Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
18 minut temu, pajda napisał:
24 minuty temu, greg2505 napisał:
pajda kolega napisał o dokładce s-line, a nie zderzaku s4

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem!

spoko przeczytałem ,ale mi chodzi tylko o to że nie musi wymieniać całego zderzaka ,a sam dół

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czytałem kiedyś opis wymiany od Bart-S to pisał, że się zdziwił, w grę wchodził demontaż tapicerki bagażnika, tylko nie pamiętam czy też miał avanta

Opublikowano

Tak, musisz zdemontować boczki i masz dostęp do 6 śrub trzymających zderzak... samą dokładkę rozdzieliłem bez jakiś większych problemów ;)

Opublikowano

Przecież w b6 nie da się wymienić samej dokładki. B7 się da? Racja? Bo sam już się gubię

Opublikowano

zderzak w b6 składa się z 2 części góra i dół ,wyjątkiem jest s4 ,w b7 jest wymienny tylko dyfuzor ale zderzak nie jest dzielony

Opublikowano

Dokładnie

Mówiąc o dokładce mam na myśli dyfuzor

Czyli trzeba szukać pół zderzaka

 

 

Opublikowano

True [emoji106]

Opublikowano

Dół zderzaka = dokładka 

B7kowa 'dokładka' to dyfuzor

Opublikowano
W dniu 8.03.2018 o 07:13, WydRos napisał:

Miałeś dokładany bose ? 

Poczytaj tu, było coś o zakłóceniach itd 

 

 

Z Bosse wyjechala z fabryki. Sprswdze przewody jak pisze ponizej kolega.

Opublikowano
W dniu 8.03.2018 o 09:27, kaju napisał:

zmieniarka nie ma prawidłowego ekranowania, dlatego ten gwizd.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A w jaki sposob poprawic to ekranowanie ?

Opublikowano

Panowie kiera o kodzie 1MR to kiera podgrzewana multifunkcja ?? 

Opublikowano
5 godzin temu, AlexDLU napisał:

A w jaki sposob poprawic to ekranowanie ?

zerknąć najpierw co jest z istniejącym kablem, być może tylko przerwał się ekran gdzieś przy radiu

Opublikowano

Ok przeszperam kabeli w wolnej chwili ;) dzieki za info

Opublikowano

Co sadzicie o mojej Czarnulce ?? :) nie skromnie pozwolę sobie zapytać  --> LINK DO TEMATU <--

Opublikowano
6 godzin temu, AlexDLU napisał:

Co sadzicie o mojej Czarnulce ?? :) nie skromnie pozwolę sobie zapytać  --> LINK DO TEMATU <--

Żeby to jakoś wyglądało to przynajmniej pomaluj szare plastiki w kolor auta i kompletuj zewnętrzny S-Line jak dla mnie to dopiero wtedy auto zaczyna wyglądać

Opublikowano

Jakby ktoś szukal to mam grzana kanape wraz z panelem i przednie fotele w pelnej elektryce z pamięciami na sell....

Opublikowano
11 godzin temu, AlexDLU napisał:

Co sadzicie o mojej Czarnulce ?? :) nie skromnie pozwolę sobie zapytać  --> LINK DO TEMATU <--

Baza dobra, środek w ogóle nie w moim guście ale za to 3.0 :) No i jak wszystkie plany się powiodą to będzie bajeczna!

Opublikowano
W dniu 11.03.2018 o 03:33, AlexDLU napisał:

Co sadzicie o mojej Czarnulce ?? :) nie skromnie pozwolę sobie zapytać  --> LINK DO TEMATU <--

Dla mnie bomba :) szczególnie silnik
Wnętrze jak moje :) 
Kolor na początku też myslałem że mój ale jednak inny :P
 

Opublikowano

Witam . Pytanko Gwint do Oski i Quattro na przód rozni się czymś ?? Tył mnie nie interesuje tylko przod

 

Przy okazji jeśli ktoś ma gwint na sprzedaż do A4 B6/B7 byłbym zainteresowany

 

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.