Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapomniałem dodać tak do 500zł ten bagażnik :-)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

belki uniwersalne za jakies 250 , do tego bagażnik w podobnej cenie

Opublikowano

panowie moze ktos przerabial. dzisiaj zakladalem tempomat z fisem i przez chwile wszystko ok bylo. Potem zapalilem bryke zeby pojezdzic i mam 1 problem. Na fisie i na wskazniku poziomu paliwa jest 0 jak to naprawic?

Opublikowano

Jak na wskaźniku 0 to może dolej wachy. :D

Opublikowano

Jak podłączyć antenkę do licznika żeby satelitka była? Co muszę kupić?

Opublikowano

Jakiś TV bo licznik jest bez głosu i ujowo się satelitę ogląda.[emoji12]

Opublikowano

wystarczy mi zegarek :decayed:

Opublikowano

Pany dzwoni mi coś w kole, najbardziej słyszalne jest gdy jadę brukiem , gdy wcisne hamulec jest cisza, co to może być? Ostatnio wymieniałem klocki.

Opublikowano

To pewnie klocki dzwonią :-)

Opublikowano

Pany dzwoni mi coś w kole, najbardziej słyszalne jest gdy jadę brukiem , gdy wcisne hamulec jest cisza, co to może być? Ostatnio wymieniałem klocki.

sprawdź ten drut który trzyma klocek czy dobrze zamontowałeś - miałem tak samo i okazało się, że źle wsadziłem właśnie ten drut

Opublikowano

Jak podłączyć antenkę do licznika żeby satelitka była? Co muszę kupić?

Nadajnik . Kup ten 8KO bo jest lepszy. Kawalek kabla z wtyczkami do nadajnika i licznika. Jak podlaczysz to vagiem aktywujesz
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

siema, szukam przedniego prawego błotnika i zderzaka(podstawowa wersja, skorupa+belka) kolor LZ5L

jesli ktoś ma to proszę o kontakt pod numerem 695820228

Opublikowano

siema, szukam przedniego prawego błotnika i zderzaka(podstawowa wersja, skorupa+belka) kolor LZ5L

jesli ktoś ma to proszę o kontakt pod numerem 695820228

jakbys zderzak znalazl bez dokladki seryjnej to mam kompletna bez halogenow w cacy stanie

Opublikowano

Pany dzwoni mi coś w kole, najbardziej słyszalne jest gdy jadę brukiem , gdy wcisne hamulec jest cisza, co to może być? Ostatnio wymieniałem klocki.

sprawdź ten drut który trzyma klocek czy dobrze zamontowałeś - miałem tak samo i okazało się, że źle wsadziłem właśnie ten drut

dzięki dzisiaj sprawdzę .Co może być przyczyną ,że po wymianie silnika 1.8 w pasku b4 silnik się bardzo mocno grzeje?? pochodzi kilka min i już 80stopni na blacie. Uszczelka pod głowicą wymieniona.

Opublikowano

pany wie ktos co jest przyczyna ze po dolozeniu tempomatu i manetki fis wskaznik poziomu paliwa na blacie pokazuje 0

Opublikowano

pany wie ktos co jest przyczyna ze po dolozeniu tempomatu i manetki fis wskaznik poziomu paliwa na blacie pokazuje 0

skopales kodowanie ;) jedna cyferke musisz zmienic tylko nie pamietam ktora, jak u siebie aktywowalem podswietlenie zegarow po kluczyku tez tak przez chwile mialem ze wskaznik paliwa spadl na rezerwe, zmiana cyferki w kodowaniu naprawila ten problem.

Opublikowano

pany wie ktos co jest przyczyna ze po dolozeniu tempomatu i manetki fis wskaznik poziomu paliwa na blacie pokazuje 0

Jak coś mam vcds
Opublikowano

Gdzie znajdę opis kodowania podświetlenia zegarów po kluczyku?

Opublikowano

Gdzie znajdę opis kodowania podświetlenia zegarów po kluczyku?

jest na forum poszukaj bo ja trafilem z googla na ten watek jest tam opis jak wlaczyc palemke wlaczyc lub wylaczyc fis aktywowac pamiec krótka itp.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.