Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jest z Aso. Ja kupuje czesci w Aso VW bo mam blizej i sa tansze duzo niz w Aso Audi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też kupuje w VW bo mam blisko ale jak bym się kierował ceną to bym zap*ał do Skody bo maja jeszcze taniej

Opublikowano

Cena tej samej części powinna być taka sama, niezależnie czy w Skodzie, Audi czy VW. Cennik jest jeden. Niektóre ASO maja cenę sztucznie podniesioną np. taki Motoropol ma +5% od normalnej ceny.

Opublikowano

Cena tej samej części powinna być taka sama, niezależnie czy w Skodzie, Audi czy VW. Cennik jest jeden. Niektóre ASO maja cenę sztucznie podniesioną np. taki Motoropol ma +5% od normalnej ceny.

Chyba wyjątkiem jest Seat gdzie ich bezpośrednim importerem nie jest Kulczyk.

Opublikowano

Witam panowie może ktoś pomóc w temacie malowniczy do b6 1,8t czy musi być z tym samym nr czy może pasuje od tdi lub innej benzyna lepiej kupić używane czy regenerowane

Opublikowano

Cena tej samej części powinna być taka sama, niezależnie czy w Skodzie, Audi czy VW. Cennik jest jeden. Niektóre ASO maja cenę sztucznie podniesioną np. taki Motoropol ma +5% od normalnej ceny.

Chyba wyjątkiem jest Seat gdzie ich bezpośrednim importerem nie jest Kulczyk.

Seat już też jest w Volkswagen Group Polska.

Kulczyk nie jest importerem.

Opublikowano

Dokładnie, po latach... VW przechwycil głupotę Kulczyka i sam już rządzi. [emoji12]

Opublikowano

Siemka :)

Mam problem z silniczkami klimatronika (co prawda komputer błędów nie pokazuje, ale coś jest na rzeczy). A, że naprawiałem pęknięty zawias schowka, to od razu zabiorę się za to.

Pytanie: Czy przed ich demontażem, trzeba robić jakieś nastawy, czy coś takiego? Czy po prostu demontujemy silniczki, czyścimy, zakładamy i działamy dopiero z kompem?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/202222-naprawa-oraz-czyszczenie-silniczkow-silownikow-klap-klimatronika/

Opublikowano

Na logikę - po co nastawy przed demontażem??

Opublikowano

Spoko, czyli tylko po nitroo :decayed:

Opublikowano

Cena tej samej części powinna być taka sama, niezależnie czy w Skodzie, Audi czy VW. Cennik jest jeden. Niektóre ASO maja cenę sztucznie podniesioną np. taki Motoropol ma +5% od normalnej ceny.

To ja wam podam jeszcze inny przykład. Pierścień mocujący zarnik do soczewki hella 3 no kurde kawałek plastiku a ceny są następujące w poszczególnych aso

Opel - około 20zl szt

Bmw - około 28zl szt

audi - 70zl szt

Pytania? Bo ja nie mam żadnych

Opublikowano

Panowie czy będzie to bez problemów pasowało do naszych audi? Coś tanie mi się wydaje w porównaniu do tego co można znaleźć na allegro...

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5552374329

Ten komplet w ASO kosztuje dużo mniej, ale ludzie wolą dalej szukać po allegro :facepalm:

Nie wiemm jak u Ciebie w okolicy w ASO ale według http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/

8E1819447 - 107.07

8E1819422 - 35.21

Z allegro z dostawą do domu jest taniej.

Ja kupowałem kilka miesiecy temu w moim (Porsche Tychy) i płaciłem 70zł za podszybie , 28zł za klapkę aku a nie mam jakiś dużych zniżek (max 10%)

Mi zawołali za podszybie 100zł a pokrywę aku 33zł. Tyle samo co na allegro z przesyłką. Trochę drogo jak za kawałek plastiku.

A do tego są potrzebne jakieś elementy montażowe jak wcześniej moje auto tego w ogóle nie widziało?

Opublikowano

Nic nie trzeba, p&p pokrywa.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie czy będzie to bez problemów pasowało do naszych audi? Coś tanie mi się wydaje w porównaniu do tego co można znaleźć na allegro...

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5552374329

Ten komplet w ASO kosztuje dużo mniej, ale ludzie wolą dalej szukać po allegro :facepalm:

Nie wiemm jak u Ciebie w okolicy w ASO ale według http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/

8E1819447 - 107.07

8E1819422 - 35.21

Z allegro z dostawą do domu jest taniej.

Ja kupowałem kilka miesiecy temu w moim (Porsche Tychy) i płaciłem 70zł za podszybie , 28zł za klapkę aku a nie mam jakiś dużych zniżek (max 10%)

Mi zawołali za podszybie 100zł a pokrywę aku 33zł. Tyle samo co na allegro z przesyłką. Trochę drogo jak za kawałek plastiku.

A do tego są potrzebne jakieś elementy montażowe jak wcześniej moje auto tego w ogóle nie widziało?

nie trzeba wsuwasz to w podszybie i resztę opierasz o komorę silnika za uszczelka ..

mnie w aso wyszlo całośc około 100zł ;) warto jechać i poprostu z góry poproszić o rabat 20% a dostaniecie 15,17,13 zalezy najakie cześci głownie z racji narzutów :D

Opublikowano

Siemka :)

Jak sprawdzić, jaką wersję nawigacji posiadam? Mam RNS-D, ale nie wiem, czy to zwykła, czy DX?

Opublikowano

Siemka :)

Jak sprawdzić, jaką wersję nawigacji posiadam? Mam RNS-D, ale nie wiem, czy to zwykła, czy DX?

w B6 nie było nonDX

Opublikowano

Oooo dobre pytanie rowniez dolaczam sie jak odroznic zwykle RNS-D od wersji DX gdzie mozna w pelni z polonizowac navi. Sam mam wersje z koncowka BX z bodajze 2007r

Czy z radyjkami jest tak samo jak z licznikami, że jezeli maja koncowke X w numerze - w przypadku mojej navi po literze B jest X tj 8E0......BX to jest to navi z ASO, ktora nie szla na pierwszy montaz w aucie w fabryce?

Opublikowano

odpowiedź już padła.

Opublikowano

Czyli ta lepsza wersja, do której można wgrać język PL?

Opublikowano

Witam Panowie. Ma ktos rozpiske pinow kostki D z climatronica ?


Co od czego i jaki kolor kabla

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.