Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
9 godzin temu, STANIV napisał:


Jak wsadzę drewniany klocek zamiast zacisku i tarczy to hamulce nie skrzypia . Oring wymieniony rok temu i po wymianie tez skrzypiało :/ ręce opadają, były w domy B6, B7, teraz a6 , ale niestety w żadnej nie było tego problemu z u mnie :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

to może niewłaściwe klocki są założone?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
to może niewłaściwe klocki są założone?

Wątpię , zawsze tak samo zakładałem , do a6 tez i w niej cisza :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

nie, że źle założone, tylko, że złe klocki ci dali może ;)

Opublikowano
to może niewłaściwe klocki są założone?

W sumie tego tropu nie podjąłem , jutro podmienię na boscha z a6 i dam znać co i jak [emoji2] w sumie moze cos w tym być bo są Ate Ceramic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Panowie, pytanie odnośnie opon. Szukam dla siebie i zacząłem zwracać uwagę na etykiety dotyczące min. spalania. Orientujecie się, jaka jest różnica między np. C a E?

Sprawdzał to ktoś z Was? Mi kiedyś na wynalazkach palił niecały litr mniej niż na obecnych  Dunlopach, które mają E - niestety nie wiem, jakie oznaczenie miały moje stare wynalazki. Kiedyś się dziwiłem, jak to możliwe, że markowa opona pali aż tyle więcej od jakiegoś chinola. Ale coś w tym musi być.

Opublikowano
52 minuty temu, grzes283 napisał:

Panowie, pytanie odnośnie opon. Szukam dla siebie i zacząłem zwracać uwagę na etykiety dotyczące min. spalania. Orientujecie się, jaka jest różnica między np. C a E?

Sprawdzał to ktoś z Was? Mi kiedyś na wynalazkach palił niecały litr mniej niż na obecnych  Dunlopach, które mają E - niestety nie wiem, jakie oznaczenie miały moje stare wynalazki. Kiedyś się dziwiłem, jak to możliwe, że markowa opona pali aż tyle więcej od jakiegoś chinola. Ale coś w tym musi być.

To zależy od twardości gumy 

np uniroyal 3 ma wyniku na deszczu super czyli A ale spalanie już E, bo żeby dobrze trzymały się drogi musza być odpowiednio miękkie nie za mocno, stad większe spalanie 

jak guma jest twarda to opór mniejszy wiec i spalanie mniejsze ale za to przy poślizgu na deszczu lecisz jak na zderzaku :wink:

cos za coś 

niektóre markowe drogie opony maja spalanie C/E i na deszcz C

Zależy ten od wysokości bierznika oczywiście 

najdroższe continentale spisują się super ale zdzierają bierznik w oczach wiec coś za coś 

Opublikowano

Rozumiem, podobnie to interpretowałem, ale zastanawiam się jak to się ma do l\100km. Gdzieś wczoraj znalazłem, że komuś nawet 1.5l/100km wyszło.....i to między markowymi oponami. 

To by trzeba chyba pojeździć tydzień na C i tydzień na E, aby mieć obiektywne spojrzenie ;-)

Opublikowano
24 minuty temu, grzes283 napisał:

Rozumiem, podobnie to interpretowałem, ale zastanawiam się jak to się ma do l\100km. Gdzieś wczoraj znalazłem, że komuś nawet 1.5l/100km wyszło.....i to między markowymi oponami. 

To by trzeba chyba pojeździć tydzień na C i tydzień na E, aby mieć obiektywne spojrzenie ;-)

Ja tam nie wierze w takie spalanie z powodu marki opony, zależy od nogi i od wielkości koła/szerokości opony

na zimowkach więcej auto pali bo guma inna itd jeśli mamy te same rozmiary co letnie

Jeśli letnie 18/19 i 225/245 to i spalanie większe bo trochę więcej trzeba żeby to rozpędzić wiec wierze ze 1l więcej spali jeśli włożymy jakies duże szerokie koło ale nie wierze żeby była taka różnica przy tych samych parametrach opony a inna firma, nie ma opcji, chyba ze wrzucisz oponę z terenówki :grin:

Opublikowano

Grześ z oponami to jest jak z motorem 1.9tdi. Jednemu pali pińć:eusathink:a drugi ma biedę w ośmiu sie zmieścić :decayed:

 

Od siebie dodam że gdybyś rozważał kupon unirojali to daruj je sobie:wink: Chyba że zacząłeś jeździć jak dziadek :grin:

Opublikowano
12 godzin temu, ucho.77 napisał:

Grześ z oponami to jest jak z motorem 1.9tdi. Jednemu pali pińć:eusathink:a drugi ma biedę w ośmiu sie zmieścić :decayed:

 

Od siebie dodam że gdybyś rozważał kupon unirojali to daruj je sobie:wink: Chyba że zacząłeś jeździć jak dziadek :grin:

Wiesz Grigor....170psów w automacie i klaczy wielkiej za bardzo nie pozwala zaszaleć, to nie jest moja stara, poczciwa A4wórka ;-)

Ale odpycha się wystarczająco. Żadnych Uniroyalów, Nokianów......kupiłem Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3. Znalazłem w dobrej cenie i tylko dlatego się zdecydowałem. Do tej pory jako nowe, to tylko kupowałem Nexeny do swoich aut....i szczerze mówiac byłem mega zadowolony. Teraz tylko z ciekawości dołożyłem do lepszych gum. Czy będzie warto, to się okaże....

Opublikowano

Panowie i Panie, PYTANIE Pilneeee

CZYJE TO AUTO:

AUDI S4 B6 2,7 BiTurbo 400HP

https://www.youtube.com/watch?v=-3h3-Ptufpc

I jak sie z właścicielem skontaktowac :) Proszę o odp tu lub na priv

 

Edytowane przez AlexDLU

Opublikowano
7 minut temu, AlexDLU napisał:

Panowie i Panie, PYTANIE Pilneeee

CZYJE TO AUTO:

AUDI S4 B6 2,7 BiTurbo 400HP

https://www.youtube.com/watch?v=-3h3-Ptufpc

I jak sie z właścicielem skontaktowac :) Proszę o odp tu lub na priv

 

Filmik słabej jakości więc może napisz co  Cię zaintersowało w nim VFIZ ?

Opublikowano
10 minut temu, Toskańczyk napisał:

Filmik słabej jakości więc może napisz co  Cię zaintersowało w nim VFIZ ?

cały mod fis takrze i zegary (gdzies juz widzialem an forum i w sieci tematy o tym a fis to tez Vis + komp za 400 euro bodajże) bardziej interesuje mnie sam swap silnika co jak etc... czyje to auto jakie koszta i takie tam...

Opublikowano
W dniu ‎29‎/‎03‎/‎2018 o 15:53, greg2505 napisał:

tak, tylko są pod tempomat i bez

No jest jeszcze pod skrzynie automatyczna lub manual

Opublikowano
16 minut temu, Stichy napisał:

No jest jeszcze pod skrzynie automatyczna lub manual

Tego nie wiedziałem, a czym się różnią

Opublikowano

W dolnej obudowie masz wglebienie na linke od stacyjki do skrzyni automatycznej

Opublikowano
23 godziny temu, Stichy napisał:

Dzięki za info 

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

:hi:Polecam sie :decayed:

Opublikowano

Ma ktoś może jakieś zdjęcia jak trzeba dociąć kratkę s4 żeby wpasować ją w ramkę s-line? W wątku na forum nie ma już żadnych fotek niestety.

Opublikowano

Dotnij sobie z kartonu wzornik - dotnij ksztalt a pozniej skosy juz do ramki - ja tak zrobilem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.