Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma ktos czasami na sprzedaz zawieszenia gwintowanego do b6 avant quattro ?

badz namiar na nowe za dobre $$ :)

półka stx,ap ,vogtland

przeznacze +/- 3k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie zauwazylem nie dawno u siebie na skrzyni (w okolicach mniej wiecej POD czujnikiem cieczy) kilka kropel plynu chlodniczego, wycieralem reka i przy czujniku bylo sucho. Idzie tam grubu krociec i mam pytanie - czy zna ktos jakis numer lub wymiary tego o-ringu, albo czy ma ktos pomysl na co jeszcze mozna by zwrocic uwage w tamtych okolicach i czemu sie konkretniej przyjrzec ?! Silnik AVF jak cos. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktos czasami na sprzedaz zawieszenia gwintowanego do b6 avant quattro ?

badz namiar na nowe za dobre $$ :)

półka stx,ap ,vogtland

przeznacze +/- 3k

Mam nowe ST i AP. Wyślij mi na PW dokładniejsze parametry auta (rodzaj nadwozia, napęd, silnik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi: demontował ktoś tapicerke bagaznika w avancie ? Chodzi mi głownie o plastik kryjący pasy tylne, i boczek od subwoofera po prawej stronie, musze cale to wywalic bo od kilku tygodni cos mi hałasuje przy nierównosciach jak trzesie lekko budą, wywalilem caly bagaznik ale nie pomaga :decayed: Przypuszczam zę cos tam może sie ukrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi: demontował ktoś tapicerke bagaznika w avancie ? Chodzi mi głownie o plastik kryjący pasy tylne, i boczek od subwoofera po prawej stronie, musze cale to wywalic bo od kilku tygodni cos mi hałasuje przy nierównosciach jak trzesie lekko budą, wywalilem caly bagaznik ale nie pomaga :decayed: Przypuszczam zę cos tam może

qSLhl5.jpg

PICfzt.jpg

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy jest gdzies blisko kostek fotela wiazka od swiatla zeby sie podlaczyc?

A co chcesz podpinac?
Swiatlo fotela.
to z czerwonej kostki idzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi: demontował ktoś tapicerke bagaznika w avancie ? Chodzi mi głownie o plastik kryjący pasy tylne, i boczek od subwoofera po prawej stronie, musze cale to wywalic bo od kilku tygodni cos mi hałasuje przy nierównosciach jak trzesie lekko budą, wywalilem caly bagaznik ale nie pomaga :decayed: Przypuszczam zę cos tam może

qSLhl5.jpg

PICfzt.jpg

Ja też w sprawie boczku bo jutro planuję rozbierać. W miejscu gdzie mam gniazdo zapalniczki, boczek normalnie schodzi? Czy trzeba najpierw to gniazdo jakoś zdemontować i dopiero szarpać się z boczkiem? Rozumiem, że wszystko jest na zatrzaskach, a nie wsuwkach? Po prostu ciągnę na siłę w swoją stronę i boczek musi zejść? :lol: Znając moje szczęście to i tak coś połamię :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniazdko jest na stałe w boczku :wink: wypisz tylko wtyczkę

Jak wykręcisz śruby to trzeba szarpać i zejdzie :D


Bynajmniej nie pamiętam żeby był problem z gniazdem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi: demontował ktoś tapicerke bagaznika w avancie ? Chodzi mi głownie o plastik kryjący pasy tylne, i boczek od subwoofera po prawej stronie, musze cale to wywalic bo od kilku tygodni cos mi hałasuje przy nierównosciach jak trzesie lekko budą, wywalilem caly bagaznik ale nie pomaga :decayed: Przypuszczam zę cos tam może sie ukrywa.

U mnie boczki zdemontowane, a dalej skrzypi na nierównościach...

Pierwsze co wymieniam, to gumy na amorkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sprawny mechanizm podnoszenia szyby (przednie drzwi strona kierowcy)

dzisiaj wymieniałem, dorwałem na szrocie za 80 z ramką od b7 :)

miałem wrzucić jeszcze lampki nóg

ale po zmianie modułu z AR na BD pilot nie chciał się przypisać w żaden sposób (vag widział naduszenie przycisków ale adaptacja, z kompa i stacyjki nic nie dawała) :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie z tą całą ramą co szyba jezdzi? U mnie nie daleko na szrocie kolo ma z B6 i chce stówke za całą ramke z szybą i tym mechanizmem. A czy z anglikow pasuja, w sensie czy te mechanizmy sa jednakowe po obu stronach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy jest gdzies blisko kostek fotela wiazka od swiatla zeby sie podlaczyc?

A co chcesz podpinac?
Swiatlo fotela.
to z czerwonej kostki idzie
To wiem, ale wlasnie z kostki chce sie gdzies podlaczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi: demontował ktoś tapicerke bagaznika w avancie ? Chodzi mi głownie o plastik kryjący pasy tylne, i boczek od subwoofera po prawej stronie, musze cale to wywalic bo od kilku tygodni cos mi hałasuje przy nierównosciach jak trzesie lekko budą, wywalilem caly bagaznik ale nie pomaga :decayed: Przypuszczam zę cos tam może sie ukrywa.

U mnie boczki zdemontowane, a dalej skrzypi na nierównościach...

Pierwsze co wymieniam, to gumy na amorkach...

No własnie u mnie nie skrzypi tylko dziwnie stuka, tak jakby cos latało i obijało sie, w jednym miejscu po prawej stronie. A dzwiek sie niesie po całej budzie, wystepuje tylko przy takich nierównosciach jak "kocie łby" :D..

PS. Dzieki panowie za instruktaż, raz do tego podchodziłem tylko wlasnie nie wiedzialem gdzie byly zatrzaski i bałem sie ciągnąć zeby nie połamać , osłona tylnego pasa stwarzała opór :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy z anglikow pasuja, w sensie czy te mechanizmy sa jednakowe po obu stronach?

to samo, jak będziesz wymieniał, patrz czy czasem nie masz blaszki dystansującej przy którejś śrubie ramki. Pół godziny straciłem na dojście gdzie była, wg etosu może być za głośnikiem, u mnie była u góry pod diodą przy śrubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies kiedys na filmiku chyba jak widzialem to ta blaszka byla gdzies pod sruba w okolicach lusterka, ale nie wiem czy dobrze pamietam i kojarze. Tak w ogole do do czego konkretniejszego ta blaszka sluzy?

andr3i - shiny garage, chemical guys lub angelwax moge smialo polecic, ten pierwszy jak dla mnie super sie pieni przy nie wielkich proporcjach z woda. :)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki silnik?

A4 b6 avant 2.7 biturbo quattro, wiec waga 3.0 2.5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...