Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :)

Mam problem z silniczkami klimatronika (co prawda komputer błędów nie pokazuje, ale coś jest na rzeczy). A, że naprawiałem pęknięty zawias schowka, to od razu zabiorę się za to.

Pytanie: Czy przed ich demontażem, trzeba robić jakieś nastawy, czy coś takiego? Czy po prostu demontujemy silniczki, czyścimy, zakładamy i działamy dopiero z kompem?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/202222-naprawa-oraz-czyszczenie-silniczkow-silownikow-klap-klimatronika/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Na logikę - po co nastawy przed demontażem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena tej samej części powinna być taka sama, niezależnie czy w Skodzie, Audi czy VW. Cennik jest jeden. Niektóre ASO maja cenę sztucznie podniesioną np. taki Motoropol ma +5% od normalnej ceny.

To ja wam podam jeszcze inny przykład. Pierścień mocujący zarnik do soczewki hella 3 no kurde kawałek plastiku a ceny są następujące w poszczególnych aso

Opel - około 20zl szt

Bmw - około 28zl szt

audi - 70zl szt

Pytania? Bo ja nie mam żadnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy będzie to bez problemów pasowało do naszych audi? Coś tanie mi się wydaje w porównaniu do tego co można znaleźć na allegro...

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5552374329

Ten komplet w ASO kosztuje dużo mniej, ale ludzie wolą dalej szukać po allegro :facepalm:

Nie wiemm jak u Ciebie w okolicy w ASO ale według http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/

8E1819447 - 107.07

8E1819422 - 35.21

Z allegro z dostawą do domu jest taniej.

Ja kupowałem kilka miesiecy temu w moim (Porsche Tychy) i płaciłem 70zł za podszybie , 28zł za klapkę aku a nie mam jakiś dużych zniżek (max 10%)

Mi zawołali za podszybie 100zł a pokrywę aku 33zł. Tyle samo co na allegro z przesyłką. Trochę drogo jak za kawałek plastiku.

A do tego są potrzebne jakieś elementy montażowe jak wcześniej moje auto tego w ogóle nie widziało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba, p&p pokrywa.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy będzie to bez problemów pasowało do naszych audi? Coś tanie mi się wydaje w porównaniu do tego co można znaleźć na allegro...

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5552374329

Ten komplet w ASO kosztuje dużo mniej, ale ludzie wolą dalej szukać po allegro :facepalm:

Nie wiemm jak u Ciebie w okolicy w ASO ale według http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/

8E1819447 - 107.07

8E1819422 - 35.21

Z allegro z dostawą do domu jest taniej.

Ja kupowałem kilka miesiecy temu w moim (Porsche Tychy) i płaciłem 70zł za podszybie , 28zł za klapkę aku a nie mam jakiś dużych zniżek (max 10%)

Mi zawołali za podszybie 100zł a pokrywę aku 33zł. Tyle samo co na allegro z przesyłką. Trochę drogo jak za kawałek plastiku.

A do tego są potrzebne jakieś elementy montażowe jak wcześniej moje auto tego w ogóle nie widziało?

nie trzeba wsuwasz to w podszybie i resztę opierasz o komorę silnika za uszczelka ..

mnie w aso wyszlo całośc około 100zł ;) warto jechać i poprostu z góry poproszić o rabat 20% a dostaniecie 15,17,13 zalezy najakie cześci głownie z racji narzutów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

Jak sprawdzić, jaką wersję nawigacji posiadam? Mam RNS-D, ale nie wiem, czy to zwykła, czy DX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

Jak sprawdzić, jaką wersję nawigacji posiadam? Mam RNS-D, ale nie wiem, czy to zwykła, czy DX?

w B6 nie było nonDX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo dobre pytanie rowniez dolaczam sie jak odroznic zwykle RNS-D od wersji DX gdzie mozna w pelni z polonizowac navi. Sam mam wersje z koncowka BX z bodajze 2007r

Czy z radyjkami jest tak samo jak z licznikami, że jezeli maja koncowke X w numerze - w przypadku mojej navi po literze B jest X tj 8E0......BX to jest to navi z ASO, ktora nie szla na pierwszy montaz w aucie w fabryce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź już padła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta lepsza wersja, do której można wgrać język PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Ma ktos rozpiske pinow kostki D z climatronica ?


