Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-zestaw-komplet-glosniki-bose-i5308454721.html

zabierać puki jest w tej cenie, wiązka u mnie się znajdzie

CENA AUKCJI DOTYCZY KOMPLETU BEZ WZMACNIACZA. WZMACNIACZ 450ZŁ

to chyba już nie taka okazja razem 900

:facepalm: w takim razie czapka za wprowadzenie w błąd i nie doczytanie :hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-zestaw-komplet-glosniki-bose-i5308454721.html

zabierać puki jest w tej cenie, wiązka u mnie się znajdzie

CENA AUKCJI DOTYCZY KOMPLETU BEZ WZMACNIACZA. WZMACNIACZ 450ZŁ

to chyba już nie taka okazja razem 900

:facepalm: w takim razie czapka za wprowadzenie w błąd i nie doczytanie :hi:

już miałem klikać kiedy doczytałem właśnie :kwasny:

Opublikowano

Ja mam tam z 6km, nie zla dziupla ogolnie. ;)

Opublikowano

@KoJ@K, w takim razie utarguj tam jakiś rabat klubowy :grin:

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

Jestem pany jak ktoś coś by potrzebował :hi: Bielun coś tam chciał? :decayed:

Opublikowano

Jak tam swapy ido? ;)

Opublikowano

a ido w ogóle? :grin:

Opublikowano

Osram CBI, nie mają poświaty niebieskiej, tylko mocne białe światło

0763fec858b85f35.jpg

to jest barwa 4300?

Jestem pany jak ktoś coś by potrzebował :hi: Bielun coś tam chciał? :decayed:

a no chciałem. na fb Ci napisze jutro :hi:

Opublikowano

Nie, 4800 ale z tego co widzę, osram już takich nie robi. Teraz są 5500.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę od żarników pod bix? Barwa 4800 będzie raczej ok.

Bralem D1S 5500 od hidretrofit. To samo co oni sprzedają możesz na alibabie kupić, ale nie opłaca się - różnica niewielka..

Dobre te żarniki? Nie psują przetwornicy? Zapalają się od razu? Nie wyrzucają błędu?

Po tym jak chińskie palniki prawie załawiły mi ori przetwornice w A3 kupuję tylko oryginały.

Żadnych problemów póki co, Kolega kupił u nich do francuza też te same i śmiga zadowolony.

Opublikowano

Jak tam swapy ido? ;)

Silnik wyjęty leci po 10tym do czornego :kox: Pod koniec miecha furę odstawiam i czekanie :decayed: Jeszczę parę gratów trzeba będzie skompletowac :kwasny:

Opublikowano

Panowie macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę od żarników pod bix? Barwa 4800 będzie raczej ok.

Bralem D1S 5500 od hidretrofit. To samo co oni sprzedają możesz na alibabie kupić, ale nie opłaca się - różnica niewielka..

Dobre te żarniki? Nie psują przetwornicy? Zapalają się od razu? Nie wyrzucają błędu?

Po tym jak chińskie palniki prawie załawiły mi ori przetwornice w A3 kupuję tylko oryginały.

Żadnych problemów póki co, Kolega kupił u nich do francuza też te same i śmiga zadowolony.

Kupiłem, zobaczymy. Sprzedający i zaraz jedyny oficjalny dystrybutor w PL zarzeka się, że będzie ok, więc luuz.

Opublikowano

Nie, 4800 ale z tego co widzę, osram już takich nie robi. Teraz są 5500.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Ale cena zabija :/

Opublikowano

Ile Cię swap kosztować będzie wandej, bo też o tym rozmyślam...

Opublikowano

Ile Cię swap kosztować będzie wandej, bo też o tym rozmyślam...

Myślę w 7k się zamknąć i odpadnie jeszcze sprzedaż alt o ile ktoś to kupi :decayed: Tylko będzie to sam swap. Co będzie trzeba zrobić w motorze(rozrząd itp) to już robię sam we własnym zakresie

Opublikowano

Czyli z fazatorami ujami mujami wyjdzie jeszcze drugie tyle. ;)

Opublikowano

Czyli z fazatorami ujami mujami wyjdzie jeszcze drugie tyle. ;)

Z jakimi fazatorami? Silnik ma 180k km przelotu więc ja tam nic nie dotykam prócz rozrządu i eksploatacji :wink: 7k to licze na wyrost.

Opublikowano

Czyli 15 koła trza mieć licząc silnik + przekładka + sprzęgło + wydech + fimic + jakieś strojenie . BTW: Frościak kiedy będziesz w ZST?

Opublikowano

Sprzęgło brać z Sachs'a czy Luk'a? myśle że sachs ale jeszcze wole się upewnić

Opublikowano

Czyli 15 koła trza mieć licząc silnik + przekładka + sprzęgło + wydech + fimic + jakieś strojenie . BTW: Frościak kiedy będziesz w ZST?

Już nie przesadzaj że 15k

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.