Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Focia na szybko z HOX`a:kox:

a>

Powinieneś dać podpis: robione nokią 3210 :grin:

Nie mam konta na fotosiku i tylko 500px jest fota:kwasny: A tak to robi fullHD 1920x1280:kox:

imageshack.us

Używałem ale chyba limit darmowy wyczerpałem i chce żebym się rejestrował. Michu a Ty jakiego smarfona kupujesz bo widziałem że SGS II na sell?:naughty:

PostImage.org

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Focia na szybko z HOX`a:kox:

a>

Powinieneś dać podpis: robione nokią 3210 :grin:

Nie mam konta na fotosiku i tylko 500px jest fota:kwasny: A tak to robi fullHD 1920x1280:kox:

imageshack.us

Używałem ale chyba limit darmowy wyczerpałem i chce żebym się rejestrował. Michu a Ty jakiego smarfona kupujesz bo widziałem że SGS II na sell?:naughty:

PostImage.org

Dzięks Tomku:good: Pany wczoraj jeździłem BMW E34 540i:shock3:20 letnie auto ale V8 pod maską i jest szok:shock3:

Opublikowano

w B6 klakson jest od razu zamontowany obok halogenu ? o tak :

o9f7.jpg

Opublikowano

tak

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

Michu a Ty jakiego smarfona kupujesz bo widziałem że SGS II na sell?:naughty:

łoj, od paru miesięcy mam srajfona, w domu wymieniłem wszystko na jabłka, iMac do pracy, iPad do netu itd. :)

Opublikowano

dzięki, widziałem u mnie luźna wtyczkę i nie wiedziałem od czego ona jest, teraz już wiem, chyba klaksonu mi brakuje z przodu :doh:

Opublikowano
w B6 klakson jest od razu zamontowany obok halogenu ? o tak :

http://img843.imageshack.us/img843/9439/o9f7.jpg

No jak trąbisz to świecą grają i śpiewają - nie wiedziałeś?

:decayed:

Opublikowano

noooo nie :grin: świeca, graja, śpiewają i nawet tańczą ale ciut cicho, nie ma ktoś takiego klaksonu zbędnego ?:decayed:

Opublikowano
podaj numer zawsze wieksze szanse ze znajdziemy :wink:

szkoda ze nie było pinu nie zmieniali by... i tez łatwy trop by był..

to koledzy lepiej zapisać pin na navi na wszelki wypadek żeby w razie kradzieży łatwiej odnaleźć(jak wogole gdzieś się pojawi) czy jakieś numery seryjne sprzetu spisać sobie? współczuje turzol

Opublikowano

W b6 byly oryginalne bixy czy tylko zwykle ksenonki?

Opublikowano

były bixy z ciemnym środkiem

Opublikowano
W b6 byly oryginalne bixy czy tylko zwykle ksenonki?

I to i to ;)

Były zdaje się jeszcze zenony z czarnym środkiem z esy

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
W b6 byly oryginalne bixy czy tylko zwykle ksenonki?

Ksenon miał "chromowany" środek reflektorów, Biksenon - grafitowy.

Opublikowano
tak

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

Michu a Ty jakiego smarfona kupujesz bo widziałem że SGS II na sell?:naughty:

łoj, od paru miesięcy mam srajfona, w domu wymieniłem wszystko na jabłka, iMac do pracy, iPad do netu itd. :)

+1 u mnie to samo tylko dorzucilem jeszcze taki gadzet

a ze moja piatka nie bangla z wejsciem to kupilem uzywke ipod 4th gen

IMG_3712.jpg

SOUNDDOCK 10 :kox:

Opublikowano

Grzesiu zostaje w klubie chociaż? Cena że tak powiem, promocyjna :shock3:

Opublikowano

Z tymi 28 tys to przesadziles po calosci....:grin:

No ale niech ktos sie cieszy:wink:

Opublikowano

andr3i

napisz spostrzezania na tema iphona 4 i 5:) mam 4 i zastanawiam sie czy jest sens przesiadać sie na 5

Opublikowano

Pytanie do tych, ktorym nieobcy jest temat modow z hamulcami. Czy przednie zaciski Ate z A6 C5 V6 3.0 benzyna wejda plug &play do A4 b6? Jakie tarcze fabrycznie siedza w A4b6 oraz A6 C5 V6 3.0 benza. Mam zamowiony caly przedni zestaw z A6 C5 3.0 benza i nie wiem czy tarcza to 320mm siedzi tam czy cos innego?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.