Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chłopaki mam ori grill maski z s4 b6 NOWY.

Moze ktoś szuka.

Propozycje cenowe?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie potrzebuje nr. szyby wzmocnionej pod lusterko fotochromatyczne z B6 albo z B7 pod czujnik deszczu i fotochrom tylko nie wiem, czy lusterko z B6 będzie pasować tymczasowo do uchwytu z B7.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

nie podejdzie lustro b6 do szyby b7 pod czujnik. numery są na forum w którymś z tematów Bart-S'a jak dobrze pamiętam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nawet tymczasowo się tego jakoś nie zamontuje? A nr szyby wzmocnionej pod fotochrom do b6?

Panowie potrzebuje nr. szyby wzmocnionej pod lusterko fotochromatyczne z B6 albo z B7 pod czujnik deszczu i fotochrom tylko nie wiem, czy lusterko z B6 będzie pasować tymczasowo do uchwytu z B7.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

http://allegro.pl/szyba-przednia-8e0845099ah-nvb-i6408603246.html

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Opublikowano

Fr0styyy już nie szukasz akustycznej? Imho wrzucaj od razu od b7 a resztę dorezasz na spokojnie.

Edytowane przez Rederyk78

Opublikowano

No właśnie szukam, akustyczna to ta wzmacniana. A jak wrzucę szybę z b7 to swojego lusterka nie zamontuje....

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Próbuję to przez ubezpieczalniame PZU załatwić bo mam ubezpieczenie szyb.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Opublikowano

pajda, lej taki olej, który spełnia normę VW 507.00.

ja akurat leję motula do A6, kupuję u Dzika

Opublikowano

witam kolegów na pewno wiele osób korzystało z transmitera, czy jest możliwość poprawy dźwięku, używam na fali 107,3 i jest taki nieprzyjemny szum, charczenie, szumienie. Da radę jakoś poprawić jakość dźwięku?

Opublikowano

witam kolegów na pewno wiele osób korzystało z transmitera, czy jest możliwość poprawy dźwięku, używam na fali 107,3 i jest taki nieprzyjemny szum, charczenie, szumienie. Da radę jakoś poprawić jakość dźwięku?

bo Ci się pewnie pokrywa z falami innego radia. zmień fale na transmitterze i radiu i to zniknie. grubo :good:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

No właśnie szukam, akustyczna to ta wzmacniana. A jak wrzucę szybę z b7 to swojego lusterka nie zamontuje....

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Próbuję to przez ubezpieczalniame PZU załatwić bo mam ubezpieczenie szyb.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

To kupisz na razie najzwyklejsze (najtansze) lusterko od b7 a potem pozbierasz lub wyrzucisz się od razu na 300-400 zł więcej i kupisz od b7 z uchwytem a czujnik deszczu dorezasz później.

Opublikowano

Kasa to żaden problem, problemem jest czas a raczej jego jakikolwiek brak.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Dlatego chcę dograć wszystko żeby mieć sprawne lustro razem z szyba a szybę będę wymieniał chyba za tydzień o ile będą takową mieli w co wątpię.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Opublikowano

Witam.

Chłopaki mam ori grill maski z s4 b6 NOWY.

Moze ktoś szuka.

Propozycje cenowe?

Czarny mat ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Nawet tymczasowo się tego jakoś nie zamontuje? A nr szyby wzmocnionej pod fotochrom do b6?

Poszukam w ETKA i dam znać.

Edytowane przez turzol

Opublikowano

Nawet tymczasowo się tego jakoś nie zamontuje? A nr szyby wzmocnionej pod fotochrom do b6?

Poszukam w ETKA i dam znać.

Nie bo czarnego paska wokół obudowy od lusterka?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Opublikowano

ostatnio koledzy wrzuciłem do dziennych w długich żaróweczki które tu polecaliście

http://allegro.pl/zarowka-h7-55w-plasma-8500k-jak-led-audi-bmw-vw-i6226337197.html?snapshot=MjAxNi0wNy0yOVQxMzowMToyMVo7YnV5ZXI7M2QzZWM5NDlmZjRlN2IwMjhiZTBiM2RmNDdlNmJhOTcwZTM5YzA2MzdiZjI0YmQ2YzUwZjk4N2ZmMjYzOTE3OQ==

i był to o bardzo dobry wybór,załączę małe porównanie zwykłej h7 i tej

4e505840b8ac39demed.jpg

e899ed39e8475dcfmed.jpg

b0b70d9d81729720med.jpg

więc jak ktoś się zastanawia to śmiało można brać ;)

Kolego a jaki modul dziennych zalozyles ? (Jakas nazwa firmy lub sprzedawcy) Szukam takiego z regulacja mocy i jest tego od groma nawet z mozliwoscia zmiany ustawien za pomoca laptopa itp. ale uj wie , ktory lepszy i jaki wybrac.

ja mam moduł od Proeltec.

Jaka to barwa swiatla? 8500k? I jeszcze powiedz jak w nocy długie świecą?
Opublikowano

Kasa to żaden problem, problemem jest czas a raczej jego jakikolwiek brak.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Dlatego chcę dograć wszystko żeby mieć sprawne lustro razem z szyba a szybę będę wymieniał chyba za tydzień o ile będą takową mieli w co wątpię.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Piotrek 81 ma czare lusterko z kompasem do sprzedania. Trzecia strona w naszym dziale. Spróbuj z nim pogadać. Może się uda to dopiąć.

