Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pany jak wrzucic zdjecia na forum.Chce watek zalozyc i wstawic jakies foto.

wchodzisz na

www.imgur.com

ładujesz foto(foty) i wklejasz kod w nawiasach

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany potrzeba mi kabelek do poduchy z b6 bez mf. Zamienie na kabelek z b7 mf :naughty: :naughty:

powinienem mieć bo po zmianie na b7 sprzedałem tylko moduł,jak znajdę dam ci znać

ok :hi:

Opublikowano

cos mi sie te zdjecia nie chca zaladowac. link link url czy html??

Opublikowano

gs9Pz66.jpg


wklejasz to co pokazałem.

Opublikowano

Pany czy lusterka zewnętrzne z anglika podejdą do naszych,mam możliwość kupienia składanych tanio.

Opublikowano

nie pasują

Opublikowano

Pany potrzeba mi kabelek do poduchy z b6 bez mf. Zamienie na kabelek z b7 mf :naughty: :naughty:

powinienem mieć bo po zmianie na b7 sprzedałem tylko moduł,jak znajdę dam ci znać

ok :hi:

mam siedzi w poduszce

Opublikowano

gieroje wpadł mi w ręce erenes, chce któryś za 1,5k?

fe9b819d78ab77cf45e54195360f8ac3.jpg

0e6ffb8fa58398511830c73406d273c4.jpg

Opublikowano

zodny nie chce :decayed:

Opublikowano

Na allegro czy olx widziałem ze zmieniarką za 799zl wiec 1.5 ciężko będzie dać za zwykłego.

Opublikowano

gieroje wpadł mi w ręce erenes, chce któryś za 1,5k?

fe9b819d78ab77cf45e54195360f8ac3.jpg

0e6ffb8fa58398511830c73406d273c4.jpg

tej pizzy jakbyś podesłał :whistling:

Opublikowano

Siemka Ludziska

Wczora zamontował mi Wujek z Jaskini Zła Rne-e w samochodzie ... Teraz wiem co to znaczy "Jebnij basem Synu" :D

Opublikowano

Panowie jakie mają nr dekle lamp bixenon w b6?

Opublikowano

Siemka Ludziska

Wczora zamontował mi Wujek z Jaskini Zła Rne-e w samochodzie ... Teraz wiem co to znaczy "Jebnij basem Synu" :D

Jakie radyjko miałeś wcześniej w aucie?

Opublikowano

Pany po zmianie kierki przed zakodowaniem moge kawalek sie przejechac czy lepiej zakodowac bo moze wystrzelic czy cos?

Opublikowano

Hehe bo nie mam lapka i żeby zakodowoać musze podjechać do kumpla i nie chce mieć niespodzianki po drodze jak mi poducha wywali w pysk :P

Opublikowano

Siemka Ludziska

Wczora zamontował mi Wujek z Jaskini Zła Rne-e w samochodzie ... Teraz wiem co to znaczy "Jebnij basem Synu" :D

Jakie radyjko miałeś wcześniej w aucie?

Zmiana z concerta robi mega różnice :wink:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Siemka Ludziska

Wczora zamontował mi Wujek z Jaskini Zła Rne-e w samochodzie ... Teraz wiem co to znaczy "Jebnij basem Synu" :D

Jakie radyjko miałeś wcześniej w aucie?

Zmiana z concerta robi mega różnice :wink:

Concerta III ? To na rns-e dźwięk lepszej jakości niż w przypadku concerta czy symphony?

Opublikowano

Między concertem2 a rns-em jest mega roznica :wink:

Opublikowano

A concertem 3 ? Bo się przymierzam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.