Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ESP o numerze 8E1 927 -134 A to wersja chrom pod przyciski czy zwykla ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zwykła, nie chrom.

Opublikowano

Panowie belka zderzaka przód do Małysza na pdc i xenon jest jakas inna niż od zderzaka pod xenon?

ta sama
[

A zwykła belka od zderzaka bez pdc i xenonu podejdzie ? Dziekuje za odp

Edytowane przez Karol89

Opublikowano

Panowie belka zderzaka przód do Małysza na pdc i xenon jest jakas inna niż od zderzaka pod xenon?

ta sama
[

A zwykła belka od zderzaka bez pdc i xenonu podejdzie ? Dziekuje za odp

Belka jest jedna do wszystkich wersji zderzaka.

Opublikowano

Nie ma kto na zbyciu ori kratek halogenów, byle mocowania całe?

Swoją drogą niech mi ktoś powie czy zawsze i czemu lewa (od strony kierowcy) jest ażurowa a prawa pełna.

Aukcja zeby zobrazować o co mi chodzi http://allegro.pl/audi-a4-b6-nowa-kratka-antrapa-zderzaka-a4-b6-i6030871871.html

Edytowane przez Jarek_

Opublikowano

Panowie belka zderzaka przód do Małysza na pdc i xenon jest jakas inna niż od zderzaka pod xenon?

ta sama
[

A zwykła belka od zderzaka bez pdc i xenonu podejdzie ? Dziekuje za odp

Belka jest jedna do wszystkich wersji zderzaka.

Dziekuje bardzo ?
Opublikowano

Nie ma kto na zbyciu ori kratek halogenów, byle mocowania całe?

Swoją drogą niech mi ktoś powie czy zawsze i czemu lewa (od strony kierowcy) jest ażurowa a prawa pełna.

Aukcja zeby zobrazować o co mi chodzi http://allegro.pl/audi-a4-b6-nowa-kratka-antrapa-zderzaka-a4-b6-i6030871871.html

bo z lewej masz wlot na IC, z prawej jest ażurowa w BEX bo jest 2x IC

Opublikowano

Panowie wejdą mi felgi 19 8,5 na Przód i 9,5 na tył? I jakie oponki do tego można użyć? A4 b6 sedan

Edytowane przez Turu

Opublikowano

Kwestia odpowiedniego et i ustawienia gwintu, a z oponami to tak, jezeli ma byc jakis naciag to przod 215/35 tyl 225/35, a jak bardziej spolecznie to 225/35 przod i 235/35 tyl. ;)

Opublikowano

Zwykła, nie chrom.

Podrzucil by ktoś numer esp wersji z chromem; )

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zwykła, nie chrom.

Podrzucil by ktoś numer esp wersji z chromem; )

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Z tego co widać na allegro, to numer chyba: 8E1 927 134 B

http://allegro.pl/audi-a4-04-07r-przelacznik-esp-chrom-8e1927134b-i5257780606.html

Opublikowano

Dzięki za pomoc ale to nie to.

Jakby ktoś chciał to mam przycisk esp nowy na sprzedaż

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Siemka :)

Czy ktoś się orientuje, czy interfejs multimedialny o numerze 8E0 857 925 E podchodzi bez problemu do RNS-D?

Chciałbym odpiąć zmieniarkę i podpiąć interfejs. Ktoś robił taką zamianę? Czy wtyczka od zmieniarki pasuje do tego interfejsu?

Dołączam się do pytania kupczak90:

Ma ktoś mocowania czujników PDC na sprzedaż ?

Albo przynajmniej numery mocowania sterownika w bagażniku pod lewym boczkiem?

Pozdrawiam :)

tylko pod rnse.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Widziałem jak działa z concertem III także podejrzewam że z każdym radiem które obsługuje zmieniarkę. To się podłącza zwykłym kablem zmieniarkowym.

Albo przynajmniej numery mocowania sterownika w bagażniku pod lewym boczkiem?

Pozdrawiam :)

Tam mocowanie jest przygotowane, tylko potrzebne są 2śrubki lub 2nakrętki już z pamięci nie wiem, poszukaj w ETCE

Opublikowano

No właśnie tych 2 śrubek potrzebuje - kupiłem, ale jakieś mniejsze i wpadają..

Opublikowano

811807577C - klips do śrub

N10412804 - śruby

wszystko razy 2szt

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Dzięki !

Opublikowano

Panowie, czy taka navi:

navi9.jpg

BNS 5.0 bedzie dzialac z fabrycznym Bose w cabrio? Dzieki za pomoc :)

Edytowane przez MamDwieDychyNaWache

Opublikowano

tak

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dziękuję Kaju :)

Opublikowano

Nie ma kto na zbyciu ori kratek halogenów, byle mocowania całe?

Swoją drogą niech mi ktoś powie czy zawsze i czemu lewa (od strony kierowcy) jest ażurowa a prawa pełna.

Aukcja zeby zobrazować o co mi chodzi http://allegro.pl/audi-a4-b6-nowa-kratka-antrapa-zderzaka-a4-b6-i6030871871.html

bo z lewej masz wlot na IC, z prawej jest ażurowa w BEX bo jest 2x IC

Dzięki!

I podrzymuje pytanie czy ktos kratek nie ma na zbyciu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.