Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
panowie i panie :decayed: mam maly problem ze swiatlami przeciwmgielnymi przod i tyl po zmiane na wlacznik auto

nigdy ich nie wlaczalem ale ostatnio zauwazylem ze jak mam wlaczone mijania i chcialbym dodatkow p-m to mijania gasna

zas same p-m odpalaja sie

podlaczalem przy okazji llustro fotochrom z b7 ale nie mam jeszcze czujnika zmierzchu/deszczu

czy to moze byc przyczyna czy moze cos pokrecilem w instalacji z kabelkami:kwasny:

Andrzeju - mało osób robiło taki mod, także wszystko jest możliwe... może być wina czujnika zmierzchu/deszczu a może być kabelkologia... Podłącz wszystko i później będziemy się martwić jak coś będzie popsiute :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
103ae30310ab2da14890eff650bd9b13.jpg?1374488897
Opublikowano
Dystans na inny rozstaw śrub.

Szkoda, za niskie ET na takie kombinacje.

Pierwsza awaria w mojej b6:grin:

NIe moge otworzyc tylnej klapy.

Zamek na 100%?

Jak mam teraz otworzyc ta klape? Łomem?:decayed:

Opublikowano
Dystans na inny rozstaw śrub.

Szkoda, za niskie ET na takie kombinacje.

Pierwsza awaria w mojej b6:grin:

NIe moge otworzyc tylnej klapy.

Zamek na 100%?

Jak mam teraz otworzyc ta klape? Łomem?:decayed:

A siedzenie się przypadkiem nie składa??:decayed:

Opublikowano

No ok a mozna od srodka jakos otworzyc klape?

NIe chce mi sie pakowac tam dupsko na darmo w tej chwili pewnie tam jest z 70 stopni jak nie lepiej:grin:

Opublikowano
Dystans na inny rozstaw śrub.

Szkoda, za niskie ET na takie kombinacje.

Pierwsza awaria w mojej b6:grin:

NIe moge otworzyc tylnej klapy.

Zamek na 100%?

Jak mam teraz otworzyc ta klape? Łomem?:decayed:

A siedzenie się przypadkiem nie składa??:decayed:

Z pilota nie idzie a kluczykiem probowales juz?

Opublikowano

Ktoś chętny na graty S4 bo sprzedaje :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
Ktoś chętny na graty S4 bo sprzedaje :naughty::naughty::naughty:

samopoziom dawaj :wink:

Opublikowano

W sensie sprzedaje body s4 a nie auto na części :decayed:

Opublikowano
W sensie sprzedaje body s4 a nie auto na części :decayed:

jeśli masz wszystkie 3 slizgi zderzaka tył s4 to wezme

Opublikowano

mam sedana a co to są te ślizgi?

Opublikowano
mam sedana a co to są te ślizgi?

:doh: zapomniałem że masz sedana. W avancie są do zmiany 3 ślizgi (2x boczne i centralny) żeby zamontować zderzak S4 jak fabryka

Opublikowano

Graty bedą dostępne po 11 sierpnia z racji że jadę na Vag Event Show irlandzki, więc sami rozumiecie że rozbiore auto po zlocie. A dostępne będą:

1. -RARYTAS zderzak S4 tył w komplecie z czujkami PDC i listwą ozdobną w czarnym macie (kolor LZ9W igła malowany rok temu

2. Zderzak przód w koplecie lub na częsci (zderzak, kratki, grile, zaślepki na spryki)

3. Listwy boczne S4 ori

4. Lotka S4 ori (mogę sprzedaż z klapą US - kolor LZ9W igła)

5. FMIC do silników 1.8T

Opublikowano

o co zakładasz ?

Opublikowano

Zwyklaki :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

czyzby szykowalo sie nowe wozidlo :decayed:

Opublikowano

tak dokładnie mogę dodać że będę polował na wersję DTM:naughty:

Opublikowano

DTM jest piekne zwlaszcza w sprint blue

Opublikowano
DTM jest piekne zwlaszcza w sprint blue

Ale to dopiero po nowym roku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.