Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, turzol napisał:

Tak o te manetki mi chodzi :) one są z b8 ?

Czy może z A6 C6 ? :D 

Edytowane przez Norbas

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To teraz wszystko wyjasnia. Z siedziska 6pinowa kostka  i 2pinowa idzie do 12pinowej 

Opublikowano
8 godzin temu, Norbas napisał:

Tak o te manetki mi chodzi :) one są z b8 ?

Czy może z A6 C6 ? :D 

Exeo / A6 C6 polift. Mam takie u siebie wrzucone, udalo mi sie kupic newki :) Ważne żeby manetka kierunkowskazów była z Exeo, ta z A6 podejdzie ale nie do końca działa jak powinna :) 

Opublikowano
18 godzin temu, turzol napisał:

Ja pod siedziskiem kanapy po obu stronach mam wtyczki 2pin wyprowadzone do mat które grzeja oparcia + kostka 12pin .

Dokładnie o to mi chodziło

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Pany szuflada pod fotelem kierowcy przestała się domykać tak jak powinna i podczas hamowania zdarza się, że sama się otwiera. Ma ktoś na to jakąś radę?

Opublikowano
4 godziny temu, turzol napisał:

Exeo / A6 C6 polift. Mam takie u siebie wrzucone, udalo mi sie kupic newki :) Ważne żeby manetka kierunkowskazów była z Exeo, ta z A6 podejdzie ale nie do końca działa jak powinna :) 

I zadnych bledow nie ma po ich podlaczeniu ?

Opublikowano
1 godzinę temu, Norbas napisał:

I zadnych bledow nie ma po ich podlaczeniu ?

nie ma. te maja tylko zmienione piktogramy, zasada dzialania jest ta sama.

Opublikowano
8 godzin temu, turzol napisał:

Exeo / A6 C6 polift. Mam takie u siebie wrzucone, udalo mi sie kupic newki :) Ważne żeby manetka kierunkowskazów była z Exeo, ta z A6 podejdzie ale nie do końca działa jak powinna :) 

Czemu manetka wycieraczek z a6 nie działa tak jak powinna? 

Opublikowano
2 godziny temu, turzol napisał:

nie ma. te maja tylko zmienione piktogramy, zasada dzialania jest ta sama.

No i wszystko wiadomo :D dzięki :hi: 

Opublikowano

Panowie mojemu ziomkowi padły 2 wtryski w b6 1,9 tdi , macie jakieś źródło na zakup innych ? Nie koniecznie muszą być nowe, doradźcie coś ;)

Opublikowano

Panowie potrzebuje wymiary standardowych śrub do felg

Opublikowano
10 godzin temu, Rederyk78 napisał:

Panowie potrzebuje wymiary standardowych śrub do felg

m14x1,5x28

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Nie szuka ktoś zacisków przód do b6/b7 pod 345mm ?

Opublikowano

Ja bym kupił Ale na tyl 288 zestawu do oski

Opublikowano

Nie wala się komuś przewód wysprzęglnika do AWX/AVF ?

Opublikowano

Siema z rana. Panowie potrzebuję Waszej opinii.

Szukamy dla żony autka. Rozważamy Astrę J, Megane III, Fiestę MK7, Corsę D.......coś jesteście w stanie powiedzieć o tych autach?

:hi:

Edytowane przez grzes283

Opublikowano
Dnia 27.05.2017 o 23:24, afroo. napisał:

m14x1,5x28

Dzięki

Opublikowano

Dzień dobry pomoże mi ktoś w dwóch  sprawach gdzie i pod jaki pin najlepiej podpiąć  w samochodzie z 2001 r . Kabel odczujnika prędkości do servotronika ? A i czy Panowie można jeździć bez podłączenia servotronika czy trzeba od razu zrobić instalacje ? ?

Opublikowano

:siema: Pany szukam dla kumpla przedniego zdesia pod spryski do B6, moze być kompletny, niekompletny byłe by był w oryginale, bez żadnych napraw, wgniot itp.
W dziale kupie słaby odzew, więc pytam tutaj. 

Edytowane przez Gregory87

Opublikowano
Dzień dobry pomoże mi ktoś w dwóch  sprawach gdzie i pod jaki pin najlepiej podpiąć  w samochodzie z 2001 r . Kabel odczujnika prędkości do servotronika ? A i czy Panowie można jeździć bez podłączenia servotronika czy trzeba od razu zrobić instalacje ? ?

Można i bez jeździć ale lekko nie będzie :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.