Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jeżeli któryś z was czuje się urażony,zapraszam na pv :hi:

Firmuś przez et 40 Pucek dokładał jak dobrze pamiętam 6mm dystans, wejdź w Tomka wątek z B7 tam się wypowiadał :wink:

Natomiast co do felgi z ranem to im niżej tym jest więcej miejsca

Grześ przeszukam wątek pucka.

Mowisz nizej auto zejdzie o 3centy kolo sie jeszcze schowa?

Wiwc et 42 wchodzi w gre lub dystans tak by zmieścić zacisk.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek ty to wiesz i osoby które jeżdżą na takich kołach też to wiedzą.

Ale skąd to ma wiedzieć osoba co wlepkę umie przeczytać :facepalm:

A 17tka to już jest takie kolo że :grin:

Po co dalej drążysz temat? Mam się odczepić, a dwa razy dzisiaj o mnie pisałeś, więc skończ już starcze, bo żal mi Ciebie.

Widać bardziej dorosłem do tego, że nie muszę się popisywać rozmiarem koła...

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli któryś z was czuje się urażony,zapraszam na pv :hi:

Firmuś przez et 40 Pucek dokładał jak dobrze pamiętam 6mm dystans, wejdź w Tomka wątek z B7 tam się wypowiadał :wink:

Natomiast co do felgi z ranem to im niżej tym jest więcej miejsca

Grześ przeszukam wątek pucka.

Mowisz nizej auto zejdzie o 3centy kolo sie jeszcze schowa?

Wiwc et 42 wchodzi w gre lub dystans tak by zmieścić zacisk.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Pucek nie ma wątku,pisał u Tomka jak on był na etapie kupna/mierzenia

witamy nowego w divisionie tucholo :hi:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ogarne sobie.

Działa wam na kompie kalkulator et felgi (3d)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Frimuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ucho - najpierw dorośnij, a później

Kropka za wulgaryzmy biorę na klatę według regulaminu

Oboje dajcie sobie na looz :wink4:

zacytowałem przypadkowo, żeby Wam się wyświetliło, że ktoś Was zacytował i żebyście to przeczytali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany oceńcie sami opona BB

20151224_122326.jpg

Dla mnie to jest łysy szrot

Na tym kończę przepychanki z wami znawcami opon/rozmiarów i wielkości kół w B6

BB,Wampir,Nitro i Fido

:hi:

Te z tyłu kolego uczony były jeszcze w dobrym stanie a też dziwnie skrzypiały... Podesłać Ci filmik na dowód?

Te na foto pochodzą z przedniej osi. Ale jak się jeździ autem normalnie a nie po emerycku czyli w stylu pasującym do silnika siedzącego pod maską to nie dziw się, że taki widok to jakieś WOW. A jakbyś uważniej czytał co pisałem na forum to już 1,5 roku wcześniej te gumy zaczęły pojękiwać, gdy jeszcze wszystko wizualnie było z nimi OK.

Geometrię sprawdzam raz w roku, tak btw.

To skrzypienie do tego stopnia mnie irytowało, że byłem gotowy wymieniać łożyska w kołach, bo one wydawały mi się początkowo głównymi podejrzanymi. Wykluczałem całkowicie zbyt niski indeks, bo jeszcze do niedawna wierzyłem w teorię którą Ty bez skrępowania propagujesz na forum... wyśmiewając przy tym w mało wyszukany sposób zdanie ludzi myślących zdroworozsądkowo.

Do rozmiaru Twoich kół nic generalnie nie mam (jakbyś zauważył zwracałem uwagę tylko na większe ew. przekłamania prędkościomierza) i jak dla mnie to możesz sobie nawet wpakować 20" fele i jeździć na totalnym naleśniku. Albo nawet tak jak tu:

30w1s3n.jpg

ale szlag mnie trafia, że ktoś może narażać życie nie tylko swoje ale i innych uczestników ruchu na publicznej drodze z powodu zbyt niskiego indeksu nośności a co za tym idzie przeciążenia opon! Lans powinien mieć jakieś granice... :hi:

I proszę, przestań rzucać publicznie inwektywami, nie jesteś u siebie...

opone w takim rozmiarze jak moja z wiekszym indeksem jest ciężko dostać

235/35R19 91Y (różnica średnic wzgl. wzorcowej to ok. 0,6% czyli zaledwie 0,2% więcej niż na 225/35R19) jest już z kolei cała masa... :hi:

Cenowo też korzystnie wychodzą:

Continental CSC6 225/35R19 88Y - 722zł/szt.

Continental CSC6 235/35R19 91Y - 750zł/szt.

komplet droższy o 112zł

Yokohama Advan Sport V105 225/35R19 88Y - 626zł/szt.

Yokohama Advan Sport V105 235/35R19 91Y - 612zł/szt.

komplet tańszy :exclamation: o 56zł

Uniroyal RainSport 3 225/35R19 88Y - 639zł/szt.

Uniroyal RainSport 3 235/35R19 91Y - 673zł/szt.

komplet droższy o całe 134zł

Ceny wzięte z oponeo.pl

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wtrącę się w dyskusję bo mam sprawę...na oponie na przedniej osi po jej zewnętrznej stronie wyskoczył mi bąbel, nie jest jakiś duży ale go widać. Czy można tak jeździć? Jak wygląda gwarancja w takim wypadku, mam jeszcze 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z rana.....panowie prosze grzecznie odyebać sie od 17...ja jeżdżę i jestem zadowolony :whip2: Nie musi nikt za mną się na ulicy oglądać.

