Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

my tu gadu gadu, a tym czasem w aucie o jozka...

:dancing:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie pytanie

Jak jest wyzwalany a bynajmniej czym jest wyzwalany centralny zamek w naszych a4 - Plusem czy minusem?

Opublikowano

U mnie pilotem :decayed::grin:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Bardzo śmieszne

Opublikowano
Możliwe że jakiś leżak magazynowy założyli, co do reszty to się nie znam, ale chyba powinny być cztery sekurity

nie , przednia tylko sekurit albo splintex. Boczne szły soliver i guardian

A ją mam chyba sigla:mysli:

Opublikowano

:siema:

takie weekendy w robocie to ja moge miec

2x8h i 300 na lapke :decayed:

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

Na tvn turbo w piracie ktos folie zrywa z przednich szyb

ktory to?

Opublikowano

Ja zrywałem ale nie byłem w Tvn Turbo:thumbup:

Opublikowano

Cisza tu coś , wszyscy Stocha oglądali a teraz piją? :decayed:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

Audi A4 32900.00 PLN. Kraków - otoMoto.pl

:whistling:

Opublikowano
Cisza tu coś , wszyscy Stocha oglądali a teraz piją? :decayed:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

Audi A4 32900.00 PLN. Kraków - otoMoto.pl

:whistling:

widac opis jak najbardziej udany

[h=5]Komfort:[/h]4x4, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, komputer, tempomat, podgrzewane fotele, czujnik deszczu

Opublikowano

:grin: co nie zmienia faktu ze faje auto, znalazłem jeszcze coś fajnego w za***istym kolorze

Audi A4 27000.00 PLN. Świecie - otoMoto.pl

Opublikowano
Cisza tu coś , wszyscy Stocha oglądali a teraz piją? :decayed:

ja pracuje :whistling: nute Ci wrzuciłem kilka postów wyżej :wink:

Opublikowano
:grin: co nie zmienia faktu ze faje auto, znalazłem jeszcze coś fajnego w za***istym kolorze

Audi A4 27000.00 PLN. Świecie - otoMoto.pl

dzisiaj oglądałem tego bex-a :naughty: chętnie bym się przesiadł na taką turbo benzynę :kox:

Opublikowano
my tu gadu gadu, a tym czasem w aucie o jozka...

:dancing:

jak ja mogłem to przegapić :facepalm:

:naughty::kox::kox::kox::banan::banan::banan::banan::banan:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

:grin: co nie zmienia faktu ze faje auto, znalazłem jeszcze coś fajnego w za***istym kolorze

Audi A4 27000.00 PLN. Świecie - otoMoto.pl

dzisiaj oglądałem tego bex-a :naughty: chętnie bym się przesiadł na taką turbo benzynę :kox:

jesteś ze świecia ? Jak ogólny stan tego bexa ?

Opublikowano
Cisza tu coś , wszyscy Stocha oglądali a teraz piją? :decayed:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

Audi A4 32900.00 PLN. Kraków - otoMoto.pl

:whistling:

widac opis jak najbardziej udany

[h=5]Komfort:[/h]4x4, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, komputer, tempomat, podgrzewane fotele, czujnik deszczu

Jesli zmienil szybe i zalozyl MCE z B7 to calkiem mozliwe ze jest tam czujnik deszczu.

Opublikowano

Mozliwe tez jest ze zrobil ze zwyklego sline

a widac na fotach ze tam jest czujnik deszczu?

Opublikowano

No wlasnie wydaje mi sie czujnik deszczu jest troche wiekszy (tzn. mocowanie lusterka z czujnikiem deszczu). Ale po takich zdjeciach ciezko powiedziec.

Opublikowano
:grin: co nie zmienia faktu ze faje auto, znalazłem jeszcze coś fajnego w za***istym kolorze

Audi A4 27000.00 PLN. Świecie - otoMoto.pl

dzisiaj oglądałem tego bex-a :naughty: chętnie bym się przesiadł na taką turbo benzynę :kox:

jesteś ze świecia ? Jak ogólny stan tego bexa ?

Nie, nie jestem ze Świecia, mam 160 km do niego... I co ważniejsze to widziałem tego bex-a wczoraj, ale na allegro :decayed:

---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ----------

:hi: wszystkich

Opublikowano

siema:hi:

wody:lazy:

Opublikowano

:siema:

Dajcie coś na klina

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.