Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany na szybko jakie numery mają płyty montażowe pod lampy? L i P.

8E0941453 - lewa

8E0941454 - prawa

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany do dołożenia tylnych szyb elektrycznych potrzeba:

-silniczki z modulami

-wiązki od słupków do silników

-przedni przełącznik na 4 szyby

-odpowieni MK(ponoć mam)

i coś jeszcze?

Boczki by się przydały

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Plus jakieś tam piny do skrzynki bezpiecznikowej i do kostek w słupkach.

Bezpiecznik z oprawką 30A mocowany pod MCE.

Sporo kabli.

Edytowane przez staniek

Opublikowano

Pany do dołożenia tylnych szyb elektrycznych potrzeba:

-silniczki z modulami

-wiązki od słupków do silników

-przedni przełącznik na 4 szyby

-odpowieni MK(ponoć mam)

i coś jeszcze?

Boczki by się przydały

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

:decayed: No boczki są nawet z blendami bose :kox:

Opublikowano

Pany do dołożenia tylnych szyb elektrycznych potrzeba:

-silniczki z modulami

-wiązki od słupków do silników

-przedni przełącznik na 4 szyby

-odpowieni MK(ponoć mam)

i coś jeszcze?

z ciekawości ;)

bez przedniego przełącznika na 4 szyby nie wyda?

Opublikowano

wyda ale co to za frajda ;) same tyły będa chodzic

Opublikowano

wyda ale co to za frajda ;) same tyły będa chodzic

chyba przody ;)

Opublikowano

no przody jasne , ale jak nie zmienisz przełącznika z przodu na 4 szyby tył będzie chodził z tylnych przycisków normalnie

Opublikowano

no przody jasne , ale jak nie zmienisz przełącznika z przodu na 4 szyby tył będzie chodził z tylnych przycisków normalnie

a po co kierowcy te guziki? :grin: Wandej dzieci nie ma, a ministrantów w bagażniku wozi :)
Opublikowano

Ma być jak w oryginale B)

Opublikowano

Panowie orientuje się ktoś gdzie wpiąć podświetlane blendy lusterek aby po otwarciu z pilota hulało podświetlenie?

Opublikowano

panowie jakie cb radio kupic zeby bylo dobre znalazlem taka aukcje

http://allegro.pl/niezawodny-zestaw-cb-radio-midland-antena-guma-i5164143815.html#tabsAnchor warto to kupic ?

Ja używam radia Alan 199a i do tego antena Siro na stałe 70cm długości i dla moich potrzeb jestem zadowolony.
Opublikowano

Żeby nie trzeszczało to jakikolwiek president lub yosan turbo coś tam.

Opublikowano

a cb radio president jimmy 2 + antena florida bedzie ok ?


czy midland alan 109?

Opublikowano

Polecam yosana . Jest na bebechach lafayetta . Ja używam i 2 ziomków już z 3 lata i jest git . Chociaż przydał by się RF gaine ;). Za to jest automatyczny SQ w gruszce i zmiana kanałów.

Opublikowano

Panowie orientuje się ktoś gdzie wpiąć podświetlane blendy lusterek aby po otwarciu z pilota hulało podświetlenie?

jam masz mce f to pod halogeny przez przekaźnik. jak nie masz to podepnij sie do lampki wnętrza też przez przekaźnik
Opublikowano

Radio to 1/3 sukcesu. 2/3 to antena.

Dla przeciętego Kowalskiego który używa radia jako antyradar wystarczy midlandowski alan 109 czy 199, tti, czy prosty inny prosty model.

Natomiast przy antenie trzeba dłużej pomyśleć:

Stała z dziurą w blachach czy może na montażu, a może magnes.

Mimo wszystko polecam anteny w przedziale 80-120 cm z dwóch powodów: mieszczą się w bagażniku bez zginania i dają zadowalające zasięgi mówiąc kolokwialnie.

Opublikowano

Panowie orientuje się ktoś gdzie wpiąć podświetlane blendy lusterek aby po otwarciu z pilota hulało podświetlenie?

jam masz mce f to pod halogeny przez przekaźnik. jak nie masz to podepnij sie do lampki wnętrza też przez przekaźnik

dzięki Kaju :hi:

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano

Chłopaki co powiecie o silniku 3.0 benzyna w b6 warto się w to pchać? Czy się psują?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.