Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nitami jeszcze poprawić na rogach :D

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zobaczymy. Narazie snuje plany. Jak będę miał wycięte formy wtedy będę myślał :decayed:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Ma ktoś fotkę wiązki bose do sedana?

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Folia. Tak przynajmniej planuje. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Tapnięte z SGS5

Lepiej sitodruk, folia zejdzie na pierwszej mocniejszej myjni bezdotykowej...

to raz no i obawa jak z temperaturą to będzie wspołgrało ;)

Opublikowano

Pany chcę kupić lustrzankę z dwoma obiektywami, mam do wyboru:

Canon EOS 1200D, 18 - 55mm DC III + 75-300mm DC III

Sony slt-a58k, 18-55mm + 55-200mm

Canon EOS 100D, 18-55mm III + 75-300mm

Jestem w Szwajcarii i tak naprawdę jestem ograniczony do zakupu w mediamarkt...nic innego w fajniej cenie nie ma. Który z tych zestawów jest w porządku dla zupełnego laika?

Pozdro

Opublikowano

100d

Opublikowano

Albo jeszcze opcja:

Nikon D5100, 18-55 Kit + 55-200mm f/4-5.6 AF-S VR DX NIKKOR

Opublikowano

Ja nie dawno zanabylem wlasnie tego ostatniego co wstawiles, fotografjerem profi nie jestem i mi on wystarcza. :) tylko ja w zestawie nie mialem dwoch luf.

Opublikowano

Pany chcę kupić lustrzankę z dwoma obiektywami, mam do wyboru:

Canon EOS 1200D, 18 - 55mm DC III + 75-300mm DC III

Sony slt-a58k, 18-55mm + 55-200mm

Canon EOS 100D, 18-55mm III + 75-300mm

Jestem w Szwajcarii i tak naprawdę jestem ograniczony do zakupu w mediamarkt...nic innego w fajniej cenie nie ma. Który z tych zestawów jest w porządku dla zupełnego laika?

Pozdro

Mam Eos 1200d i jest naprawdę super z obiektywem 18-55mm daje rade i naprawdę robi super zdjęcia [emoji1] podobno jest najlepsza lustrzanka dla amatora. Mogę Ci podesłać w środę zdjęcia jakie robi [emoji12]

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Ja nie dawno zanabylem wlasnie tego ostatniego co wstawiles, fotografjerem profi nie jestem i mi on wystarcza. :) tylko ja w zestawie nie mialem dwoch luf.

Tego drugiego obiektywu nie ma w zestawie, osobno bym kupował. Szukam czegoś do krajobrazów z jakimś zoomem.

Pany chcę kupić lustrzankę z dwoma obiektywami, mam do wyboru:

Canon EOS 1200D, 18 - 55mm DC III + 75-300mm DC III

Sony slt-a58k, 18-55mm + 55-200mm

Canon EOS 100D, 18-55mm III + 75-300mm

Jestem w Szwajcarii i tak naprawdę jestem ograniczony do zakupu w mediamarkt...nic innego w fajniej cenie nie ma. Który z tych zestawów jest w porządku dla zupełnego laika?

Pozdro

Mam Eos 1200d i jest naprawdę super z obiektywem 18-55mm daje rade i naprawdę robi super zdjęcia [emoji1] podobno jest najlepsza lustrzanka dla amatora. Mogę Ci podesłać w środę zdjęcia jakie robi [emoji12]

Naciapane z Zetki

Canon mnie zawiódł bo widzę, że nie ma ruchomego ekranu. Nie mam pojęcia czy mi się to przyda rzeczywiście ale na telefonie czasami by się przydało jak się robiło zdjęcia.

Opublikowano

Co masz na myśli ruchomy ekran?

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Co masz na myśli ruchomy ekran?

Naciapane z Zetki

No, że możesz zmienić jego położenie góra - dół, lewo - prawo
Opublikowano

Co masz na myśli ruchomy ekran?

Naciapane z Zetki

No, że możesz zmienić jego położenie góra - dół, lewo - prawo
A idź tam [emoji12] ważne żeby bardzo ładnie wychodziły zdjęcia a po co Ci kręcić ekranem....? Jak chcesz pokręcić to kup kamerę [emoji12] heh żarty żartami ale mogę z czystym sumieniem polecić nikona :-D

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Albo jeszcze opcja:

Nikon D5100, 18-55 Kit + 55-200mm f/4-5.6 AF-S VR DX NIKKOR

Polecam, bardzo dobra amatorska lustrzanka. Mam i jestem zadowolony już ponad dwa lata...... :wink:

Opublikowano

A to lustrzanką nie strzela się z wizierka? :)

Opublikowano

czy na a4 b7 170km brd, czyli na tarcze 312mm wejdą stalówki o tych parametrach? Rozstaw śrub: 5 x 112, ET: 42, szerokość felgi: 7 Otwór centrujący: 57,1 z góry dzieki za info


z góry dzięki chłopaki za info kupic chce przez neta do auta siorki

Opublikowano

Strzela się ale w ekranie widać lepszy efekt :grin:

Naciapane z Zetki

Opublikowano

i proszę ja Ciebie z wizjerka i normalnie z ruchomego wyświetlacza, oczywiście lepsze foty idą z wizjera :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.