Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwszy raz ja zmieniłem po 143tyś czyli jak sprowadziłem auto. Pompa wody już się zacierała więc myślę że optymalnie 120tyś a potem co 80tys :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale tu cisza :kawa::hi:

Opublikowano

no dosc pusto ;)

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

siemka z rana :hi:

Opublikowano

Mam 3szt listew dolnych drzwi S-line do pchniecia w dobrej kasie :kox:

Ta jedna szt brakujaca to moze by mozna bylo reanimowac - moge dac w gratisie ^_^

Jak cos to PW

Opublikowano

Siemka. Panowie, nie działa mi przedni głośnik w drzwiach, lewy, od kierowcy. Co może być? Głośnik wtyczki podłączone, przed chwilą ściągałem tapicerkę.

Opublikowano

Siemka. Panowie, nie działa mi przedni głośnik w drzwiach, lewy, od kierowcy. Co może być? Głośnik wtyczki podłączone, przed chwilą ściągałem tapicerkę.

Mogłeś zmierzyć rezystancję, ewentualnie zmierz przy radiu

Opublikowano

Siema Elyta.

Powie mi ktoś na szybko jak przepinowac adapter ISO na ISO 2 żeby aku rns nie rozladowywal i odcinka była?

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano

Siema Elyta.

Powie mi ktoś na szybko jak przepinowac adapter ISO na ISO 2 żeby akurat rns nie rozladowywal i odcinka była?

Kiedy audi kupujesz? :decayed:

Opublikowano

Siema Elyta.

Powie mi ktoś na szybko jak przepinowac adapter ISO na ISO 2 żeby aku rns nie rozladowywal i odcinka była?

Kiedy audi kupujesz? :decayed:
jak skoda się rozpadnie albo na nowe OOOO uzbiera :polew:
Opublikowano

Siema Elyta.

Powie mi ktoś na szybko jak przepinowac adapter ISO na ISO 2 żeby aku rns nie rozladowywal i odcinka była?

Kiedy audi kupujesz? :decayed:
jak skoda się rozpadnie albo na nowe OOOO uzbiera :polew:

Kumpel sobie kupił ostatnio b8 3.0tdi w body es. Przestałem go kurfa lubic :bag: 294KM :slina:

Opublikowano

Siema Elyta.

Powie mi ktoś na szybko jak przepinowac adapter ISO na ISO 2 żeby aku rns nie rozladowywal i odcinka była?

Kiedy audi kupujesz? :decayed:
jak skoda się rozpadnie albo na nowe OOOO uzbiera :polew:

Kumpel sobie kupił ostatnio b8 3.0tdi w body es. Przestałem go kurfa lubic :bag: 294KM :slina:

3,0TDI ...... ale po chwili i tak będzie brakować mocy.

Opublikowano

Siema Elyta.

Powie mi ktoś na szybko jak przepinowac adapter ISO na ISO 2 żeby aku rns nie rozladowywal i odcinka była?

Kiedy audi kupujesz? :decayed:
jak skoda się rozpadnie albo na nowe OOOO uzbiera :polew:

Kumpel sobie kupił ostatnio b8 3.0tdi w body es. Przestałem go kurfa lubic :bag: 294KM :slina:
nie dramatu j daj nosb owi swoje pasci pare wiader zł i Ci zrobi rs co zje takie b8.
Opublikowano

Dobry :)

Panowie potrzebuje pilnie soft do RNS-E ze spolszczeniem i SDS

Opublikowano

Siemka. Panowie, nie działa mi przedni głośnik w drzwiach, lewy, od kierowcy. Co może być? Głośnik wtyczki podłączone, przed chwilą ściągałem tapicerkę.

michal mozliwe ze sie kable poprzecinaly, czesta przypadlosc

Opublikowano

Siemka. Panowie, nie działa mi przedni głośnik w drzwiach, lewy, od kierowcy. Co może być? Głośnik wtyczki podłączone, przed chwilą ściągałem tapicerkę.

michal mozliwe ze sie kable poprzecinaly, czesta przypadlosc
Przelotka w drzwiach , bedziesz mial przetarte kable.
Opublikowano

Siema. Co robić Pany w związku z tym? Jak się za to zabrać?

Pytam jeszcze raz o numer do Barta?

Dzwonie i odzywa się kobieta. Proszę o Bartka, a ona, że pomyłka.

Numer: 609 544 330.

Dzwoniłem do niego z miesiąc temu i taka sama sytuacja. Co jest?

Opublikowano

+48 691 643 630

Ja mam taki do Bartka namiar ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.