Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie pompa paliwa jest taka same w bfb jak w bexie? Chodzi mi o wydajność?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szukam takiego Preparatu do czyszczenia plastików w aucie może ktoś ma taki na sprzedaż ? TP2A3.jpg

Opublikowano

Od zwalonego zaworka wypadają zapłony i obroty skaczą. Z odpalaniem raczej nic nie mają ;).

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

ooo to może być coś, bo mam tak , że mi obroty latają . Delikatnie na biegu jałowym.

Opublikowano

Szukam takiego Preparatu do czyszczenia plastików w aucie może ktoś ma taki na sprzedaż ? TP2A3.jpg

Kup sobie w ASO 3 dyszki bez zniżek - nr. 00V096307A020

Opublikowano

Od zwalonego zaworka wypadają zapłony i obroty skaczą. Z odpalaniem raczej nic nie mają ;).

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

ja u siebie mam to wszystko wywalone oprócz przewodów od n249 i działa normalnie :P

Opublikowano

Szukam takiego Preparatu do czyszczenia plastików w aucie może ktoś ma taki na sprzedaż ? TP2A3.jpg

Kup sobie w ASO 3 dyszki bez zniżek - nr. 00V096307A020

chciałem zamówić ale powiedzieli mi sklepie że nie idzie, nawet z niemiec chciałem ale też nie dało rady dlatego właśnie prosiłem o pomoc :/

Opublikowano

Szukam takiego Preparatu do czyszczenia plastików w aucie może ktoś ma taki na sprzedaż ? TP2A3.jpg

Kup sobie w ASO 3 dyszki bez zniżek - nr. 00V096307A020

chciałem zamówić ale powiedzieli mi sklepie że nie idzie, nawet z niemiec chciałem ale też nie dało rady dlatego właśnie prosiłem o pomoc :/

też bym z jedna/dwie sztuki wzięła :decayed:

Opublikowano

Szukam takiego Preparatu do czyszczenia plastików w aucie może ktoś ma taki na sprzedaż ? TP2A3.jpg

Kup sobie w ASO 3 dyszki bez zniżek - nr. 00V096307A020

chciałem zamówić ale powiedzieli mi sklepie że nie idzie, nawet z niemiec chciałem ale też nie dało rady dlatego właśnie prosiłem o pomoc :/

też bym z jedna/dwie sztuki wzięła :decayed:

w dan-carze mówili że już nie ma możliwości zamówienia tego ale jeszcze podjadę przy okazji do aso i jak coś dam znać :)

Opublikowano

Tego spraya juz od roku nie mozna kupic albo i dluzej

Opublikowano

Panowie pytanko o te "słynne " podkładki na tył do podniesienia zawieszenia ich nr to 8E0 512 145 tak??

Ile ich się daje jedna czy dwie i gdzie pod czy nad sprężynę ??

Pozdrawiam

Opublikowano

Na górę z tym ze jeszcze musisz do nich mieć tą gumę co trzyma sprężyne tak jak by bo ten element jest płaski nie ma siedziska na sprężyne

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

:hi: Panowie wymieniam w sumie pierwszy raz tulejki wahaczy "bananów" te gumowo-metalowe, dużo roboty zeby wywalic wahacz ? jakieś uwagi ? :D średni czas operacji ?

na spokojnie ze 3-4h musisz liczyć. zależy z czym do tego podchodzisz...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Szukam takiego Preparatu do czyszczenia plastików w aucie może ktoś ma taki na sprzedaż ? TP2A3.jpg

Kup sobie w ASO 3 dyszki bez zniżek - nr. 00V096307A020

chciałem zamówić ale powiedzieli mi sklepie że nie idzie, nawet z niemiec chciałem ale też nie dało rady dlatego właśnie prosiłem o pomoc :/
dla chcącego nic trudnego, po pijaku właśnie zamówiłem... :good:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Na górę z tym ze jeszcze musisz do nich mieć tą gumę co trzyma sprężyne tak jak by bo ten element jest płaski nie ma siedziska na sprężyne

naciepane z GT-I9195

Jakiś nr lub jak to wygląda ?? Gdzie szukać ??

Opublikowano

Na górę z tym ze jeszcze musisz do nich mieć tą gumę co trzyma sprężyne tak jak by bo ten element jest płaski nie ma siedziska na sprężyne

naciepane z GT-I9195

Jakiś nr lub jak to wygląda ?? Gdzie szukać ??

Przy ori sprężynach to było na pewno nr mogę napisać w poniedziałek

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

:hi: Panowie wymieniam w sumie pierwszy raz tulejki wahaczy "bananów" te gumowo-metalowe, dużo roboty zeby wywalic wahacz ? jakieś uwagi ? :D średni czas operacji ?

na spokojnie ze 3-4h musisz liczyć. zależy z czym do tego podchodzisz...

Wczoraj się z tym bawiłem i dosłownie 4h mi zeszło, niby sprzętu miałem ale nie chciało puścić, a śruby były tak do..kręcone że szkoda gadać :) ale już poskładane, oszczędziłem komuś nerwów i sobie gotówki :):naughty:

Opublikowano

:wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Na górę z tym ze jeszcze musisz do nich mieć tą gumę co trzyma sprężyne tak jak by bo ten element jest płaski nie ma siedziska na sprężyne

naciepane z GT-I9195

Jakiś nr lub jak to wygląda ?? Gdzie szukać ??

Przy ori sprężynach to było na pewno nr mogę napisać w poniedziałek

naciepane z GT-I9195

Będę bardzo wdzięczny tu lub na pw poproszę o te nr

Pozdro

Opublikowano

Panowie czy ktoś się orientuje coś więcej w kwestii ubezpieczenia OC samochodu? Mianowicie interesuje mnie kwestia jak ma się nasze krajowe ubezpieczenie do przepisów za granicą. Wyjeżdżam do Szwajcarii na dłużej i chciałbym wziąć ze sobą audi, wiem już, że za granicą na polskich numerach mogę jeździć max rok czasu. A jak się ma sprawa odnośnie OC? Muszę coś dodatkowo wykupować czy mogę jeździć też do roku czasu na swoim OC?

Opublikowano

Na górę z tym ze jeszcze musisz do nich mieć tą gumę co trzyma sprężyne tak jak by bo ten element jest płaski nie ma siedziska na sprężyne

naciepane z GT-I9195

Ta guma to tam siedzi seryjnie przecież. Chyba, że ktoś ma gwint. Przy gwincie ap tej gumy się nie zakłada

Opublikowano

:hi: Panowie wymieniam w sumie pierwszy raz tulejki wahaczy "bananów" te gumowo-metalowe, dużo roboty zeby wywalic wahacz ? jakieś uwagi ? :D średni czas operacji ?

na spokojnie ze 3-4h musisz liczyć. zależy z czym do tego podchodzisz...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Szukam takiego Preparatu do czyszczenia plastików w aucie może ktoś ma taki na sprzedaż ? TP2A3.jpg

Kup sobie w ASO 3 dyszki bez zniżek - nr. 00V096307A020

chciałem zamówić ale powiedzieli mi sklepie że nie idzie, nawet z niemiec chciałem ale też nie dało rady dlatego właśnie prosiłem o pomoc :/
dla chcącego nic trudnego, po pijaku właśnie zamówiłem... :good:

To proszę podrzuć info gdzie można to zamówić z góry dziękuję ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.