Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takie cos znalazłem, ale to będzie przy każdym hamowaniu pare razy pulsować no i jeden układ jest pod jedna lampę wiec pewnie trzeba kupic trzy. Ciekawe czy można dostać taki układ z potencjometrem, zależnym od sily hamowania zaliczać sie będzie migające ostrzeżenie.

https://sklep.avt.pl/migajace-swiatlo-stop-zestaw-do-samodzielnego-montazu.html

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wymieniał ktoś łożyska przód/tył w quattro ? To się wymienia razem z piastami ? Bo nie mogę znaleźć ani na przód ani na tył zestawu piasta + lożysko

http://allegro.pl/lozysko-piasta-kola-audi-a4-b7-b6-tyl-oryginal-skf-i5225093095.html

Takie coś jest tylko na tył do ośki z tego co patrzę. Czyli w Q nie ma opcji dostać zestawu piasty z łożyskiem ?

Opublikowano

wymieniał ktoś łożyska przód/tył w quattro ? To się wymienia razem z piastami ? Bo nie mogę znaleźć ani na przód ani na tył zestawu piasta + lożysko

http://allegro.pl/lozysko-piasta-kola-audi-a4-b7-b6-tyl-oryginal-skf-i5225093095.html

Takie coś jest tylko na tył do ośki z tego co patrzę. Czyli w Q nie ma opcji dostać zestawu piasty z łożyskiem ?

Kupisz bez problemu z piastami np fag

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

chodzi o coś takiego https://www.youtube.com/watch?v=QUpTKZ6FzK8

odnośnie B7 MCE na pewno tego nie obsługuje trzeba by dokładać ewentualnie dodatkowe moduły zew

da się to włączyć w A4 B8 i A3 8P i całej platformie golfa V

który moduł?

w A3 tą funkcją zawiaduje 09 czyli również MCE a w B8 albo MCE albo Moduł komfortu

odnosnie zewnętrznych urzązeń

można zajrzeć tutaj http://www.rymi.pl/ess.html ma wbudowany czujnik przyspieszeń także nie będzie startować za każdym hamowaniem

Opublikowano

wymieniał ktoś łożyska przód/tył w quattro ? To się wymienia razem z piastami ? Bo nie mogę znaleźć ani na przód ani na tył zestawu piasta + lożysko

http://allegro.pl/lozysko-piasta-kola-audi-a4-b7-b6-tyl-oryginal-skf-i5225093095.html

Takie coś jest tylko na tył do ośki z tego co patrzę. Czyli w Q nie ma opcji dostać zestawu piasty z łożyskiem ?

Kupisz bez problemu z piastami np fag

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

i dzik i tom77 mówią że nie ma zestawu, trzeba oddzielnie

Opublikowano

Ja chyba coś takiego widziałem na stronie lepard.eu

Opublikowano

wymieniał ktoś łożyska przód/tył w quattro ? To się wymienia razem z piastami ? Bo nie mogę znaleźć ani na przód ani na tył zestawu piasta + lożysko

http://allegro.pl/lozysko-piasta-kola-audi-a4-b7-b6-tyl-oryginal-skf-i5225093095.html

Takie coś jest tylko na tył do ośki z tego co patrzę. Czyli w Q nie ma opcji dostać zestawu piasty z łożyskiem ?

Kupisz bez problemu z piastami np fag

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

i dzik i tom77 mówią że nie ma zestawu, trzeba oddzielnie

Mam ten sam problem.

Poszukuje piasty i nie ma szans, łożysko dostaniesz ale piasty żeby kupić to jest wręcz nie osiągalne.

Opublikowano

no oddzielnie mozna kupić bez problemu

Opublikowano

no oddzielnie mozna kupić bez problemu

Ja się pytałem i nie ma szans żeby to oddzielnie kupić

Jakim koszta, ja potrzebuje samej piasty

Opublikowano

mam te piasty po 55zł/szt.

Ale to czajna :wink:

Opublikowano

A łożyska masz pajda ? Bo jeżeli planujesz wyprasować starą piaste i wprasować nową w stare łożysko to raczej mało realne że łożysko ocaleje ... zawsze szalka łożyska zostaje na piaście a nie ma miejsca żeby coś podłożyć by szalka została w łożysku...

Opublikowano

A łożyska masz pajda ? Bo jeżeli planujesz wyprasować starą piaste i wprasować nową w stare łożysko to raczej mało realne że łożysko ocaleje ... zawsze szalka łożyska zostaje na piaście a nie ma miejsca żeby coś podłożyć by szalka została w łożysku...

