Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie o co chodzi z czujnikiem nasłonecznienia w climatronicu z b7 jak chce go w b6? Jakiś problem jest? I czy ktoś sprzedaje na forum adapterek z przekaźnikiem do tego climatronica :)

Opublikowano

Kaju 40zł za sztuke.

Opublikowano

Panowie o co chodzi z czujnikiem nasłonecznienia w climatronicu z b7 jak chce go w b6? Jakiś problem jest? I czy ktoś sprzedaje na forum adapterek z przekaźnikiem do tego climatronica :)

jaki czujnik nasłoneczniania ?? masz tylko przekaznik do grzanej szyby reszta to samo
Tak napisał typ na aukcji :) .

Kaju 40zł za sztuke.

Dzięki już smaruje na pw :)
Opublikowano

Hej wszystkim :) Śmigał ktoś w setupie letnim na kapciu 18 w ośce przód 225/40 tył 235/40 ? I może powiedzieć o + i - takiej zachcianki ?

Opublikowano

Koledzy lateo jest sciagnac przednia oslone slupka kierowcy?

Opublikowano

Krzychu dla mnie po 1 do kazdego rodzaju trzymaj bo biore

Opublikowano

Siema

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Generalnie mam w tym samym gnieździe. Jedna obok drugiej, białe gniazdo z dwoma wejściami w rnse. Na tej diversity odbiera lepiej niż na samej FM. Na FM mam tylko "Jedynkę"

a na diversity łąpie jeszcze 4 stacje. Tyle, że ta wtyczka diversity nie wchodzi do gniazda w rnse jakoś płynnie, troszkę z oporem i gołym okiem widać, że nie pasi odpowiednio, ale coś tam łapie skoro są 4 stację więcej.

Kolejna sprawa, to to wyłączanie, gdzieś czytałem o pinach w kostce D. Są źle podpięte, trzeba je zamienić z pinu 11 na 14 - to coś zmieni, skoro one są od wyciszenia telefonu?

Musisz kupić przejściówki kolego miałem ten sam problem. Muszą być obie anteny podłączone żeby radio działało.

naciepane z GT-I9195

Generalnie mam w tym samym gnieździe. Jedna obok drugiej, białe gniazdo z dwoma wejściami w rnse. Na tej diversity odbiera lepiej niż na samej FM. Na FM mam tylko "Jedynkę"

a na diversity łąpie jeszcze 4 stacje. Tyle, że ta wtyczka diversity nie wchodzi do gniazda w rnse jakoś płynnie, troszkę z oporem i gołym okiem widać, że nie pasi odpowiednio, ale coś tam łapie skoro są 4 stację więcej.

Kolejna sprawa, to to wyłączanie, gdzieś czytałem o pinach w kostce D. Są źle podpięte, trzeba je zamienić z pinu 11 na 14 - to coś zmieni, skoro one są od wyciszenia telefonu?

Musisz kupić przejściówki kolego miałem ten sam problem. Muszą być obie anteny podłączone żeby radio działało.

naciepane z GT-I9195

657760e0b20ff4cdcbeb7848d83be266.jpg

naciepane z GT-I9195

:hi:

Dzięki, zatem sprawę radia mieli byśmy jasna :wink:

Co do anteny GPSa, jednak potrzebuje wejścia fakra, wychodzi na to, że u mnie jest SMB. Ale nie to jest problemem. W bagażniku musiałem uciąć wtyczki i połączyć kable antenowe "na krótko", czy to nie osłabi sygnału ?

Opublikowano

Cześć wszystkim z rana....

pytanie mam taka kratka w dokładce jak na focie...jakiś home made czy ori? szukam do siebie czegoś takiego i wpadło mi w oczy...nawet chyba klubowe ramki są...

http://postimg.org/image/p88nwak5p/

Opublikowano

Młody drogie te fele. Ori z rs4 to jeszcze:wink:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

hi :D

Pytanie, jak mam dolną dokładkę s-line, to metalowe wzmocnienie od środka pod s-line a do tego góra będzie podrezana ze zwykłego zderzaka to będzie to git się trzymało czy będzie lipa?

Opublikowano

Hello

Powie mi ktoś co to za dokładka na przednim zderzaku?

Wygląda mega. Chętnie bym sobie coś takiego zamontowal.

http://postimg.org/image/p88nwak5p/

Opublikowano

hi :D

Pytanie, jak mam dolną dokładkę s-line, to metalowe wzmocnienie od środka pod s-line a do tego góra będzie podrezana ze zwykłego zderzaka to będzie to git się trzymało czy będzie lipa?

Belka jest wszędzie taka sama czy to s - line cz s4 czy zwykły

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Hello

Powie mi ktoś co to za dokładka na przednim zderzaku?

Wygląda mega. Chętnie bym sobie coś takiego zamontowal.

http://postimg.org/image/p88nwak5p/

To jest s-line + dokladka z cupry

Opublikowano

Hello

Powie mi ktoś co to za dokładka na przednim zderzaku?

Wygląda mega. Chętnie bym sobie coś takiego zamontowal.

http://postimg.org/image/p88nwak5p/

Seat Leon cupra koszt 136zl w salonie

naciepane z GT-I9195

Za tyle kupowałem ostatnio

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Dobrze widzę, że boczna cześć samochodu została w serii?

Niestety nie mam S-Line. Jest opcja dołożenia dolnej części zderzaka od S, czy cały zderzak musze przełożyć?

Opublikowano

boczna czesc samochodu posiada listwy drzwi s-line . Jak najbardziej jest opcja dołożenia dolnej dokładki s-line do zwykłego zderzaka , w warsztacie jest o tym watek

Opublikowano

Ok w takim razie poszukam. Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.