Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgadza się, ale chcą 3000 zł, jak dla mnie to bez sensu.....w Alianz wyliczyli mi na niecałe 1700 zł oczywiście mowa o OC AC i Asistance

Wyślij mi foto dowodu rejestracyjnego, moja matka jest agentem to znajdzie Ci coś fajnego i taniego. Jeśli chcesz jakieś konkretne rzeczy, typu 0% wkładu własnego lub coś innego to mów.

myślę że nie przebije mojego agenta :wink:
Z PZU? Na pewno :decayed:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zgadza się, ale chcą 3000 zł, jak dla mnie to bez sensu.....w Alianz wyliczyli mi na niecałe 1700 zł oczywiście mowa o OC AC i Asistance

Wyślij mi foto dowodu rejestracyjnego, moja matka jest agentem to znajdzie Ci coś fajnego i taniego. Jeśli chcesz jakieś konkretne rzeczy, typu 0% wkładu własnego lub coś innego to mów.

myślę że nie przebije mojego agenta :wink:
Z PZU? Na pewno :decayed:

only pzu

Opublikowano

To też wyślij foto, sprawdzimy :wink:

Edytowane przez H4mm3R

Opublikowano

Dziękuję Panowie ale już mam Alianz.....poza tym trójmiasto jest jednym z droższych rejonów pod względem ubezpieczenia

Opublikowano

To też wyślij foto, sprawdzimy :wink:

myślę ze teraz to nic nie da,

ale na początku sierpnia przyszłego roku bym się skusił sprawdzić :wink:

Opublikowano

Jak co to służę pomocą

Podziękował....

Opublikowano

Zawsze jest kruczek w polisie nowej że nie zgadzasz się na weryfikację danych z firmy xxx w której była szkoda i lecisz w nowej firmie na full znizkach. Też w tym siedzę. [emoji6]

Opublikowano

Pzu strasznie zaniza wartosc auta. A skladka podobna jak wszedzie... na to patrzcie przy zawieraniu umowy. Mi wycenilo na 19.000 a hdi na 29000 + zwyzka wartosci 10%

Opublikowano

Pzu strasznie zaniza wartosc auta. A skladka podobna jak wszedzie... na to patrzcie przy zawieraniu umowy. Mi wycenilo na 19.000 a hdi na 29000 + zwyzka wartosci 10%

Dooooookładnie. Składka mi wyszła w cholere niższa niż w ergo hestii, no i wypłacalność PZU bardziej jest korzystna jeśli chodzi o stłuczki, po 12 dniach od szkody miałem hajs na koncie z PZU.

Zawsze jest kruczek w polisie nowej że nie zgadzasz się na weryfikację danych z firmy xxx w której była szkoda i lecisz w nowej firmie na full znizkach. Też w tym siedzę. [emoji6]

Dzięki! :kox:

Opublikowano

Mi mojego

link4 wyceniło na 15kPLN bez udziału własnego

Axa 19k PLN ale udział własny 25% :facepalm:

Resztę złodziei sprawdzę w najbliższych dniach, mam czas do 12.XII

Średnio OC+ ASS rozszerzony Eu+ Minicasco + NNW 700-800 wychodzi.

Opublikowano

Panowie czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć jaka jest różnica między zwykła gałka zmiany biegów a s-line? Bo często gęsto ktoś pisze, że ma na handel gałkę s-line a wygląda tak samo jak moja. A ja raczej s-line nie mam.

Opublikowano

S-line jest okrągła pikowana

Opublikowano

Pzu strasznie zaniza wartosc auta. A skladka podobna jak wszedzie... na to patrzcie przy zawieraniu umowy. Mi wycenilo na 19.000 a hdi na 29000 + zwyzka wartosci 10%

Dooooookładnie. Składka mi wyszła w cholere niższa niż w ergo hestii, no i wypłacalność PZU bardziej jest korzystna jeśli chodzi o stłuczki, po 12 dniach od szkody miałem hajs na koncie z PZU.

Dzięki! :kox:

mowisz o AC? bo przy OC przeciez nie ma znaczenia gdzie Ty masz cyrograf tylko sprawca

Opublikowano

wycena przy ac, a wypłata z oc :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Kodżak łap foty lamp z pomalowanymi oslonkami soczewek

frampol%202k15_zpsuiihtycw.jpg

Opublikowano

up też mam takie, ba nawet całe czarny, tylko odbłyśnik od długich nie jest pryśnięty

1stEMUD.jpg

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

:hi: Witam

Pany gałka pikowana s line 6 biegow dostepna tylko w Aso ?? :decayed::facepalm: .

Nie rzuciła się komuś w oczy na jakiejś aukcji (nówka) ory??

Podziękował :wink:

Opublikowano

mrogal - bardziej mi chodzilo o malowanie lamp w czarnym polysku, bo jest dylemat z ramkami czy polysk, czy mat/polmat jakis !? Ale raczej jednak cos od matu bedzie.

franciszek - w aso za nową z a3 z mieszkiem dalem jakos 128zl chyba.

Edytowane przez KoJ@K

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.