No właśnie ciężko będzie wytargać tak żeby nie uszkodzić łozyska. Tymbardziej że u nas łozysko ma bardzo nie regularne kształty(znaczy obudowa)

Opublikowano

Można próbować podkładać podkowy z przyrządu do wymiany łożyska w Polo/Fabii ale nikt nie da gwarancji że się uda a szkoda wydać pieniądze w piaste i później kupić łożyska z piastami...

Opublikowano

nie no łożysko też bede zmieniał , no jak już robić to porządnie , z łożyskiem nie ma problemu FAG kosztuje 185 zł/szt

problem jest z piastą

nie wiem czy nie kupić używanej całej zwrotnicy

Opublikowano

Panowie etkowcy, jest ktos w stanie pomóc i powiedziec mi jakie oringi (jakich konkretnie wymiarow) bede potrzebowal przy wymianie sprezarki klimy ? Chodzi mi o te, ktore są na tych dwoch przewodach wchodzacych do sprezarki i o te przy osuszaczu, a moze przy kupnie osuszacza beda one w zestawie? Sprezarka o nr: 8e0 260 805BA

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Jeśli chodzi o łożysko zmieniałem przód komplet 180 zł (SKF) na jedno koło ale z tego co myśle komplet z piastą chyba.. :eusathink: ale cena hurt z intercarsu.

A teraz moje pytanie ma ktoś na sprzedaż siłownik maski albo ma numer jeśli nie jest to bardzo droga zabawa z nówką ori? bo niestety ale nie pomyślałem i miałem pare godzin maske otwartą i odmówił całkowicie posłuszeństwa ... :facepalm:

Edytowane przez dawid7737

Opublikowano

Jeśli chodzi o łożysko zmieniałem przód komplet 180 zł (SKF) na jedno koło ale z tego co myśle komplet z piastą chyba.. :eusathink: ale cena hurt z intercarsu.

A teraz moje pytanie ma ktoś na sprzedaż siłownik maski albo ma numer jeśli nie jest to bardzo droga zabawa z nówką ori? bo niestety ale nie pomyślałem i miałem pare godzin maske otwartą i odmówił całkowicie posłuszeństwa ... :facepalm:

Myslisz pojęcia i ja w sumie tez na początku nie zczaiłem o co kaman. W b6 mały łozysko z obudową która ma dziury na 4 śruby. te 4 sruby przykręcamy do zwrotnicy. A srodek tego dopiero wprasowuje się piastę czyli to do czego przykręca się felge :wink:

Opublikowano

Jeśli chodzi o łożysko zmieniałem przód komplet 180 zł (SKF) na jedno koło ale z tego co myśle komplet z piastą chyba.. :eusathink: ale cena hurt z intercarsu.

A teraz moje pytanie ma ktoś na sprzedaż siłownik maski albo ma numer jeśli nie jest to bardzo droga zabawa z nówką ori? bo niestety ale nie pomyślałem i miałem pare godzin maske otwartą i odmówił całkowicie posłuszeństwa ... :facepalm:

Myslisz pojęcia i ja w sumie tez na początku nie zczaiłem o co kaman. W b6 mały łozysko z obudową która ma dziury na 4 śruby. te 4 sruby przykręcamy do zwrotnicy. A srodek tego dopiero wprasowuje się piastę czyli to do czego przykręca się felge :wink:

przecież można kupić łożysko z piastą lub samo łożysko koszt ok 220zł skf

Edytowane przez mlodziak22

Opublikowano

Jeśli chodzi o łożysko zmieniałem przód komplet 180 zł (SKF) na jedno koło ale z tego co myśle komplet z piastą chyba.. :eusathink: ale cena hurt z intercarsu.

A teraz moje pytanie ma ktoś na sprzedaż siłownik maski albo ma numer jeśli nie jest to bardzo droga zabawa z nówką ori? bo niestety ale nie pomyślałem i miałem pare godzin maske otwartą i odmówił całkowicie posłuszeństwa ... :facepalm:

Myslisz pojęcia i ja w sumie tez na początku nie zczaiłem o co kaman. W b6 mały łozysko z obudową która ma dziury na 4 śruby. te 4 sruby przykręcamy do zwrotnicy. A srodek tego dopiero wprasowuje się piastę czyli to do czego przykręca się felge :wink:

przecież można kupić łożysko z piastą lub samo łożysko koszt ok 220zł skf

To daj mi jego nr

Opublikowano

nie chce mi teraz szukac ale jak szukalem byly tez z piastami ,ja zmienialem same lozyska skfa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.