Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: z rana Wariaty :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: ziomki :)
Opublikowano

Spokojnie dasz radę ;-) płaski cienki śrubokręt i do boju :wink:

Naciapane z Zetki

Sobota? :whistling:
Wandej będę w piątek jakoś około południa wracał z Mławy to mógłbym wpaść i Ci to ogarnąć [emoji12] tylko czy będziesz w domu....?

Naciapane z Zetki

Będę:kox:

Tapnięte z SGS5

Będę się kontaktował z Tobą [emoji12] mroź alkohol [emoji12]

Naciapane z Zetki

Edytowane przez dariuszqw

Opublikowano

To będziesz z kierowcą? :naughty:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

:hi:

Leżą mi luzem 16'' wzór z B6 i tak sobie pomyślałem, że może zimówki z tego bym zrobił i walną na biało bo oryginalny stan lakieru dość średni. Popełniłem mały VT tyle ile umiałem, trochę za śnieżno-biało wyszło ale co sądzicie? Moje koszty jedynie koszt farby, i wyważenia kół.

BedGlAE.jpg

Edytowane przez darooo

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Mi tam bialy kolor nie podchodzi lepiej zrob na czarny mat albo idz w ori kolor felg ale to tylko moja opinia pod ten kolor nadwozia

Opublikowano

To będziesz z kierowcą? :naughty:

Tapnięte z SGS5

Nie ale ciepło jest to się gdzieś przekimam :grin:

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Taka felga do tego auta raczej srednio pasowalaby w bieli, lepiej chyba pomalowac w ori kolor - tak jak pisal poprzednik.

Opublikowano

:hi:

kupował ktoś z Was włącznik świateł nie ori, tylko coś takieo : http://allegro.pl/wlacznik-przelacznik-swiatel-audi-a4-b6-b7-4r3-i4718186122.html

Kiedyś miałem toprana w Borze i szczerze mówiąc nawet był lepszy od ori - nie ścierał się :lol:

Druga sprawa, to kupię lusterko wsteczne foto z czujnikiem zmierzchu - czarne, lub czarne z kompasem :wink:

Opublikowano

Siema

jest ktoś tutaj kto siedzi w Niemczech? Chce coś kupić na ebay.de, ale gość sie uparł że wysyła tylko na terenie DE.

Opublikowano

Grzesiu te włączniki to lipa dają inny kolor podświetlenia niż ori miałem coś takiego to puściłem dalej...jak chcesz to mam włącznik auto w dobrym stanie :wink:

Opublikowano

Grzesiu te włączniki to lipa dają inny kolor podświetlenia niż ori miałem coś takiego to puściłem dalej...jak chcesz to mam włącznik auto w dobrym stanie :wink:

+1

macałem taki przełącznik i tworzywo przypomina w dotyku tanie chińskie zabawki, a spasowanie regulatora do tej obwódki woła o pomste do nieba.

Opublikowano

:hi:

kupował ktoś z Was włącznik świateł nie ori, tylko coś takieo : http://allegro.pl/wlacznik-przelacznik-swiatel-audi-a4-b6-b7-4r3-i4718186122.html

Kiedyś miałem toprana w Borze i szczerze mówiąc nawet był lepszy od ori - nie ścierał się :lol:

Druga sprawa, to kupię lusterko wsteczne foto z czujnikiem zmierzchu - czarne, lub czarne z kompasem :wink:

Nie ma chyba topranow pod auto. Robią tylko jeden który u mnie nie zagadal bo instalacje mam niby wysoką

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Ja nie miałem w Borze auto, tylko zwykły. Zatem włącznik chinol odpada - posłucham się Was :wink:

A co z tym lusterkiem, mata, czy nie mata?

Opublikowano

Tak, już mam moduł. Włączniki, to nie problem, też tego jest na pęczki. Najgorzej z lusterkiem ;)

Chciałem nawet to z kompasem dorwać, ale też nima


http://allegro.pl/wyposazenie-wnetrza-lusterka-wewnetrzne-18888?order=p&p=2&string=a4+b6&bmatch=seng-v0-mt-1029

Pany, czy któreś z czarnych lusterek pochodzi z B6?

Opublikowano

Tak, już mam moduł. Włączniki, to nie problem, też tego jest na pęczki. Najgorzej z lusterkiem ;)

Chciałem nawet to z kompasem dorwać, ale też nima

http://allegro.pl/wyposazenie-wnetrza-lusterka-wewnetrzne-18888?order=p&p=2&string=a4+b6&bmatch=seng-v0-mt-1029

Pany, czy któreś z czarnych lusterek pochodzi z B6?

Żadne nie podejdzie...

Opublikowano

Mówi się trudno. A Józek swoje z kompasem sprzedał? Wiecie cosik?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.