Opublikowano

ostatnio koledzy wrzuciłem do dziennych w długich żaróweczki które tu polecaliście

http://allegro.pl/zarowka-h7-55w-plasma-8500k-jak-led-audi-bmw-vw-i6226337197.html?snapshot=MjAxNi0wNy0yOVQxMzowMToyMVo7YnV5ZXI7M2QzZWM5NDlmZjRlN2IwMjhiZTBiM2RmNDdlNmJhOTcwZTM5YzA2MzdiZjI0YmQ2YzUwZjk4N2ZmMjYzOTE3OQ==

i był to o bardzo dobry wybór,załączę małe porównanie zwykłej h7 i tej

4e505840b8ac39demed.jpg

e899ed39e8475dcfmed.jpg

b0b70d9d81729720med.jpg

więc jak ktoś się zastanawia to śmiało można brać ;)

Kolego a jaki modul dziennych zalozyles ? (Jakas nazwa firmy lub sprzedawcy) Szukam takiego z regulacja mocy i jest tego od groma nawet z mozliwoscia zmiany ustawien za pomoca laptopa itp. ale uj wie , ktory lepszy i jaki wybrac.

ja mam moduł od Proeltec.

Jaka to barwa swiatla? 8500k? I jeszcze powiedz jak w nocy długie świecą?

Wygląda świetnie.

Z modułem do jazdy dziennej też świeci na biało? Jak wiadomo wtedy daje na 30% mocy więc barwa może ulec zmianie.

Opublikowano

ostatnio koledzy wrzuciłem do dziennych w długich żaróweczki które tu polecaliście

http://allegro.pl/zarowka-h7-55w-plasma-8500k-jak-led-audi-bmw-vw-i6226337197.html?snapshot=MjAxNi0wNy0yOVQxMzowMToyMVo7YnV5ZXI7M2QzZWM5NDlmZjRlN2IwMjhiZTBiM2RmNDdlNmJhOTcwZTM5YzA2MzdiZjI0YmQ2YzUwZjk4N2ZmMjYzOTE3OQ==

i był to o bardzo dobry wybór,załączę małe porównanie zwykłej h7 i tej

4e505840b8ac39demed.jpg

e899ed39e8475dcfmed.jpg

b0b70d9d81729720med.jpg

więc jak ktoś się zastanawia to śmiało można brać ;)

Kolego a jaki modul dziennych zalozyles ? (Jakas nazwa firmy lub sprzedawcy) Szukam takiego z regulacja mocy i jest tego od groma nawet z mozliwoscia zmiany ustawien za pomoca laptopa itp. ale uj wie , ktory lepszy i jaki wybrac.

ja mam moduł od Proeltec.

Jaka to barwa swiatla? 8500k? I jeszcze powiedz jak w nocy długie świecą?

Wygląda świetnie.

Z modułem do jazdy dziennej też świeci na biało? Jak wiadomo wtedy daje na 30% mocy więc barwa może ulec zmianie.

Wydaje mi sie ze to co na fotach widać to jest wlasnie 30%
Opublikowano

mam te zarówki i to co na fotach to imo 100% tylko na pierwszej jest normalna żarówka na 30%..w nocy jeszcze nie patrzyłem jak świecą ale na 30% świecą tak se bo widać przebłyski niebieskiego i takiego tęczowego ...

Opublikowano

Witam.

Chłopaki mam ori grill maski z s4 b6 NOWY.

Moze ktoś szuka.

Propozycje cenowe?

Czarny mat ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Grafit

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam Panowie kupie Sterownik/ECU/kompa do A4 B7/ B6 1.8T, A6 C5 1.8T , Passat b5 1.8T oczywiście ME 7.5

Ktoś ma ?? Lub wie kto ma ??

Pozdrawiam

Opublikowano

ostatnio koledzy wrzuciłem do dziennych w długich żaróweczki które tu polecaliście

http://allegro.pl/zarowka-h7-55w-plasma-8500k-jak-led-audi-bmw-vw-i6226337197.html?snapshot=MjAxNi0wNy0yOVQxMzowMToyMVo7YnV5ZXI7M2QzZWM5NDlmZjRlN2IwMjhiZTBiM2RmNDdlNmJhOTcwZTM5YzA2MzdiZjI0YmQ2YzUwZjk4N2ZmMjYzOTE3OQ==

i był to o bardzo dobry wybór,załączę małe porównanie zwykłej h7 i tej

4e505840b8ac39demed.jpg

e899ed39e8475dcfmed.jpg

b0b70d9d81729720med.jpg

więc jak ktoś się zastanawia to śmiało można brać ;)

Kolego a jaki modul dziennych zalozyles ? (Jakas nazwa firmy lub sprzedawcy) Szukam takiego z regulacja mocy i jest tego od groma nawet z mozliwoscia zmiany ustawien za pomoca laptopa itp. ale uj wie , ktory lepszy i jaki wybrac.

ja mam moduł od Proeltec.

Jaka to barwa swiatla? 8500k? I jeszcze powiedz jak w nocy długie świecą?

Wygląda świetnie.

Z modułem do jazdy dziennej też świeci na biało? Jak wiadomo wtedy daje na 30% mocy więc barwa może ulec zmianie.

Wydaje mi sie ze to co na fotach widać to jest wlasnie 30%

Dokładnie.Ja mam żarówki o barwie xenonu. Na dziennych świecą bardzo na żółto :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.