Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie

Wie ktoś może od czego ta wtyczka ?

http://images78.fotosik.pl/744/831a69d3d1cc3b5cmed.jpg

http://images75.fotosik.pl/743/acf09c6f66e9f5abmed.jpg

wisi przy włączniku świateł, nie ma DRL ani CLH, może to to

Fabryczny xenon bez czujnika światła..

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie malowal ktos z Was relingi lub ramki wokół szyb w czarne piano ?? Albo moze chociaz ktos ma jakies fotki, jak to wyglada ?!

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Panowie

Wie ktoś może od czego ta wtyczka ?

http://images78.fotosik.pl/744/831a69d3d1cc3b5cmed.jpg

http://images75.fotosik.pl/743/acf09c6f66e9f5abmed.jpg

wisi przy włączniku świateł, nie ma DRL ani CLH, może to to

Fabryczny xenon bez czujnika światła..

jak ta wtyczka tam wisi, to samopoziom nie jest fabryczny :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Auto nie moje, takie info dostalem ☺ czyli regulacja zasiegu swiatel ...

Opublikowano

zerknij najpierw które piny we wtyczce nabite

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie znów problemo :) zawadziłem spodnią, poziomą cześcia dokladki zderzaka przedniego o krawężnik cofając i się odksztauciła. Da radę opalarką to potraktować żeby wróciła do pierwotnego kształtu?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ma ktos dostep do etki by z vinu kody wyposazenia rozszyfrowac ?

Opublikowano

Panowie znów problemo :) zawadziłem spodnią, poziomą cześcia dokladki zderzaka przedniego o krawężnik cofając i się odksztauciła. Da radę opalarką to potraktować żeby wróciła do pierwotnego kształtu?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

tak ale nagrzewaj powoli

Opublikowano

Dzieńdoberek :hi:

Mam pytanko czy boczki bagażnika w Avancie pasują z B7 do B6, wiem że w innym miejscu jest gniazdo 12V, ale czy poza tym wszystko jest P&P?

Nie pasują, mają inaczej rozstawione mocowania.

Artur rozumiem że jesteś pewien że nie pasują?

Bo według ETKI wychodzi mi że te boczki w B6 i B7 mają takie same numery części :mysli:

Opublikowano

Panowie znów problemo :) zawadziłem spodnią, poziomą cześcia dokladki zderzaka przedniego o krawężnik cofając i się odksztauciła. Da radę opalarką to potraktować żeby wróciła do pierwotnego kształtu?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

tak ale nagrzewaj powoli

Oby się sline nie zrobił hehehe

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy każde a6 c6 2.7/3.0 tdi ma pneumatyczne zawieszenie?

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy każde a6 c6 2.7/3.0 tdi ma pneumatyczne zawieszenie?

Napewno nie kazde , raczej to jest opcja a nie standard w wyposazeniu.

Ostatnio czytalem artykul o A6 C6 bo taka chodzi mi po glowie i recenzent pisal , ze mimo zwyklego zawieszenia , obnizonego o 20mm auto prowadzi sie pewnie i wybor pneumatyki jest dla wymagajacych lecz z zasobnym portfelem , cos w ten desen.

Opublikowano

Dzieńdoberek :hi:

Mam pytanko czy boczki bagażnika w Avancie pasują z B7 do B6, wiem że w innym miejscu jest gniazdo 12V, ale czy poza tym wszystko jest P&P?

Nie pasują, mają inaczej rozstawione mocowania.

Artur rozumiem że jesteś pewien że nie pasują?

Bo według ETKI wychodzi mi że te boczki w B6 i B7 mają takie same numery części :mysli:

Na pewno. Jest poza tym inny profil klapy.
Opublikowano

Chce ktoś vfiza w wersji full z gps?750zł.

Opublikowano

Ok dzieki

Opublikowano

Napisz na pw odnośnie fiza

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy każde a6 c6 2.7/3.0 tdi ma pneumatyczne zawieszenie?

To była opcja dodatkowa, nie seria. :wink:

Opublikowano

Panowie co moze byc, ze RNS led nie zawsze czyta karty? Kupilem nową (adapter na karte micro 4gb mam) i z początku hulala, pozniej juz przestalo ją czytac, zmienilem adapter, troche pogralo i teraz znowu podobnie, tyle ze wczytuje ją, ale non stop "przeskakuje po karcie" i nic nie zatrybia. No i nie ma tez wszystkich piosenek, ktore wrzucilem na karte, hmmm ?!

Opublikowano

ja bym obstawiał uszkodzony adapter. podobna sytuacje mam w laptopie. zwykla sd czyta bez problemu, mini sd z adapterem juz nie zawsze....

Opublikowano

Witam

Panowie czy ktos na forum handluje/sprzedaje Sztywne TIP-y z nierdzewki w rozsadnych PLN ????

Oczywiscie do 1.8T

Edytowane przez Marecki1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.