Co od czego i jaki kolor kabla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Ma ktos rozpiske pinow kostki D z climatronica ?

Co od czego i jaki kolor kabla

D1 - pin 1 Sunlight penetration photosensor (czerwono-żółty)

D3 - pin 1 Air conditioning system compressor regulating valve (niebiesko-brązowy)

D5 - pin 2 Fresh air blower control unit (czarno-brązowy)

D6 - pin 1 Fresh air blower control unit (żółty)

D7 - pin 2 High pressure sender (brązowo-niebieski)

D11 - mostek z pin 23 wtyczki zielonej licznika (zielono-czerwony)

D12 - S1 (czerwono-niebieski)

D13 - masa (brązowy)

D16 - piny 1 Left and Right vent temperature sender (brązowo-biały)

piny nieopisane puste na schematach - nie ma za co :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktos gdzies jakies fotki od przodu czarnego B6 z pomalowanym znaczkiem OOOO na czarno/ramką grila/ i ewentualnia tą dolną w zderzaku? Bo cos mam smaka, zeby prysnac u siebie, tylko jeszcze nie wiem w jakiej konfiguracji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi ktoś może widział kiedyś ogłoszenie albo był w potrzebie i może podpowiedzieć ile może kosztować napęd z laserem do radia 2din z a4 b7 Concert III obsługującego płyty z mp3 ?

Kaju odpowiedz padła... ja natomiast napisałem treściwego posta i podczas wysyłania telefon zawiesił się i nie chcialo mi się juz pisac drugi raz. A pisałem, czy w radiach w Audi jest podobnie jak z licznikami? że jeżeli w numerze 8E0......B pojawia się literka na końcu "X" np. 8E0035192BX to oznacza to, że taka navi nie poszła na 1 montaż do fabryki aut i była to sztuka do zakupienia w ASO tak? bo i mam datę na obudowie 07. a to już taki rok gdzie raczej nie montowano RNS-D do audi chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Ma ktos rozpiske pinow kostki D z climatronica ?

Co od czego i jaki kolor kabla

D1 - pin 1 Sunlight penetration photosensor (czerwono-żółty)

D3 - pin 1 Air conditioning system compressor regulating valve (niebiesko-brązowy)

D5 - pin 2 Fresh air blower control unit (czarno-brązowy)

D6 - pin 1 Fresh air blower control unit (żółty)

D7 - pin 2 High pressure sender (brązowo-niebieski)

D11 - mostek z pin 23 wtyczki zielonej licznika (zielono-czerwony)

D12 - S1 (czerwono-niebieski)

D13 - masa (brązowy)

D16 - piny 1 Left and Right vent temperature sender (brązowo-biały)

piny nieopisane puste na schematach - nie ma za co :hi:

Dzieki wielkie Kaju;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi ktoś może widział kiedyś ogłoszenie albo był w potrzebie i może podpowiedzieć ile może kosztować napęd z laserem do radia 2din z a4 b7 Concert III obsługującego płyty z mp3 ?

Kaju odpowiedz padła... ja natomiast napisałem treściwego posta i podczas wysyłania telefon zawiesił się i nie chcialo mi się juz pisac drugi raz. A pisałem, czy w radiach w Audi jest podobnie jak z licznikami? że jeżeli w numerze 8E0......B pojawia się literka na końcu "X" np. 8E0035192BX to oznacza to, że taka navi nie poszła na 1 montaż do fabryki aut i była to sztuka do zakupienia w ASO tak? bo i mam datę na obudowie 07. a to już taki rok gdzie raczej nie montowano RNS-D do audi chyba...

Części z literka X na koncu indexu są fabrycznie zregenerowane

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomy wody itp to akurat wiedzialem, ale przy licznikach np to juz myslalem, ze jest to inna sprawa. Z drugiej strony otrzymac odswiezoną RNSD z 2007r to chyba niezla sprawa bo sporo moglo zostac wymienione na nowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomy wody itp to akurat wiedzialem, ale przy licznikach np to juz myslalem, ze jest to inna sprawa. Z drugiej strony otrzymac odswiezoną RNSD z 2007r to chyba niezla sprawa bo sporo moglo zostac wymienione na nowe...

Mógłbyś wymieniony laser, przyciski, mechanizm. Cokolwiek co tam się mogło zepsuć. Klient zostawił w rozliczeniu starą navi i wziął odświeżoną

Edytowane przez turzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...