Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak ;)

ogarnąłeś dekory? :naughty:

Kaju dzięki za paczkę z ledami :) zrobiłem przymiarkę ale u mnie na dekorach aluminiowych 1NK było tak że jak założyłem dekor praktycznie nic nie świeciło. Dekory zakrywały światło. Ledy układałem na różne sposoby i nic. Jak dekor delikatnie był nie zapięty to świeciło bardzo ładnie. Na razie odłożyłem temat na wiosnę ;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karol reza dekory podświetlane [emoji41]

ostatnio kilkanaście kompletów tasiemki rozesłałem, nie ukrywam :naughty: dzisiaj idą kolejne, a jutro montaż u mnie na miejscu :wink:

Po robocie będę czekał na info w tej sprawie :)
Opublikowano

jak założyłem dekor praktycznie nic nie świeciło. Dekory zakrywały światło.
to one są idealnie spasowane z boczkiem? od góry nic nie widać? poświata u mnie jest właśnie u góry, masz jakąś fotkę strzeloną, jak to świeci? a co z centralnym? :wink:

Po robocie będę czekał na info w tej sprawie
panel? :wink: ja już wygrzebałem erenesa z tunelu i zaraz biorę się za resztę, tylko muszę na jutro zamówienie zrobić, ale dzisiaj już powinienem przewietrzanie uruchomić :wink:
Opublikowano

jak założyłem dekor praktycznie nic nie świeciło. Dekory zakrywały światło.

to one są idealnie spasowane z boczkiem? od góry nic nie widać? poświata u mnie jest właśnie u góry, masz jakąś fotkę strzeloną, jak to świeci? a co z centralnym? :wink:

tak właśnie przylegały równo że musiałem wypatrywać jakiegokolwiek światła ;) też się zdziwiłem ale układałem te ledy w każdy możliwy sposób. Zrobiłem tak jak Ty żeby świeciły od góry. Centralny nie był w planach raczej same boki. Mam tylko fotkę z lekko wypiętym dekorem i świeciło pięknie. Po zapięciu ciemność. Powalcze z tym na wiosnę ;)

dekor.jpg

Opublikowano

no to jedynie piłowanko po całej długości dekora :)

Taka sytuacja:

36a72ad454cca2361e2215725be64754.jpg

wyjąć licznik, który od wyjazdu z fabryki nie był ruszany to :facepalm:

4d966783fe449e23e8c5c9ecaf29faae.jpg

mała kąpiel :grin:

Opublikowano

jak założyłem dekor praktycznie nic nie świeciło. Dekory zakrywały światło.

to one są idealnie spasowane z boczkiem? od góry nic nie widać? poświata u mnie jest właśnie u góry, masz jakąś fotkę strzeloną, jak to świeci? a co z centralnym? :wink:

Po robocie będę czekał na info w tej sprawie

panel? :wink: ja już wygrzebałem erenesa z tunelu i zaraz biorę się za resztę, tylko muszę na jutro zamówienie zrobić, ale dzisiaj już powinienem przewietrzanie uruchomić :wink:
Demontaż progów, tylnej korbki itp :) dawca ALT wiec będzie o tyle łatwiej, że wszystko bardzo dobrze naoliwione ;) RNS-E musi poczekać - dolarów mało

PS. zaprawke na zderzaku kiedy mi zrobisz? :P

Edytowane przez Udała30

Opublikowano

aaaa no to działaj, ja skończyłem kąpać tunel - cała struktura gumowa która była brzydka brudna i c**jowa poszła w kanał - teraz tunel jest czyściutki i jaśniutki :)

Opublikowano

Potwierdzam co mówi biggman przy dekorach 1NK nie widać w ogóle światełka sam to przerabiałem :kwasny: znalazłem na to lekarstwo... wywaliłem je i włożyłem soul :decayed: ale na lato coś się pomyśli :hi:

Opublikowano

aaaa no to działaj, ja skończyłem kąpać tunel - cała struktura gumowa która była brzydka brudna i c**jowa poszła w kanał - teraz tunel jest czyściutki i jaśniutki

Opublikowano

aaaa no to działaj, ja skończyłem kąpać tunel - cała struktura gumowa która była brzydka brudna i c**jowa poszła w kanał - teraz tunel jest czyściutki i jaśniutki :)

Jak go wymyje to zejdzie ta gumowa powloka?
Opublikowano

no to jedynie piłowanko po całej długości dekora :)

Taka sytuacja:

36a72ad454cca2361e2215725be64754.jpg

wyjąć licznik, który od wyjazdu z fabryki nie był ruszany to :facepalm:

4d966783fe449e23e8c5c9ecaf29faae.jpg

mała kąpiel :grin:

mówisz że z licznikiem przeyebane? u mnie nie był ruszany i łatwo poszło, aż tak go zassało

Opublikowano

Pany znacie kogoś kto sprawdzi vin opla?


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/302314-zamienie-kiere-3-ramienna-multi-s-line-na-cos-ciekawego-z-b6/

Nie chce ktoś czasem? Akurat do piątku niespodziewanie jestem w PL i mógłbym posłać.

Te wycieraki co mi odesłałeś zbierają u mnie aż miło :decayed:

A te co mi przysłałeś też ściągają aż miło :P Nie narzekam.

Opublikowano

Kaju jest upośledzony manualnie dlatego tak długo licznik wyciągał :polew:

Opublikowano

Dzisiaj dostałem najwspanialszy prezent na 28 urodziny :decayed:

Plame oleju pod furą... kapie z miski aż miło :facepalm:

Opublikowano


daj vin opla i napisz co chcesz

Opublikowano

Pany który chce blaszki s4? 2kpl na zbyciu po 150zl

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Panowie, jest jakiś temat odnośnie przełożenia podświetlenia do kubka, esp i wizytownika?

Nie mogę znaleźć, a chyba kiedyś coś mi się obiło w tej materii :wink:

Opublikowano

Grześ, to nic trudnego, nie potrzebujesz tematu instrukcji. Ogarniesz w kilka minut.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.