Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mowisz? Zobacze sobie moze w innej B6 jak to tam sa te zatrzaski, zeby polamac jak najmniej i bede probowal cos. U Ciebie wyskoczyla mowisz - to jak ciagnales za raczke otwierania maski to miales ją jakos luzną czy jak, bo u mnie wyraznie czuc opor.

Jak masz opór przy otwieraniu to linka już kończy żywota. Miałem podobnie i skończyło sie tym ze raczka otwierania pękła od naporu. Za zestaw nowej linki i raczki w serwisie 65zl

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Duzo pierdzielenia z jej zalozeniem w razie czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S3ns - nie wiem jeszcze co sie stalo i gdzie jest problem, ale linka chyba cala, bo jak ciagne to czuc opor. Jezeli to wina zamka to czy moge cos zrobic ze swoim zamkiem, zeby drugi raz taka sytuacja nie miala miejsca czy tylko wymiana na inny? W ogole to w czym przewaznie (oprocz zerwanej linki) tkwi tutaj problem ??

Generalnie tu chodzi tylko o linkę, albo się urywa, albo wyskakuje. Jak już uda Ci się otworzyć, to po prostu sprawdź jak to wygląda, starając się zlokalizować powód ewentualnych oporów ...

A metoda "z kanału drutem" jest nic nie warta...

Ciekawe rzeczy piszesz. Przykładowo, jak ktoś wie, co dokładnie ruszyć i nie ma osłony pod silnikiem to mając kanał ta robota jest na 10 sekund ... Metoda nie inwazyjna i nic przy tym nie łamiesz. Niedawno wyjmowałem grill przy otwartej masce, przy zamkniętej średnio to widzę, albo po prostu trzeba mieć trochę wprawy. Ja bym otwierał prętem od dołu i tak też doradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s3ns

mając dwa auta- jedno z otwartą maską a drugie z maską do otworzenia po godzinie grzebania wyrzuciłem druty. 15 minut wystarczyło żeby odkręcić śruby. A grill nie pękł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjęcie grilla przy zamkniętej masce to żaden problem. Już kilka razy to robiłem i nic mi nie pękło. Wystarczy robić to z wyczuciem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjęcie grilla przy zamkniętej masce to żaden problem. Już kilka razy to robiłem i nic mi nie pękło. Wystarczy robić to z wyczuciem ;)

Hm to aż tak łatwo wyjąć gril przy zamkniętej masce...?

Tylko czekać jak któregoś razu po powrocie do auta zastanę dziure w masce i tylko wspomnienie po grilu :D:facepalm:

No to niech każdy robi jak mu wygodnie/łatwiej, są widać dwie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy wejdzie mi do a4 b6 kombi na tył felha 19, 10cali szeroka i et 50 i czy bedzie wystawac jak dam dystans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko czekać jak któregoś razu po powrocie do auta zastanę dziure w masce i tylko wspomnienie po grilu

dlatego cienkie czarne trytytki są wskazane do zabezpieczania na taką ewentualnosc...grill s4 nie kosztuje 20 zł :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zdejme oslone i poprobuje z kanalu, a pozniej w razie czego opcja druga z grilem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniej gdybyś miał możliwośc obejrzec sobie zamek w innym aucie przed całą operacją. Otwierałem kiedyś z kanału/od spodu i trochę czasu mi to zajęło, ale dac się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka mozliwosc, bo Tesciu tez ma B6 , wiec najpierw sobie obczaje zamek, a pozniej gril od wewnatrz jak bedzie potrzeba. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to dasz sobie radę bezproblemowo, albo prawie bezproblemowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy silniki macie takie same: różnice w położeniu chłodnic mogą Ci uniemożliwić działanie od dołu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 95% raczej wszystko powinno byc tak samo - Tesciu ma AVB, ja AVF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panicze w ktorej kostce przy radiu szukac + po kluczyku?

Mam radio na CD 1din concert jakis czy cos, nie mam bose mam wzmak i sub w boczku.

Dzieki za podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne grono poleci mi ktoś jakiś dobry zestawik do detailingu? Potrzebuję coś do usuwania asfaltu, APC, wypełniacz, quick detailer i wosk. Do tej pory używałem SRP i wosk collinite 476 ale nie robią szału na lakierze LY7W. A wosk strasznie ciągnie kurz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


coś do usuwania asfaltu, APC, wypełniacz, quick detailer i wosk

asfalt - Mac Prickbort +/lub glinka Bilt Habmer soft

apc - Nielsen

qd - Chemical Guys Pro dobry (obecnie mam Shinny Garage Morning Dew i daje radę)

wosk - wszystko zależy od $, od Natty's ów do Zymol'a

wypełniacz - nie używam - większość chwali PB Black Hole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...