Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ma ktos u siebie wzmacniacz BOSE czarny z A6? Wiem ze kfos montowal u siebie i mam pytanie czy ma on dodatkowe polaczenie procz standardowej wtyczki? I to prawda ze w tubie A6C5 sa 2 glosniki? Bo ja na zdjeciu widzialem tylko jeden. Roznia sie wzmaki- czarne- od A4B6 wzgledem tych z A6C5? Moca wieksza iloscia wejsc?

wyglądem i parametrami się nie różnią ,co do podłączenia nie pamiętam dokładnie ale któreś piny trzeba było pozamieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie ma ktos u siebie wzmacniacz BOSE czarny z A6? Wiem ze kfos montowal u siebie i mam pytanie czy ma on dodatkowe polaczenie procz standardowej wtyczki? I to prawda ze w tubie A6C5 sa 2 glosniki? Bo ja na zdjeciu widzialem tylko jeden. Roznia sie wzmaki- czarne- od A4B6 wzgledem tych z A6C5? Moca wieksza iloscia wejsc?

wyglądem i parametrami się nie różnią ,co do podłączenia nie pamiętam dokładnie ale któreś piny trzeba było pozamieniać

Piny się przepina ze zwykłego wzmaka na bose a czy jest różnica w pinach co do wzmacniaczy z A4 a A6 to musi ktoś podpowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktos u siebie wzmacniacz BOSE czarny z A6? Wiem ze kfos montowal u siebie i mam pytanie czy ma on dodatkowe polaczenie procz standardowej wtyczki? I to prawda ze w tubie A6C5 sa 2 glosniki? Bo ja na zdjeciu widzialem tylko jeden. Roznia sie wzmaki- czarne- od A4B6 wzgledem tych z A6C5? Moca wieksza iloscia wejsc?

a no roznia sie moca i tym ze niektóre maja podwójne rozwiazanie wyjscia na sub , mozesz to zrobic z głownej kostki lub z dodatkowej :wink: co do podlaczenia pozamieniana jest biegunowosc wyjsc na głosniki :naughty:

a tak wogole to :siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz dzieki Domin to chyba ty miales/masz u siebie taki wzmak? Gdzie znajduje sie ta dodatkowa wtyczka bo rozumiem ze jej obecnosc informuje o tym czy wzmak ma wieksza moc i ma wyjscie na 2suby? Chce podlaczyc drugi sub z Q5 i nie wiem czy nie musze zmienic wzmacniacz na wlasnie taki z A6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz dzieki Domin to chyba ty miales/masz u siebie taki wzmak? Gdzie znajduje sie ta dodatkowa wtyczka bo rozumiem ze jej obecnosc informuje o tym czy wzmak ma wieksza moc i ma wyjscie na 2suby? Chce podlaczyc drugi sub z Q5 i nie wiem czy nie musze zmienic wzmacniacz na wlasnie taki z A6?

niekombinuj z moca bo roznica nie jest az tak duza:wink: podłanczaj normalnie pod wyjscie na sub który masz, bedzie ładnie pukało:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok gdzies czytalem na forum mozliwe ze w watku Stage Bose, że podlaczenie dwoch subow pod jedno gniazdko we wzmaku powoduje ze ten we wnece kola gra slabo tj. na pol gwizdka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, po prostu jak mam szukać to wole wiedzieć wcześniej czy warto bose czy zwykły też da rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladi ty masz podlaczone oba suby? Tj standard we wnece kola + Bose i tez z Q5 tak? Co do Twojego pytania Marcin za daleko mam do Wladiego aby porownac jak gra sub z Q5 a jak gra sub z Q5 Bang&Olufsen, takiego suba Bose nie bylo w Q5 tylko w Q7 ale to juz inna historia i chyba nikt na forum takiego sobie nie sprawil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdzie ale fela w bagaju min. 18" musi siedziec, no i nie ma chyba pewnosci czy te 4kable w gniazdku tego suba to sa od dwoch glosnikow ktore rzekomo sa w srodku (nikt nie rozkrecal tego w celu sprawdzenia chyba?) inna teoria ze mialby swoj wzmak w srodku? Chociaz sklanialbym sie do tego ze to od 2glosnikow kable ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa głośniki, albo głośnik dwucewkowy, wzmacniacza nie ma na 99%. Wg etki sub z q7 jest 2cm głębszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozkrecilem swoj subik z Q5 Bang&Olufsen i wyjalem glosnik jednak jest tam jedynie napis na naklejce ASK i kilka cyfr. Natomiast zwykly subik z Q5 od tego B&O rozni sie tym ze zwykly nie ma na koncu literki A tj jest oz aczony 8R...... natomiast B&O ma oznaczenie 8R.......A. No i w subiku B&O na gorze obudowy suba jest takie kolka wypustka czego nie ma w zwyklej wersji. Dobrze ze na allegro czesc sprzedajacych nie czai jeszcze tego i ceny sa niskie tj takie same obu wersji:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...