Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pany boczki tyl z sedana będą pasować do avanta?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema. Co robić Pany w związku z tym? Jak się za to zabrać?

Pytam jeszcze raz o numer do Barta?

Dzwonie i odzywa się kobieta. Proszę o Bartka, a ona, że pomyłka.

Numer: 609 544 330.

Dzwoniłem do niego z miesiąc temu i taka sama sytuacja. Co jest?

http://www.4rings.pl/index.php?p=1_3_Kontakt

:whistling:

BTW, pdc ogarnąłeś? miałeś się odezwać...

Opublikowano

Siema. Co robić Pany w związku z tym? Jak się za to zabrać?

Wypiąć kostkę ze słupka, zdjąć boczek, zsunąć harmonijkę i sprawdzić przewody??

Opublikowano

pany boczki tyl z sedana będą pasować do avanta?

Beda - no chyba ze z roletkami to nie bo jak rozwiniesz to nie bedzie pasowalo w ramke

Opublikowano

Stichy PW

Opublikowano

Stichy dzieki za info boczki bez rolet :)


a ciezko podlaczyc el na tyl ? potrzebuje 4 malych wiazek z drzwi i glowna ?

Opublikowano

Stichy dzieki za info boczki bez rolet :)

a ciezko podlaczyc el na tyl ? potrzebuje 4 malych wiazek z drzwi i glowna ?

Tu masz opisane ,ogólnie dość prosty mod

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/105958-all-b7-montaz-licht-pakietu-i-elektrycznych-podnosnikow-w-tylnych-drzwiach/

Opublikowano

Znajdę gdzieś temat jak wymienić linke ręcznego?

Edytowane przez Kshyhu87

Opublikowano

Linkę?

Wpadasz do auta, wyciagasz popielniczke tył, odkrecasz podłokietnik od łapy na środku , potem 3 sruby jego łapy i widzisz naciąg linki.

http://www.auditimes.pl/topic/1124-regulacja-hamulca-recznego/

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Panowie poratuje ktoś sprawdzony softem do RNS-E 0750 + SDS?

Opublikowano

Mamy kogoś w Divisionie kto ma, miał 2.0 TFSI ?

Opublikowano

Mamy kogoś w Divisionie kto ma, miał 2.0 TFSI ?

Kaju chyba miał...
Opublikowano

Stichy dzieki za info boczki bez rolet :)

a ciezko podlaczyc el na tyl ? potrzebuje 4 malych wiazek z drzwi i glowna ?

bezpiecznik termiczny rowniez do zestawu dopisz

Opublikowano

Mamy kogoś w Divisionie kto ma, miał 2.0 TFSI ?

Kaju chyba miał...

krótko bo 4 miechy ale miałem - co potrzeba?

Opublikowano

Mamy kogoś w Divisionie kto ma, miał 2.0 TFSI ?

Ja ma 2.0 TFSI

Opublikowano

Pany rozkminiam podłączenie fotochromów zewnętrznych. Chce to zrobić jak w oryginale i tutaj moja rozkmina (nie śmiać się)

T17f = Pomarańczowa kostka w złączach na słupku A.
T20 = Czarne złącze 20PIN na słupku drzwi kierowcy
T20a = Czarne złącze 20PIN na słupku drzwi pasażera
T10e = Czarne złącze 10PIN moduł drzwi strona kierowcy
T10f = Czarne złącze 10PIN moduł drzwi strona pasażera

Strona kierowcy

T17f (7) ——> T20 (19) ——> T10e (7)

T17f (8) ——> T20 (9) ——> T10e (8)

Strona pasażera

T17f (7) ——> T20a (19) ——> T10f (7)

T17f (8) ——> T20a (9) ——> T10f (8)

Tak mi wychodzi ze schematów i teraz moje pytanko - wynika z powyższego że do wkładów fotochrom lecą po 2 kable na stronę, czyli po parze z pin7 pomarańczowej kostki 17PIN w panelu złącz i po parze z pin8. Rozumiem, że fabrycznie są one zmostkowane przed tą kostką czy też do jednego pinu lecą 2 kable na raz?

Edytowane przez turzol

Opublikowano

Pany rozkminiam podłączenie fotochromów zewnętrznych. Chce to zrobić jak w oryginale i tutaj moja rozkmina (nie śmiać się)

T17f = Pomarańczowa kostka w złączach na słupku A.

T20 = Czarne złącze 20PIN na słupku drzwi kierowcy

T20a = Czarne złącze 20PIN na słupku drzwi pasażera

T10e = Czarne złącze 10PIN moduł drzwi strona kierowcy

T10f = Czarne złącze 10PIN moduł drzwi strona pasażera

Strona kierowcy

T17f (7) ——> T20 (19) ——> T10e (7)

T17f (8) ——> T20 (9) ——> T10e (8)

Strona pasażera

T17f (7) ——> T20a (19) ——> T10f (7)

T17f (8) ——> T20a (9) ——> T10f (8)

Tak mi wychodzi ze schematów i teraz moje pytanko - wynika z powyższego że do wkładów fotochrom lecą po 2 kable na stronę, czyli po parze z pin7 pomarańczowej kostki 17PIN w panelu złącz i po parze z pin8. Rozumiem, że fabrycznie są one zmostkowane przed tą kostką czy też do jednego pinu lecą 2 kable na raz?

odpuść, zrobię Ci to przy okazji reszty tak jak jest ori :wink:

w ogóle jak przeglądam to schematy pokazują dojście do modułu drzwi... ale od modułu do lusterek już nie ma drogi kabli, robiłem to teraz u moglaja to zrobię i u Ciebie razem z resztą

Opublikowano

Pany rozkminiam podłączenie fotochromów zewnętrznych. Chce to zrobić jak w oryginale i tutaj moja rozkmina (nie śmiać się)

T17f = Pomarańczowa kostka w złączach na słupku A.

T20 = Czarne złącze 20PIN na słupku drzwi kierowcy

T20a = Czarne złącze 20PIN na słupku drzwi pasażera

T10e = Czarne złącze 10PIN moduł drzwi strona kierowcy

T10f = Czarne złącze 10PIN moduł drzwi strona pasażera

Strona kierowcy

T17f (7) ——> T20 (19) ——> T10e (7)

T17f (8) ——> T20 (9) ——> T10e (8)

Strona pasażera

T17f (7) ——> T20a (19) ——> T10f (7)

T17f (8) ——> T20a (9) ——> T10f (8)

Tak mi wychodzi ze schematów i teraz moje pytanko - wynika z powyższego że do wkładów fotochrom lecą po 2 kable na stronę, czyli po parze z pin7 pomarańczowej kostki 17PIN w panelu złącz i po parze z pin8. Rozumiem, że fabrycznie są one zmostkowane przed tą kostką czy też do jednego pinu lecą 2 kable na raz?

odpuść, zrobię Ci to przy okazji reszty tak jak jest ori :wink:

w ogóle jak przeglądam to schematy pokazują dojście do modułu drzwi... ale od modułu do lusterek już nie ma drogi kabli, robiłem to teraz u moglaja to zrobię i u Ciebie razem z resztą

Od modułu do lusterka przecież masz ory polaczenie w zaleznoscin od lustra czy 10 lub 14 pinow. Tam juz nic nie robisz. Musisz tylko doprowadzic 2 kable do modulu drzwi i tyle.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.