Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie :hi: Mam szybkie pytanie - zmieniając kierę B6 4ramienną, na B6 3ramienną nie potrzebuje zmieniać taśmy? Sama kiera i poducha? :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Sprawdziłby mi ktoś coś w etce? Sam sprawdzałem ale potrzebuję potwierdzenia kogoś bardziej obeznanego ;)

Opublikowano

Witajcie :hi: Mam szybkie pytanie - zmieniając kierę B6 4ramienną, na B6 3ramienną nie potrzebuje zmieniać taśmy? Sama kiera i poducha? :wink:

tak sama kiera i poducha, plus można zmienić kodowanie modułu pod kierownicą

Ma ktoś jakieś namiary do dobrego magika od zegarów?

odezwij się na PW, jest u mnie w miejscowości spec od zegarów

:siema:

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Zieluu, dnia 14 Maj 2015 - 10:17, napisał:
Witajcie Mam szybkie pytanie - zmieniając kierę B6 4ramienną, na B6 3ramienną nie potrzebuje zmieniać taśmy? Sama kiera i poducha?

tak sama kiera i poducha, plus można zmienić kodowanie modułu pod kierownicą

Super, dzięki wielkie Kolego :hi:

Opublikowano

Witajcie :hi: Mam szybkie pytanie - zmieniając kierę B6 4ramienną, na B6 3ramienną nie potrzebuje zmieniać taśmy? Sama kiera i poducha? :wink:

tak sama kiera i poducha, plus można zmienić kodowanie modułu pod kierownicą

a co to kodowanie zmieni?

Opublikowano

Nie wiem, czy coś zmieni, ale po coś ta opcja jest.

* 0?xxx: Kierownica
o 0 = standardowa (bez multifunkcji)
o 1 = kierownica trójramienna (sportowa)
o 2 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia
o 3 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu
o 4 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu/głosem
o 5 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/głosem

Edytowane przez nitroo

Opublikowano

Nie wiem, czy coś zmieni, ale po coś ta opcja jest.

* 0?xxx: Kierownica
o 0 = standardowa (bez multifunkcji)
o 1 = kierownica trójramienna (sportowa)
o 2 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia
o 3 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu
o 4 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu/głosem
o 5 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/głosem

dobrze wiedziec, moze sie przyda za tydzien

Opublikowano

kiedyś kupowałem u kogoś z forum koncentrat wurth do spryskiwaczy. Pamiętacie może kto to sprzedawał? Jeśli tak proszę o PW :)

Opublikowano

Nie ma ktos czasami na sprzedaz zawieszenia gwintowanego do b6 avant quattro ?

badz namiar na nowe za dobre $$ :)

półka stx,ap ,vogtland

przeznacze +/- 3k

Opublikowano

Panowie zauwazylem nie dawno u siebie na skrzyni (w okolicach mniej wiecej POD czujnikiem cieczy) kilka kropel plynu chlodniczego, wycieralem reka i przy czujniku bylo sucho. Idzie tam grubu krociec i mam pytanie - czy zna ktos jakis numer lub wymiary tego o-ringu, albo czy ma ktos pomysl na co jeszcze mozna by zwrocic uwage w tamtych okolicach i czemu sie konkretniej przyjrzec ?! Silnik AVF jak cos. ;)

Opublikowano

Nie ma ktos czasami na sprzedaz zawieszenia gwintowanego do b6 avant quattro ?

badz namiar na nowe za dobre $$ :)

półka stx,ap ,vogtland

przeznacze +/- 3k

Mam nowe ST i AP. Wyślij mi na PW dokładniejsze parametry auta (rodzaj nadwozia, napęd, silnik)

Opublikowano

Siema :hi: demontował ktoś tapicerke bagaznika w avancie ? Chodzi mi głownie o plastik kryjący pasy tylne, i boczek od subwoofera po prawej stronie, musze cale to wywalic bo od kilku tygodni cos mi hałasuje przy nierównosciach jak trzesie lekko budą, wywalilem caly bagaznik ale nie pomaga :decayed: Przypuszczam zę cos tam może sie ukrywa.

Opublikowano

Siema :hi: demontował ktoś tapicerke bagaznika w avancie ? Chodzi mi głownie o plastik kryjący pasy tylne, i boczek od subwoofera po prawej stronie, musze cale to wywalic bo od kilku tygodni cos mi hałasuje przy nierównosciach jak trzesie lekko budą, wywalilem caly bagaznik ale nie pomaga :decayed: Przypuszczam zę cos tam może

qSLhl5.jpg

PICfzt.jpg

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Koledzy czy jest gdzies blisko kostek fotela wiazka od swiatla zeby sie podlaczyc?

A co chcesz podpinac?
Swiatlo fotela.
to z czerwonej kostki idzie
Opublikowano

Siema :hi: demontował ktoś tapicerke bagaznika w avancie ? Chodzi mi głownie o plastik kryjący pasy tylne, i boczek od subwoofera po prawej stronie, musze cale to wywalic bo od kilku tygodni cos mi hałasuje przy nierównosciach jak trzesie lekko budą, wywalilem caly bagaznik ale nie pomaga :decayed: Przypuszczam zę cos tam może

qSLhl5.jpg

PICfzt.jpg

Ja też w sprawie boczku bo jutro planuję rozbierać. W miejscu gdzie mam gniazdo zapalniczki, boczek normalnie schodzi? Czy trzeba najpierw to gniazdo jakoś zdemontować i dopiero szarpać się z boczkiem? Rozumiem, że wszystko jest na zatrzaskach, a nie wsuwkach? Po prostu ciągnę na siłę w swoją stronę i boczek musi zejść? :lol: Znając moje szczęście to i tak coś połamię :grin:

Opublikowano

Gniazdko jest na stałe w boczku :wink: wypisz tylko wtyczkę

Jak wykręcisz śruby to trzeba szarpać i zejdzie :D


Bynajmniej nie pamiętam żeby był problem z gniazdem

Opublikowano

Siema :hi: demontował ktoś tapicerke bagaznika w avancie ? Chodzi mi głownie o plastik kryjący pasy tylne, i boczek od subwoofera po prawej stronie, musze cale to wywalic bo od kilku tygodni cos mi hałasuje przy nierównosciach jak trzesie lekko budą, wywalilem caly bagaznik ale nie pomaga :decayed: Przypuszczam zę cos tam może sie ukrywa.

U mnie boczki zdemontowane, a dalej skrzypi na nierównościach...

Pierwsze co wymieniam, to gumy na amorkach...

Opublikowano

sprawny mechanizm podnoszenia szyby (przednie drzwi strona kierowcy)

dzisiaj wymieniałem, dorwałem na szrocie za 80 z ramką od b7 :)

miałem wrzucić jeszcze lampki nóg

ale po zmianie modułu z AR na BD pilot nie chciał się przypisać w żaden sposób (vag widział naduszenie przycisków ale adaptacja, z kompa i stacyjki nic nie dawała) :angry:

Opublikowano

W sensie z tą całą ramą co szyba jezdzi? U mnie nie daleko na szrocie kolo ma z B6 i chce stówke za całą ramke z szybą i tym mechanizmem. A czy z anglikow pasuja, w sensie czy te mechanizmy sa jednakowe po obu stronach?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.