Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :hi:

Pany. Mam nówki sztuki opony na zimę i muszę kupić felgi aluminiowe, bo stalówka nie wejdzie (zaciski 320mm od A6).

Które fele wybrać? (opony 16 cali)

http://allegro.pl/niemieckie-felgi-aluett-audi-a4-a6-vw-7x16-5x112-i4962520529.html

http://allegro.pl/felgi-alu-borbet-16-5x112-et40-vw-audi-skoda-seat-i4963973958.html

aluett chyba ładniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Chce dziewczyne namówić na Alphe ale jej się nie podoba :facepalm: A dla mnie jest mało męski :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba wszyscy wypłaty dostali bo aż klawiatura mi się grzeje od odpisywania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba wszyscy wypłaty dostali bo aż klawiatura mi się grzeje od odpisywania :kox:

mam Ci załatwić trochę urlopu? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba wszyscy wypłaty dostali bo aż klawiatura mi się grzeje od odpisywania :kox:

mam Ci załatwić trochę urlopu? :naughty:

A chcesz kolbe oyebać? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba wszyscy wypłaty dostali bo aż klawiatura mi się grzeje od odpisywania :kox:

mam Ci załatwić trochę urlopu? :naughty:

A chcesz kolbe oyebać? :naughty:

ile pw tyle masz mi do ojebania na bukowinie pysiu, myślisz, że skąd masz nagle tyle robotaju, kto u mnie stretcha bierze z forum, to od razu jest do Ciebie wysyłany po lego :naughty:

aha, na tej taśmie co zamawiałeś miało być logo AUTOUNIA i napis BIERZTA c**je TAJLE, czy jak to leciało? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba wszyscy wypłaty dostali bo aż klawiatura mi się grzeje od odpisywania :kox:

mam Ci załatwić trochę urlopu? :naughty:

A chcesz kolbe oyebać? :naughty:

ile pw tyle masz mi do ojebania na bukowinie pysiu, myślisz, że skąd masz nagle tyle robotaju, kto u mnie stretcha bierze z forum, to od razu jest do Ciebie wysyłany po lego :naughty:

aha, na tej taśmie co zamawiałeś miało być logo AUTOUNIA i napis BIERZTA c**je TAJLE, czy jak to leciało? :decayed:

Było bierzta c**je tajle najlepiej żarówki bo kaju musi opchnąć trochę folii bombelkowej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

przy okazji jak tam odstresowywacz? :naughty:

Ja tylko do pakowania używam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

przy okazji jak tam odstresowywacz? :naughty:

Ja tylko do pakowania używam :kox:
:kox: moja do mnie mówi "ej kaju Ty w grudniu łącznie 19km tego pchnąłeś" :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ostatnio nowy ori z kratkami za bezcen na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy radio Audi Concert II występowało w wersji kolorystycznej czarnej i grafitowej? Klient miał kupić ode mnie radio i zaczął wypytywać jakiego dokładnie jest koloru bo chce żeby mu pasowało do reszty. Powiedziałem mu, że czarny, stwierdził, że się zastanowi i poszuka informacji na ten temat bo szare też występowało. Pierwszy raz spotkałem się aby Concert II występował w dwóch wersjach kolorystycznych, byłem pewien że jest tylko czarne, ale najwyraźniej za krótko żyję :mysli: Chyba że dobrze uważam?

Może ktoś szuka podrezanej A3? Jak tak to odsyłam: click :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Orange są grupony na allegro.ja kupiłem rabat na 30% na cały okres umowy i za 89 zł zrobiło się 61 i s4 za 1 zł.

szukałem dziś Marcin i chyba tego już nie ma na alledrogo albo ja źle szukałem? :/

Ja w marcu biore za 1zł s5 :decayed: Kolejnego już :decayed:

Andrzeju to odkupie taki od Ciebie za 5zł i bede happy like a hipo :)

Chce dziewczyne namówić na Alphe ale jej się nie podoba :facepalm: A dla mnie jest mało męski :decayed:

nie bierz tego modelu, ludzie piszą nie pochlebne opinie o tej Alphie, oczywiscie wykonczenie ładniejsze niz w S5, bo juz nie takie plastikowe i troche aluminium jest obecne w tej Alphie..... jednak Alpha m.in. posiada rzekomo słabą baterię i cos tam jeszcze ogolnie bylem nią zainteresowany początkowo ale odpuściłem sobie po wpisach w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś w lokatach bankowych? Gdzie warto coś takiego założyć, w jakim banku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...