Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
to przełącznik z A8


Ty jeszcze jeździsz czy Ci się znudziło ? :wink:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak, tak, chodziło mi P&P :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kaju w pojedynczych eiem bo sam robiłem ?

Opublikowano
2 minuty temu, TOM3K napisał:

 


Ty jeszcze jeździsz czy Ci się znudziło ? :wink:

czekam na kartę kierowcy, bo mi się skończyła, jeszcze odpoczywam

Opublikowano
czekam na kartę kierowcy, bo mi się skończyła, jeszcze odpoczywam

Od sierpnia czekasz, że tyle u mnie nie byłeś?
Opublikowano

Zaraz Panowie to mowicie ze te przełaczniki sa jakies inne w starszych modelach? Ja mam auto z 06.2002 jest ryzyko ze ten przełacznik nie podejdzie?  Tak na prawde potrzebuje tylko przełacznika w boczek kierowcy bo pasazera mam ladny...

Opublikowano

Michał drzwi kierowcy podejda,ale pasażera nie i musisz zmienić kostkę 

Opublikowano

O cale zycie sie człowiek uczy.... a piny w tych kostkach sa takie same idzie je przełożyć? Mam cale boczki z rocznika 2004 z wiazkami itp  to moze cos z tego zloze.

Poprawcie mnie jak źle mysle.... kupuje ten włacznik z aukcji ,wkladam do boczka drzwi kierowcy i dziala tak? A jezeli chodzi o drzwi pasazera to przekladam do mojej wiazki w boczku wtyczke z rocznika 2004 i razem z nia przelacznik z 2004 i chodzi tak ?

Opublikowano
9 godzin temu, TOM3K napisał:


Od sierpnia czekasz, że tyle u mnie nie byłeś?

Nie tylko u ciebie :decayed:

Opublikowano

Chyba u Was :D

Opublikowano
11 godzin temu, TOM3K napisał:


Od sierpnia czekasz, że tyle u mnie nie byłeś?

W listopadzie zerwałem łękotke w lewym kolanie, byłem na L4, potem jeździłem dwa tygodnie, rzuciłem wypowiedzenie, żeby poukładać sobie sprawy sądowe, ale mi nie podpisali i dali urlop bezpłatny i czas na przemyślenie. Po powrocie podwyżka ma być :grin:

 

1 godzinę temu, szczuraz napisał:

Nie tylko u ciebie :decayed:

kolejny się przyczepił. a żeby do mnie któryś z Was przyjechał, to już problem :whistling:

 

41 minut temu, nitroo napisał:

Chyba u Was :D

sytuacja dynamiczna :decayed:

Edytowane przez kaju

Opublikowano

Ponownie siedzę w garażu i jestem w trakcie podłączania blend ledowych z a6. Plus pociągnę z pinu 17 z pomarańczowej kostki przy podstopnicy. Stwierdziłem teraz, ze masę pociągnąć z lusterka (chyba tak będzie najlepiej?), jednak nie wiem w którym pinie ją znajdę, a nie mam jak sprawdzić. Ktoś coś podpowie? Lusterka elektryczne bez funkcji składania i fotochromu. Dzięki :hi:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Na bank masz brązowy przewód.

Opublikowano

Tylko, ze jak chcesz sie wpiac w pomaranczowa kostke to tam jest sterowanie masą :wink: pusc sobie 2 kabelki do tej kostki i:

+ z leda dajesz do czerwonego kabla w koste

- z leda wpinasz w kabel brazowo-bialy w kostce 

 

:hi:

Opublikowano

Swietnie! W takim razie ciągnę dwa przewody do pomarańczowej kostki :) Dzięki za podpowiedz wariacie :hi:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
1 godzinę temu, kaman napisał:

ciągnę dwa przewody

po co?! po drodze na łączeniu między drzwiami a słupkiem masz przecież plus w niebiesko czerwonym... rozumiem, że pod lampki je podłączasz... a czemu nie przez przekaźnik do CLH?

Opublikowano

Panie po wpieciu sie chyba w ten kabel ledy sie żarzyły caly czas, zamykalem auto i nie gasly do konca, tylko mialy jakies lekkie podtrzymanie.

Opublikowano

do ledów przeciągałem tylko jeden przewód , mase przykręciłem do stelażu lusterka i bangla nie ma sensu przeciagania tylu przewodów 

Opublikowano

Tylu, czyli jednego więcej :decayed: a + w co wpinałeś?

Z resztą każdy sobie przecież zrobi jak zechce :) Ja napisałem swoje poczynania :wink:

Opublikowano

Witam

Moze tutaj szybciej dostane jakies informacje....  

Urwałem kawałek rurki z gwintem przy chłodnicy klimy gdzie wkrecany jest czujnik cisnienia w układzie i mam pytanie czy spawac to??? czy kupic nowa chłodnice???

A drugie pytanie z bez czynnika w układzie moge zrobic około 5km do zakładu i nie zniszcze sprezarki???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.