Co do tych Waszych kłótni odnośnie doboru rozmiaru i zakłamania koła. To są bardzo małe wartośći więc nie wiem w czym sprawa. Jak ktoś chce balon, to niech ładuje 235/40/18....czy tam 19. Znawców jest pełno w każdym temacie, dlatego nie ma co drążyć.

Ja preferuje rozmiar na polskie drogi czyli węższą oponę. Jak ktoś auta używa sporadycznie, albo na zloty marketowe to przecież można zayebać 245/30/21 i też będzie kozak na dzielnicy :thumbup1:

Miłego dnia mordeczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wtrącę się w dyskusję bo mam sprawę...na oponie na przedniej osi po jej zewnętrznej stronie wyskoczył mi bąbel, nie jest jakiś duży ale go widać. Czy można tak jeździć? Jak wygląda gwarancja w takim wypadku, mam jeszcze 3 miesiące.

Reklamuj!

Tez miałem cycka na oponie i wulkanizator mowi ze nie uznaja ale ja mowie co mi zalezy zadzonilem przyslali kuriera i po tygodniu zadzwonili ze reklamacja uznana co robimy nowa opona czy zwrot kasy wziolem opone. Mialem wtedy 18"nokian zline w moim watku chyba sa nawet foty tego cycka. Bralem z oponeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wtrącę się w dyskusję bo mam sprawę...na oponie na przedniej osi po jej zewnętrznej stronie wyskoczył mi bąbel, nie jest jakiś duży ale go widać. Czy można tak jeździć? Jak wygląda gwarancja w takim wypadku, mam jeszcze 3 miesiące.

Nie można tak jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z rana.....panowie prosze grzecznie odyebać sie od 17...ja jeżdżę i jestem zadowolony :whip2: Nie musi nikt za mną się na ulicy oglądać.

Co do tych Waszych kłótni odnośnie doboru rozmiaru i zakłamania koła. To są bardzo małe wartośći więc nie wiem w czym sprawa. Jak ktoś chce balon, to niech ładuje 235/40/18....czy tam 19. Znawców jest pełno w każdym temacie, dlatego nie ma co drążyć.

Ja preferuje rozmiar na polskie drogi czyli węższą oponę. Jak ktoś auta używa sporadycznie, albo na zloty marketowe to przecież można zayebać 245/30/21 i też będzie kozak na dzielnicy :thumbup1:

Miłego dnia mordeczki...

Ale tu nie chodzi o rozmiar ale o indeks nośności , jak masz 88 to masz już przejebane bo bedziesz mial skrzypienie opony w czasie jazdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda

Znaczy się Panie Pajda skrzypią ci opony :grin:

Panie Grzegorzu mogę cię jedynie z całego serca przeprosić

PS. Pokaż kolo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam teraz mega ważne pytanie do tych przyjaciół polemizujących o durexach. nastawiać jeszcze popcorn, czy już po seansie? :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: przyjęte :wink::wink:

co tu Grzesiu pokazywać......jedyne fajne w tym zestawie to ET :naughty: Muszę trochę czasu wygospodarować i porobić fotki.

Co do indeksu nośności nigdy na takowy nie zwracałem uwagi i póki co nie słyszałem, żeby coś mi skrzypiało. Tym bardziej, że indeks nie świadczy o wzmocnieniu opony, a nie wydaje mi się, żeby były aż takie różnice wagowe przy osobówkach. Ale nie wypowiadam się, bo szczerze mówiąc nie wiem. Z ciekawości zobaczę co ja mam na oponach. Letnie mam Barumy i sa mega ciche, no ale 205. Zimowe mam nexeny i je troche bardziej słychać. Ale to szum a nie piszczenie.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wtrącę się w dyskusję bo mam sprawę...na oponie na przedniej osi po jej zewnętrznej stronie wyskoczył mi bąbel, nie jest jakiś duży ale go widać. Czy można tak jeździć? Jak wygląda gwarancja w takim wypadku, mam jeszcze 3 miesiące.

Reklamuj!

Tez miałem cycka na oponie i wulkanizator mowi ze nie uznaja ale ja mowie co mi zalezy zadzonilem przyslali kuriera i po tygodniu zadzwonili ze reklamacja uznana co robimy nowa opona czy zwrot kasy wziolem opone. Mialem wtedy 18"nokian zline w moim watku chyba sa nawet foty tego cycka. Bralem z oponeo

Czyli muszę ją ściągnąć z auta, kurde i tu jest problem bo nie mam zapasu w 18", mam tylko zimówki...fak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam teraz mega ważne pytanie do tych przyjaciół polemizujących o durexach. nastawiać jeszcze popcorn, czy już po seansie? :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hahaha, chyba walka jeszcze trwa :grin:

Kontrola drogowa...policjant zatrzymuje blondynkę:

- dzień dobry, poproszę prawo jazdy, ubezpieczenie auta i dowód - jeśli pani ma...

- mam, proszę bardzo..

- gaśnica jest?

- jest panie władzo...

- a trójkąt pani ma?

- kurcze, ogoliłam wczoraj

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...