Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:Panowie pękła mi rura od intercoolera mam pytanie czy ktoś z Was kupował zamiennik ? a może ma ktoś używkę w dobrym stanie :whistling:

3799917522_1.jpg

dzięki za pomoc :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:Panowie pękła mi rura od intercoolera mam pytanie czy ktoś z Was kupował zamiennik ? a może ma ktoś używkę w dobrym stanie :whistling:

http://s16.postimg.org/hveqf5js1/3799917522_1.jpg

dzięki za pomoc :wink:

Roberto - mam ten sam problem. Cena w ASO powala :facepalm:

Opublikowano
:hi:Panowie pękła mi rura od intercoolera mam pytanie czy ktoś z Was kupował zamiennik ? a może ma ktoś używkę w dobrym stanie :whistling:

http://s16.postimg.org/hveqf5js1/3799917522_1.jpg

dzięki za pomoc :wink:

Masz ori numer?

Opublikowano
:hi:Panowie pękła mi rura od intercoolera mam pytanie czy ktoś z Was kupował zamiennik ? a może ma ktoś używkę w dobrym stanie :whistling:

http://s16.postimg.org/hveqf5js1/3799917522_1.jpg

dzięki za pomoc :wink:

Masz ori numer?

8E0 145 834 M do końca MY 2003

8E0 145 834 AR od MY 2004

8E0 145 834 P dla Multitronica

Opublikowano

Impergom to robi:wink: Około 100zł

Jakość dobra nie żadna czajna:good:

Opublikowano
Impergom to robi:wink: Około 100zł

Jakość dobra nie żadna czajna:good:

Ch** tam - byle nie rzygało :wink:

Opublikowano
Impergom to robi:wink: Około 100zł

Jakość dobra nie żadna czajna:good:

Ch** tam - byle nie rzygało :wink:

Jutro przewertuje hurtownie bo w lapku mam tylko parę katalogów on-line i coś ogarnę jak chcecie:wink:

Opublikowano

tylko jak będziecie kupować to trzeba zwrócić uwagę na rocznik auta, bo w avf były dwie różne końcówki np. w 2003 była z końcówką M a od 2004 z końcówką Q - różnią się średnicą przy wyjsciu na cybant :whistling:

Opublikowano
Jak odkręcę z tyłu zacisk to dużo płynu mi wyleci ?

Tyle co z zacisku...

:polew:

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Mordy sprawe mam. Ma ktoś z Was heble 312mm z przodu i chce mu się zdjąć koło?:decayed:

jak pogoda pozwoli to moge sciagnac co tam ci potrzeba?
Opublikowano

panie do pelna lejemy ;p

DSC6105_megasmall.jpg

Opublikowano
Jak odkręcę z tyłu zacisk to dużo płynu mi wyleci ?

Tyle co z zacisku...

:polew:

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Mordy sprawe mam. Ma ktoś z Was heble 312mm z przodu i chce mu się zdjąć koło?:decayed:

jak pogoda pozwoli to moge sciagnac co tam ci potrzeba?

Potrzebuje numer jaki jest na jarzmie. 3 cyfrowe duże liczby. Ja mam 579 chyba i nie wiem czy to 288 czy 312:wink: byłbym wdzięczny:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Jak odkręcę z tyłu zacisk to dużo płynu mi wyleci ?

Tyle co z zacisku...

:polew:

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Mordy sprawe mam. Ma ktoś z Was heble 312mm z przodu i chce mu się zdjąć koło?:decayed:

jak pogoda pozwoli to moge sciagnac co tam ci potrzeba?

Potrzebuje numer jaki jest na jarzmie. 3 cyfrowe duże liczby. Ja mam 579 chyba i nie wiem czy to 288 czy 312:wink: byłbym wdzięczny:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Spoko ale tak jak mowie zobacYmy pogode jaka bedzie :wink:

Opublikowano

Wstawać i do pracy nieroby:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
Wstawać i do pracy nieroby:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Się melduję. W pracy jestem ale czy mi się pracować chce :whistling:

:siema: Rezacze

Opublikowano
Wstawać i do pracy nieroby:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

YES SIR

:siema::siema::siema:

Opublikowano

Wandej podeslij ma na pw link do opon jakie kupiłeś na lato :grin:

Opublikowano
:siema::kawa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.