Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wracając do dokładki S-line, czy te "raczej" zamienniki sa nadajne? 
http://allegro.pl/spojler-hokej-dokladka-zderzaka-audi-a4-b6-s-line-i6947216466.html
 
Jest ok[emoji6]

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
45 minut temu, rrrudy25 napisał:

Jest okemoji6.png

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

A wiesz moze z jakiego plastiku jest, bo chce zaadoptować to do B5ki

Opublikowano
Godzinę temu, STANIV napisał:

Panowie, hebel przy naciskaniu skrzypi jak stara szafa ... nie ma znaczenia czy jade czy stoje i pompuje 320mm... problem był przed swapem i po. Przewody stalowy oplot hel, tłoczki ok, klocki po 1 sezonie ate ceramics , tarcze ori audi toczone, jakieś pomysły ? ;[ dodam że prowadniczki i gumy wymieniane 2x , wszystko sie uspokaja na 200km a potem to samo :/

gumy pod tłoczkiem do wymiany, ten taki oring w środku wymieniałeś? Pomaga też ponoć wymiana płynu

Opublikowano

Witam. Ma ktoś link do tematu z przerabianiem zwykłego zderzaka na siłę Line,? 

Pozdrawiam 

Edytowane przez bartekzks

Opublikowano
1 minutę temu, bartekzks napisał:

Witam. Ma ktoś link do tematu z przerabianiem zwykłego zderzaka na siłę Line,? 

Pozdrawiam 

https://a4-klub.pl/topic/266366-docinanie-zwykłej-góry-zderzaka-przod-pod-dokładkę-s-line/

Opublikowano

:hi:

 

Panowie, ile trzeba dać za pompei?mogą być do malowania

Opublikowano

 

Opublikowano
:hi:
 
Panowie, ile trzeba dać za pompei?mogą być do malowania

Zależy o jakim rozmiarze myślisz ale to nie są tanie rzeczy [emoji23] kumpel kupił ostatnio 19” w idealnym stanie z oponami za 5 koła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
W dniu 25.03.2018 o 22:34, slimaczek89rz napisał:

:hi:

 

Panowie, ile trzeba dać za pompei?mogą być do malowania

Też jestem na etapie szukania. Jest tego małow rozsądnej kasie. Minimum 3k trzeba liczyć.

Opublikowano

Z innej beczki. Cz ktoś z Was kupuje z Kufatec.de?

Opublikowano
8 godzin temu, kamil-vag napisał:

Biorą ludziska wiązki i przejściówki od nich...

A jest ktoś, kto systematycznie kupuje i ma konto? Potrzebuje dwie rzeczy, ale nie chce lipy odwalić ;-)

Opublikowano
W dniu 25.03.2018 o 21:39, bjoern napisał:

gumy pod tłoczkiem do wymiany, ten taki oring w środku wymieniałeś? Pomaga też ponoć wymiana płynu

oring tak , płyn 2x przelany czy nawet 4 ;[

tak to brzmi, jakiś pomysł ? nie ma znaczenia czy stoje czy jade cały czas to samo 10kmh czy 240kmh

Opublikowano

ja w heblach 345 miałem identycznie i pomogły zestawy naprawcze i wymiana płynu więc coś masz nie tak zrobione, może jakiś kijowy płyn? albo słabo tłoczek nasmarowany

Opublikowano

chłopaki może ma ktoś sterowniki do VCDS 10.6 ,przy podłączeniu do auta nie widzi kabla

Opublikowano
2 godziny temu, bjoern napisał:

ja w heblach 345 miałem identycznie i pomogły zestawy naprawcze i wymiana płynu więc coś masz nie tak zrobione, może jakiś kijowy płyn? albo słabo tłoczek nasmarowany

spróbuje je jutro osłuchać stetoskopem może znajde przyczyne ;p

Opublikowano

to jest 100% tłoczek bo robiłem testy ;) bez oporu nic nie trzeszczy, wsadziłem w zacisk bez klocków kołek drewniany i ten sam dźwięk ;)

Opublikowano
to jest 100% tłoczek bo robiłem testy [emoji6] bez oporu nic nie trzeszczy, wsadziłem w zacisk bez klocków kołek drewniany i ten sam dźwięk [emoji6]

Jak wsadzę drewniany klocek zamiast zacisku i tarczy to hamulce nie skrzypia . Oring wymieniony rok temu i po wymianie tez skrzypiało :/ ręce opadają, były w domy B6, B7, teraz a6 , ale niestety w żadnej nie było tego problemu z u mnie :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Panowie, czy obudowy kolumny kierownicy w B6 oraz B7 były te same ?

Opublikowano
2 minuty temu, badboy napisał:

Panowie, czy obudowy kolumny kierownicy w B6 oraz B7 były te same ?

tak, tylko są pod tempomat i bez

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.