Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poszukuje silniczek składanego lusterka. posiada ktoś?

i4hc.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

poszukuje silniczek składanego lusterka. posiada ktoś?

i4hc.jpg

Też kiedyś szukałem , tu masz numerki

2e287559c453991104b46855336907e7.jpg

Pasuje też od a6 i a3

Opublikowano

Dzięki Wodzu

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Panowie czy czujnik poziomu oleju jest taki sam w każdej wersji silnikowej ? potrzebuję do 1.8T AVJ ten pod miską nie ma ktoś sprzedać ?

Opublikowano

:D mi też zaczyna błąd wywalać :) więc czekam na info.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie, pomocy!

potrzebuję numer części ślizgu prawego zderzaka, przód i dyszę spryskiwacza reflektora prawą - nie mam etki, help! wszystko do B6 Cabrio 2005

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

Panowie macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę od żarników pod bix? Barwa 4800 będzie raczej ok.

Bralem D1S 5500 od hidretrofit. To samo co oni sprzedają możesz na alibabie kupić, ale nie opłaca się - różnica niewielka..

Opublikowano

Panowie macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę od żarników pod bix? Barwa 4800 będzie raczej ok.

Bralem D1S 5500 od hidretrofit. To samo co oni sprzedają możesz na alibabie kupić, ale nie opłaca się - różnica niewielka..

Dobre te żarniki? Nie psują przetwornicy? Zapalają się od razu? Nie wyrzucają błędu?

Po tym jak chińskie palniki prawie załawiły mi ori przetwornice w A3 kupuję tylko oryginały.

Edytowane przez Armi

Opublikowano

Mi chinczyki w xenie w golfie "potopily" odblysnik wokol soczewki i są teraz takie bąble odparzone. :/

Opublikowano

Testowałem różne żarniki od 10 zł i żaden w golfie czy audi nie narobil u mnie biedy.

Opublikowano

Ale ile kilometrow/czasu je miales ?

Opublikowano

W golfie 60000km w audi okolo 20000

W golfie to chyba nawet wszystkie barwy przetestowałem od 3000 do 12000 do tego jeszcze pink i green ale tu raczej juz światła nie bylo

Edytowane przez jaccov6

Opublikowano

Panowie potrzebna pomoc.

Ruda mi zaczyna zżerać krawędź nad szybą czołową(odprysk od kamienia)
c5cd0bdadbcae710.jpg

Najlepiej to zrobić jak sie szybę wywali, która i tak jest do wymiany, swoje już przejechała, odpryski itp.

Co byście polecili za szybę? Jest do b6/b7 szyba solaryczna. Mam fotochrom b6 i wolałbym pozostać przy tej opcji i nie bawić śię w swap szyby i modłów z b7 pod czujnik deszczu...

I gdzie w kuj-pom polecacie oddać auto do zaprawienia, polakierowania tej nieszczęsnej krawędzi...

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

Testowałem różne żarniki od 10 zł i żaden w golfie czy audi nie narobil u mnie biedy.

Na battalionie pisali: bierz żarniki po 10 zł, nie ma co przepłacać za ori. Ale jak kupiłem i prawie spaliło przetwornicę to już cichutko...

Na forum A3 od razu pisali: ori przetwornica to ori żarnik. I mieli rację.

Jak ktoś ma hidowe przetwornice albo inne chinczyki to niech sobie testuje ale nie piszcie, że tak jest ok bo nie jest.

Do ori przetwornic, szczególnie Valeo/Hella nie warto montoważ chinoli bo można sobie narobić biedy.

I żaden forumowy polecacz $ za naprawę/ kupno nowej przetwornicy nie odda :lol:

Edytowane przez Armi

Opublikowano

Ja nikogo nie namawiam. Tylko wypowiedzialem sie ze u mnie chinczki balaganu nie zrobily. W jednym i drugim mam ori przetwornice. Od roku używam teraz takich zarnikow i wszystko jest ok.72092195caae1c514228c1a530733230.jpg

Edytowane przez jaccov6

Opublikowano

Coś był jakiś temat że chyba jedna przetwornica chinole przyjmuje. Ja nie polecam ryzykować.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Panowie czy czujnik poziomu oleju jest taki sam w każdej wersji silnikowej ? potrzebuję do 1.8T AVJ ten pod miską nie ma ktoś sprzedać ?

Siema. Ja mam z 1.8T Ale z b5 AWT musialbys sie dowiecziec czy przypasi.

Opublikowano

Koito podobno wszystko przyjmie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.