Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na zamek schowka w A4 była nawet akcja serwisowa, więc nie śmiejcie się :) Wymieniali go na mocniejszy :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:banan: Siema. Dzisiaj tylko do 14.30 w pracy hehe. I tak chyba do końca tygodnia. Jak fajnie. :decayed:
Opublikowano
Paweł miałeś brać to a nie dużo się zastanawiać i sprzedane.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-b6-avant-1-9-tdi-awx-zadbana-304949/

myslalem dlugo nad nim ale jednak tak jak od początku postanowilem miec ory s-line i tak bym chcial . marzenia trzeba spelniac moze niezbyt imponujace ale dla mnei to naprawde cos pieknego...

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

jednak moje B5 bylo sam zmodzilem i nigdy na nie narzekałem jednak chcialem cos nowszego. myslalem ze tez przed swietami bedzie dobry moment nikt ssamochodow nie szuka i jakas perelka wejdzie jednak narazie nic ;/

a tu plany w gory sa itp narazie lipa

Opublikowano

ludzie szukają aut, ale dobrych aut, nie ulepow :whistling:

Opublikowano

znam ten komis, trochę aut sprzedają, ale omijam szerokim łukiem komisy w Starogardzie Gdańskim. Tam jest więcej komisów niż sklepów spożywczych :whistling:

Opublikowano
znam ten komis, trochę aut sprzedają, ale omijam szerokim łukiem komisy w Starogardzie Gdańskim. Tam jest więcej komisów niż sklepów spożywczych :whistling:

dzieki czyli odpuszczam nastepny ;/

Opublikowano
Paweł miałeś brać to a nie dużo się zastanawiać i sprzedane.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-b6-avant-1-9-tdi-awx-zadbana-304949/

Szybko poszła bo auto było warte swej ceny :wink:

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

Paweł miałeś brać to a nie dużo się zastanawiać i sprzedane.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-b6-avant-1-9-tdi-awx-zadbana-304949/

myslalem dlugo nad nim ale jednak tak jak od początku postanowilem miec ory s-line i tak bym chcial . marzenia trzeba spelniac moze niezbyt imponujace ale dla mnei to naprawde cos pieknego...

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

jednak moje B5 bylo sam zmodzilem i nigdy na nie narzekałem jednak chcialem cos nowszego. myslalem ze tez przed swietami bedzie dobry moment nikt ssamochodow nie szuka i jakas perelka wejdzie jednak narazie nic ;/

a tu plany w gory sa itp narazie lipa

w 20K możesz mieć problem kupić pełnego s-line a szkoda by było jakbyś się wpakował na minę przez znaczek s-line na listwach. Lepiej coś dozbieraj do puli i kup coś na wiosnę :wink:

Opublikowano
znam ten komis, trochę aut sprzedają, ale omijam szerokim łukiem komisy w Starogardzie Gdańskim. Tam jest więcej komisów niż sklepów spożywczych :whistling:

Bixenon dokładany, albo zderzak wymieniany - strzał w przód pewnie.

A kolor dokładek tak dobrany, że... :grin:

Opublikowano
:hi: Frosty doszedł Ci już zderzak?
Opublikowano
mobile.de

Brać bo niski przebieg :grin:

aż nie możliwe, to coś koło 500 dziennie :whistling:

Opublikowano
:hi: Frosty doszedł Ci już zderzak?

A czemu pytasz? Jutro powinien być, wczoraj wysłany.

Opublikowano
mobile.de

Brać bo niski przebieg :grin:

aż nie możliwe, to coś koło 500 dziennie :whistling:

Podobno jest już w PL i ma licznik do 200tysi skręcony :wink:

Opublikowano

to wszystko możliwe :wink: bo w środku wygląda nawet ładnie :whistling:

Opublikowano
:hi: Frosty doszedł Ci już zderzak?

A czemu pytasz? Jutro powinien być, wczoraj wysłany.

Bo zamówiłem czarny od tego samego kolesia i jestem ciekaw czy ten Twój jest ok :wink: mi miał wysłać dzisiaj a na jutro ponoć ma przyjechać.

Opublikowano
:hi: Frosty doszedł Ci już zderzak?

A czemu pytasz? Jutro powinien być, wczoraj wysłany.

Bo zamówiłem czarny od tego samego kolesia i jestem ciekaw czy ten Twój jest ok :wink: mi miał wysłać dzisiaj a na jutro ponoć ma przyjechać.

To pochwal się jutro :decayed: Mój i tak górę do malowania będzie miał, może sam się za to zabiorę :whistling:

Opublikowano

Jak będzie wszystko ok to się pochwalę ;) na zdj wygladał bardzo dobrze tylko nie było zdj zaczepów z tyłu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.