Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema z rana:hi:

Tapnięte z SGS5

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Heja, mam pytanko jaki jest nr airbaga kierownicy 3-ramiennej z B7? Czy 4-ramienna i 3-ramienna ma tez sam nr i roznia sie tylko zaslepka w sensie wydrazeniami pod rodzaj kiery?

Opublikowano

:siema:

Ćwira próbowałem i też nie mogę

Opublikowano

Pany nie mam dostępu do działu sprzedam ale mam pytanie, nie chce ktoś kupić idealnego rns-e led z polskim menu, kodem, mapami kupionego od siemian-a miesiąc temu? Za 2 tyś? Problemy finansowe mnie dopadły i nie mogę sobie pozwolić na taką burżuazję.

Opublikowano

Heja, mam pytanko jaki jest nr airbaga kierownicy 3-ramiennej z B7? Czy 4-ramienna i 3-ramienna ma tez sam nr i roznia sie tylko zaslepka w sensie wydrazeniami pod rodzaj kiery?

8E0880201DE 4 ramienna

8E0880201DF 3 ramienna

Edytowane przez turzol

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

chłopaki, taka wtyczka w lampce podsufitki, do czego powinna być podłączona?

Nie mam żadnego gniazda, tylko wsadzona była w puste miejsce.

To może być instalacja lampki Air Bag OFF? Czy co....?

http://imgur.com/T9hC2yD

Opublikowano

:hi:

chłopaki, taka wtyczka w lampce podsufitki, do czego powinna być podłączona?

Nie mam żadnego gniazda, tylko wsadzona była w puste miejsce.

To może być instalacja lampki Air Bag OFF? Czy co....?

http://imgur.com/T9hC2yD

najprawdopodobniej tak.

Opublikowano

:hi:

chłopaki, taka wtyczka w lampce podsufitki, do czego powinna być podłączona?

Nie mam żadnego gniazda, tylko wsadzona była w puste miejsce.

To może być instalacja lampki Air Bag OFF? Czy co....?

http://imgur.com/T9hC2yD

najprawdopodobniej tak.

Czyli jest szansa, że instalacja jest. Wystarczy kupić odpowiednią lampke, włącznik/wyłącznik? W schowku też mam jakaś wtyczkę luzem, ale sie nie zagłębiałem w to.....

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Grzechu fajne te bonusy od firmy :wink:

Opublikowano

Grzechu fajne te bonusy od firmy :wink:

Fajne, fajne tylko że ja nie wiem do czego sa :grin:

Jak dziś zobaczyłem tę wtyczkę, to pomyślałem że może do lusterka foto, więc zaraz banan na ryju. Ale szybko ochłonąłem, jak zobaczyłem inna budowę wtyczki. No ale jeśli to pod wyłącznik airbaga, to też super. Często małego wożę z przodu, więc się przyda :wink:

No chyba, że to jeszcze co innego, ale chyba nie ma innej opcji :naughty:

Opublikowano

Często małego wożę z przodu, więc się przyda

ale tylko, jak fotelik tyłem zamontowany :wink:

Opublikowano

71c8fa2bb26f9370164ef72b7235291c.jpg

d12e85441cd4a98ba65b24a05ce4cf69.jpg

pany rozklamociłem zmieniare na tajle. chce ktoś coś? panel 85zł z kw, mechanizm 170zł z kw :hi: zaraz na allegro wjeżdżają

Opublikowano

3c8ba3b4.jpgno to zima. ledwo weszło pod 320 mm

MAGIA , to są 16' z b5 ?

tak 16 z B5, et45 i pasują bez dystansu,

fakt wygladają jak ... ( każdy sobie dopowie) ale to tylko zima, w zimie to moze 2 tys km zrobie

Edytowane przez MAGIC87

Opublikowano

Jak to jest z tym błędem

01562 - tylne prawe drzwi 61-00 won't de-safe? Osłonka na kablach była poprzecierana :

6fed9899c66f91e54c12241eb4acf2c4.jpg

Zastosowałem, ale błąd dalej wyskakuje...

Co tam jeszcze może być???

Opublikowano

Jak to jest z tym błędem

01562 - tylne prawe drzwi 61-00 won't de-safe? Osłonka na kablach była poprzecierana :

6fed9899c66f91e54c12241eb4acf2c4.jpg

Zastosowałem, ale błąd dalej wyskakuje...

Co tam jeszcze może być???

masz zamek zjebany, u mnie to samo jest.

Opublikowano

I przez to podświetlenie nóg jak i drzwi się nie świeci przy otwarciu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.