Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Popołudnie w pełni wykorzystane [emoji1][emoji106]

https://vimeo.com/169370301

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

676a0e04400d5f37bfa283fa76cc5d7a.jpg

W koncu efekt końcowy na jaki czekalem... z klapy zniknie emblemat a4 i wskoczy klubowa naklejka jeszcze.

Opublikowano

676a0e04400d5f37bfa283fa76cc5d7a.jpg

W koncu efekt końcowy na jaki czekalem... z klapy zniknie emblemat a4 i wskoczy klubowa naklejka jeszcze.

Gra gitara! [emoji108]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Wypas, nic więcej nie trzeba !

Ja na razie muszę się zadowolić tym

7be2067fbf0b392812c6cd9918814fd8.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam Panów :hi:

Opublikowano

46dc544ebdce5c4efac69a9223b02e91.jpg

chce ktoś? za drobny hajs, z wiązką opisaną co i jak :wink:

nr klamotu to 4B0907659A :hi:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Popołudnie w pełni wykorzystane


Miałem przez chwile takie 19"

Bardzo ładne, ale nie dam rady jezdzic po podlasiu na tym ;(

Opublikowano

koledzy, po odpaleniu mojego avf to tak bardziej niż delikatnie zakopci... co to może być? Poza tym, ma ktoś może zdj bo w temacie już wygasły jak sklepać kruciec vacum pompy, jak to ma generlnie wyglądać? Nie rozbierałem jej jeszcze a muszę to zrobić bo mam bardzo luźny ten kruciec od podciśnienia...

Opublikowano

:hi: Nie ma ktoś jakimś cudem fotela kierowcy kubełkowego w szmatach z grzaniem i reg lędzwi na sprzedaż ? :) już nie mogę na swój patrzeć a w tym sezonie nie wrzuce calego kompletu :(

Opublikowano
Czy ten no nie wiem. Ja mam na pudelku fdb1629

I mam takie coś na sprzedaż

Opublikowano
Czy ten no nie wiem. Ja mam na pudelku fdb1629

I mam takie coś na sprzedaż

No właśnie pod silnikiem 3.2 są te FDB1827 a pod silnikiem 2.0 TFSI są FDB1629 hamulce w tych motorach były chyba te same a nr klocków są inne nie wiem czym to jest spowodowane, to mówisz że te FDB1629 będą pasowały napewno pod zacisk i jarzmo 320 od B7?

Opublikowano

46dc544ebdce5c4efac69a9223b02e91.jpg

chce ktoś? za drobny hajs, z wiązką opisaną co i jak :wink:

nr klamotu to 4B0907659A :hi:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Rozumiem ze to czujnik jakości powietrza. Do b7 podejdzie?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zieluu to są 19"? Jaka szerokość i jakie opony?

Opublikowano

Zieluu to są 19"? Jaka szerokość i jakie opony?

18 , 8,5J :wink: opona 225

Opublikowano

No i fajnie ;)
pany są jakieś inne lotki na klapę do sedana niż s-line/s4? Ta jest taka mała :P

Opublikowano

Msdesign jest największa.

Sam mam taką.

Opublikowano
Czy ten no nie wiem. Ja mam na pudelku fdb1629

I mam takie coś na sprzedaż

No właśnie pod silnikiem 3.2 są te FDB1827 a pod silnikiem 2.0 TFSI są FDB1629 hamulce w tych motorach były chyba te same a nr klocków są inne nie wiem czym to jest spowodowane, to mówisz że te FDB1629 będą pasowały napewno pod zacisk i jarzmo 320 od B7?

W zacisku z b7 i C6 były tylko fdb1629

Opublikowano

Na którym kanale jest kodowany zegarek? Wyłączył mi się modułek anteny do automatycznego ustawiania godziny, gdy próbował mi magik zakodować kluczyk?

Natapane z P8

Opublikowano

O ile się nie mylę, antenka sama pojawi się jak złapie sygnał, wystarczy poczekać dzień, lub dwa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.