Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A spryski nie pasują ze standardu?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaślepki na pewno nie, co do sprysków się nie wypowiem

Opublikowano

A spryski nie pasują ze standardu?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Prowadnice spryskow i zaslepki są inne

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

tylko ten pierwszy jest mega pofalowany i ciężko go będzie do ładu doprowadzić

Opublikowano

No właśnie zauważyłem. Znajomy może coś mi połapie narazie skompletuje resztę gratow :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wymieniał ktoś tuleje przednich sanek? Z tego co widze żeby wyrwać sanki z auta to trzeba pół zawiechy zrzucić i chyba nawet poduchy silnika.

Turzol jakie masz objawy? Stuka na dołkach?

Opublikowano

Wie ktoś może jaki jest kod lakieru tej dokładki na zdjęciu z tylnego zderzaka z s4 b6?

images.jpg

Opublikowano

Wie ktoś może jaki jest kod lakieru tej dokładki na zdjęciu z tylnego zderzaka z s4 b6?

images.jpg

Maciek odpaliłeś auto?

Kolor dokładki podam Ci na PW (jak znajdę na którymś z laptopów):P

Opublikowano

Panowie mega ważne pytanie

Czy między deską a szybą też jest u was taka ok 1cm szpara ?

Dlaczego pytam - u mnie stamtąd nieźle powiewa jak jadę szybciej i ogólnie zastanawiam się czy nie brakuje mi jakieś zaślepki na ścianie grodziowej lub w podszybiu.

Jak popruszyło śniegiem to przy szybszym pałowaniu auta na desce pojawiał się śnieg :facepalm:

Opublikowano

:blink:

Wygląda że przy szczepieniu vinu zabrakło im blachy z lodówki. :whistling:

Tak na serio u mnie szczelina jest na kartę bankomatową jeżeli mówimy o tej od wewnątrz.

Opublikowano

Może nie masz jakiejś gumy co przewody wchodzą do środka,nieszczelność w okolicach filtra przeciwpyłkowego,bo szybę masz dobrze wklejoną i nie ma dołem szczeliny

Opublikowano

Wie ktoś może jaki jest kod lakieru tej dokładki na zdjęciu z tylnego zderzaka z s4 b6?

images.jpg

Maciek odpaliłeś auto?

Kolor dokładki podam Ci na PW (jak znajdę na którymś z laptopów):P

Odpaliłem, okazalo się że, się zalał przy próbie odpalenia auta kluczykiem z nie zakodowaną pastylką immo... masakra. Jak coś to się przypomnę o ten kod lakieru bo potrzebuje na dniach.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Może nie masz jakiejś gumy co przewody wchodzą do środka,nieszczelność w okolicach filtra przeciwpyłkowego,bo szybę masz dobrze wklejoną i nie ma dołem szczeliny

Popatrze tam jutro dokładnie, ale wydaje mi się że w dieslach powinno być jakieś wytłumienie w podszybiu a nie goła blacha.

aRVjiFv.png

Ja między szybą a deską mam szczeline ok 1cm i widać tam piankę/gąbkę jak patrzę z boku poza autem. Jak jadę ok 100-120km/h to dmucha z tej szczeliny bardzo mocno...

Opublikowano

o 22 kończę pracę, jak zjadę do garażu To cyknę Ci foty jak to u mnie wygląda

Opublikowano

Kratki halo tu chyba najtaniej za nówki: http://allegro.pl/kratka-zderzaka-halogenu-audi-a4-b6-s4-4-2-oryg-i5146723498.html

Więc pozostaje zaślepienie otworów na spryski ale to spokojnie ogarnie Ci plastikarz i pomalowanie. Więc na upartego w 1000zł się wymieścisz ;)

z dośwaidczenia pamietam jak centrum wrocław ma za 99 to normalnie w aso po znizkach z 85 wyjdzie, warto zapytac ;)

Opublikowano

Panowie potrzebuje włącznik świateł AUTO z końcówką B do B6 ma może ktoś coś takiego na sell ? :decayed:

Opublikowano

siemian pewnie ma

Opublikowano

d84dad4e5a05139216931e67b600946f.jpg

8cf79df9f285775ba4b052158e4da82f.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wie ktoś może jaki jest kod lakieru tej dokładki na zdjęciu z tylnego zderzaka z s4 b6?

images.jpg

wiem :D

L7DL GRAU MATT

na taki ją właśnie zrobiłem u siebie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.