Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będziesz wiedział o czym mówię jak się zrypie ;)

Dzieki za info, wyczerpujace [emoji106]1:

Żenada :facepalm:

Jak teraz ma być tu taka pomoc to ZK niech zamknie ten wątek :bag:

Quwa ten wątek był do spamu,śmiechu i żeby uzyskać konkretne odpowiedzi

TERAZ [emoji107] :doh:

+1000

TRUE

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Będziesz wiedział o czym mówię jak się zrypie ;)

Dzieki za info, wyczerpujace :thumbup1:

Żenada :facepalm:

Jak teraz ma być tu taka pomoc to ZK niech zamknie ten wątek :bag:Quwa ten wątek był do spamu,śmiechu i żeby uzyskać konkretne odpowiedzi

TERAZ :thumbdown: :doh:

Grzesiu można było się tego spodziewać.

Opublikowano

Co tu dużo mówić większość z nas ma numery do starej gwardii i jak potrzeba pomocy to wie do kogo dzwonić :D

a jak to ostatnio Kaju powiedział ze nie ma co wskrzeszać wątku

:closed:

Opublikowano

Co tu dużo mówić większość z nas ma numery do starej gwardii i jak potrzeba pomocy to wie do kogo dzwonić

Lubie to! :wink:

Opublikowano

A co może sąsiadów obudzić? Pewnie jakieś dźwięki upiorne :) jakiś spam musi być nie? :D

Edytowane przez bongod

Opublikowano

JPRL... :facepalm:

Opublikowano

Powiedzcie mi chłopaki bo już sam zgłupiałem podpinając lampki podświetlenia nóg jeden pin z lampki idzie na masę a drugi pin idzie do komfortu LP - 6pin LT - 45 PT- 5 pin PP-13 pin we wtyczce 16pinowej.

Bo wydaje mi się że mam trafiony moduł komfortu kodowanie przyjmuje ale na lampki idzie tylko 4.75V...

Opublikowano

jaki masz MK może nie obsługuje pakietu oświetlenia

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

Obsługuje - końcówka BD - i adaptacje w kanale 61 przyjmuje

Edytowane przez Horneth

Opublikowano

Co daje czlonkostwo w b6 division? mam a4 b6 2.7 biturbo

Opublikowano

Powiedzcie mi chłopaki bo już sam zgłupiałem podpinając lampki podświetlenia nóg jeden pin z lampki idzie na masę a drugi pin idzie do komfortu LP - 6pin LT - 45 PT- 5 pin PP-13 pin we wtyczce 16pinowej.

Bo wydaje mi się że mam trafiony moduł komfortu kodowanie przyjmuje ale na lampki idzie tylko 4.75V...

A drzwi zamykales i otwierales, bo te lampki gasną po czasie..
Opublikowano

Co daje czlonkostwo w b6 division? mam a4 b6 2.7 biturbo

A co ma dawać?

Teraz to się chyba tym juz nikt nie zajmuje[emoji20]

Edytowane przez pajda

Opublikowano

Co daje czlonkostwo w b6 division? mam a4 b6 2.7 biturbo

A co ma dawać?

Teraz to się chyba tym juz nikt nie zajmuje[emoji20]

Daje satysfakcję, że należysz do wyselekcjonowanej grupy fasynatów a4 b6 :). Ja niestety nie mam tyle kasy na mody :D.

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Po divisionie został tylko wątek.

Opublikowano

Po divisionie został tylko wątek.

A co tam, wtrącę się. Jako mimo wszystko świeżak widzę że "kiedyś było lepiej". Jestem trochę obok tego, nie wnikam w te spory, które tu widzę bo nie wiem o co chodzi, ale właśnie - ja je widzę... Tyle że ja już na niejednym forum byłem, niejedną aferę przeżyłem, więc powiedzmy że jestem przyzwyczajony. Ale widzą to też osoby które dopiero zaczynają przygodę z autem tudzież z forami i to ciągłe drapanie się w postach nie służy jako dobra reklama. I faktycznie coś takiego jak wyselekcjonowany Division to już raczej przeszłość. Więc nawet nie aspiruję :wink:

A sam wątek, taki do wszystkiego, też jest potrzebny, choć w odpowiednich granicach. Spam spamem, ale warto zachować jakieś granice merytoryki...

Opublikowano

Jeśli division umarł to czemu by nie stworzyć czegoś innego dla fanów b6 ?

Opublikowano

Jeśli division umarł to czemu by nie stworzyć czegoś innego dla fanów b6 ?

Działaj.
Opublikowano

Niewielkie mam pojęcie o tym . Ale jeśli chodzi o miejsce do ,,rozmów'' na ten temat użycze swojej domowej melanżowni :D .

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Jeśli division umarł to czemu by nie stworzyć czegoś innego dla fanów b6 ?

Przecież jest, tylko trzeba umieć znaleźć. [emoji12]
Opublikowano

Jeśli division umarł to czemu by nie stworzyć czegoś innego dla fanów b6 ?

Przecież jest, tylko trzeba umieć znaleźć. [emoji12]
Ale ja mówię na A4 klub. pl :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.