałem jak on jest zrobiony i gdzie zaczepy ma to zresztą poszło jak z górki :decayed:

qcDXK5yl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro cały dzień rezerwuje na swap MCE LOW na MCE HIGH + DRL, CLH, fotochrom, czujnik światła...... Trzymajcie kciuki :decayed:

W sumie dzisiaj myślałem, czy by MCE z b7 nie wsadzić, no ale skoro lustro już mam i MCE F... No trudno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju dzięki :kox:

a panowie powiedzcie mi czy to mozliwe że jak podłączyłem tylko wyłącznik poduszki pasażera pojawił mi się błąd poduchy ?

No jasne, bo sterownik nie jest zakodowany. Musisz zmienić jeszcze kodowanie sterownika, że masz ten wyłącznik. Tak bynajmniej było w B5, wtedy też masz dopiero możliwość wyłączania poduchy pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:, może mi ktoś podpowiedzieć coś na temat wymiany amortyzatorów z tyłu w sedanie? Gdzie dostane się do górnego mocowania amortyzatora? Przez ściąganie boczków w bagażniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz w górę wzdłuż amortyzatora zobaczysz dwie śruby. Żadnych boczków nie ściągasz. Wszystko robisz od dołu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz w górę wzdłuż amortyzatora zobaczysz dwie śruby. Żadnych boczków nie ściągasz. Wszystko robisz od dołu :-)

A w avancie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...